Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Nights Blood, diiivno je!

 

 

Otvorio se outlet u Mannheimu potpuno odličan. Stefanel, Diesel, NTS, sve suknje i haljine 20 evra, majce 10 do 15...

Nisam davno toliko nakupovala u jednoj radnji.

 

I! Ne u toj radnji, ali konačno nadjoh naočare za sunce koje mi stoje... iznenadjenje. Sve u svemu dobar shopping u Švabiji.

 

Jedna zanimljivost: Ivković trikotaža se prodaje na sve strane po svetu... U centru Heidelberga, pazi fensi elit radnja, ima Ivkovića. Haljine 170 evra, pa ti vidi... Može dobar biznis da se napravi sa strancima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi. To su boje za sito stampu (ja sam ih uzela sa faxa, za ispit :)), mogu da se nadju u kanticama od 1kg, inace za ovako nesto se ne trosi puno, kolicina kao pakovanje tempera moze dugo da traje. Sabloni se prave od linoleum ploce koja se koristi za likovno u osnovnoj skoli. :D

Isto tako i nozici za linorez, ovde mogu da se nadju u svakoj knjizari.

Sve u svemu ne kosta puno, a rezultat se vidi, imas nesto sto si sam napravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to su ti boje koje se koriste za stampu na majicama, upaljacima i sl. Veoma su postojane, ali pre pranja se toplptno fiksiraju, bar kada se ovako koriste. Mozes tkaninu da stavis u masinu za susenje vesa, 30 min je dovoljno, ili da stavis novine pa da predjes peglom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh u izlogu Women's Secret-a na Bulevaru da ce 8. maja biti opet Grazia Shopping Night 20-24h, popusti 20-50%, pokusavam da nadjem na netu nesto vise i samo nailazim na isto desavanje ali u aprilu ove i oktobru prosle godine, jel ima neko da zna koje radnje su sve ukljucene u taj program i sl? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to su ti boje koje se koriste za stampu na majicama, upaljacima i sl. Veoma su postojane, ali pre pranja se toplptno fiksiraju, bar kada se ovako koriste. Mozes tkaninu da stavis u masinu za susenje vesa, 30 min je dovoljno, ili da stavis novine pa da predjes peglom.

 

A da li znaš gde ih ima po bg? Svojevremeno sam vidjala boje za tkaninu ali samo one koje se "napumpaju" kada se farba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa skoro svi njegovi radovi su nenosivi, osim za neke extra fancy koktele visokog drustva. a i za to su previse extravagantni! :) ali prelepo izgledaju! prosto zelis da kupis samo da bi imala nesto njegove, pa makar nikad ne obukla! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...