Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

joj ja sam juce u woman's secret-u videla ove gacice

sexy_woman_panties_6.JPG

najbolje su!

kakva god da ti je guza, u ovome ti dodje podignuta i okrugla! :mrgreen: samo su bile bele, mada i roze nisu lose... ja bih najradije takve crvene... :bigblue: a nisu ni skupe, 1200din...

 

Ja imam bolje!

Ja imam bolje!

Ja imam bolje!

 

A platila sam ih 300 din.

I jos jedne 70.

A te od 70 su majusne...:blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj ja sam juce u woman's secret-u videla ove gacice

sexy_woman_panties_6.JPG

najbolje su!

kakva god da ti je guza, u ovome ti dodje podignuta i okrugla! :mrgreen: samo su bile bele, mada i roze nisu lose... ja bih najradije takve crvene... :bigblue: a nisu ni skupe, 1200din...

 

Vrede 1 200 samo ako dobijes i ovu tetu zajedno sa njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj da mi se dragi vrati, ne mogu ovako sama, nezgodan ugao, 'nas....

Ma kakvi ne mozes...stavi fotoaparat na sto, ukljucis timer...odmaknes se...khm, namestis ... i skljoc !! ;D

 

Btw...mnogo volim ovo letnje vreme...kad devojcice umesto majica, nose neke trake preko sisa, a dole sorcice preko pola guze...uh :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi ne mozes...stavi fotoaparat na sto, ukljucis timer...odmaknes se...khm, namestis ... i skljoc !! ;D

 

timer??

Jao... jao... pa kako cu?

Pa ne umem ja to.

Ne umem ja to da koristim.

Don't ask me, I'm just a girl...

Imam dobru guzu, to mi je dovoljno u zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је смешно што дискови коштају по 1500 динара.

 

Не носим дресове.

 

 

Isto kao i gace imas diskove od 500 pa do 2000 dinara pa ko je pametan...O tome smo i pricali sve vreme samo sto disk ostaje za ceo zivot a gace-prdnes malo jace i cao...

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

osim nosenja koznih pantalona... tezak sex po vrucini :) mucite se i ti i pantalone.

 

elem! ovo je tezak offtopic :P

ko voli sportske sandale znaci dzombast djon a gore samo par trakica plus ima dublji dzep nek se zaputi u Ecco u Vasinoj ili Clarks u Milesevskoj (ugao sa Bozidara Adzije), fenomenaln izbor. Oko 9k jbg ali nogice uzivaju citavo leto :D

edit: sunce mu zarko pa ima posebna tema za obucu... idem i tamo da preporucim :D

 

a sto se cuvenih gaca tice kupujte u Women's Secret-u one sto su 'na gomili' jer su uvek jeftinije, tipa 300din. Takodje u prizemlju Milenijuma ima jedna prodavnica vesha, cesto drze 'paketice' od po 3 para gacica koje su slicnih boja, u istom fazonu, mnogo je kul :da:

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto se cuvenih gaca tice kupujte u Women's Secret-u one sto su 'na gomili' jer su uvek jeftinije, tipa 300din. Takodje u prizemlju Milenijuma ima jedna prodavnica vesha, cesto drze 'paketice' od po 3 para gacica koje su slicnih boja, u istom fazonu, mnogo je kul :da:

 

e,da,ja cesto kupujem na tu foru x)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavrsila sam srednju textilu a sad studiram dizajn textila i odece. :D

To sam radila za ispit iz tehnika stampe, inace jako je lako. Na linoleumu iscrtas odredjenu saru i izrezbaris, tako dobijes pecat koji se premazuje bojom i ostavljaju se otisci na tkaninu. Kad budem u mogucnosti ostavicu jos koju sliku, radila sam jos neke majice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...