Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Time Out, Springfield, Pull n Bear, Jagger, Passage -> sve je kvalitetno... ili sam ja makar imala sreće s njihovim krpicama :da: E da, nikako da uđem u Uppa Druppa, bio neko? Čula sam da imaju zanimljive stvarčice. U P.S.-u sam kupila neku košulju i suknju. Košulja je ok, a suknja je odma' propala. A nije da ne znam da čuvam stvari :D

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uppa druppi ima zanimljivih, istripovanih stvarcica, moze da se iskopa fino, ali su cene predrkana.

A za dobre i kvalitetne kosulje - Azzaro.

 

Za muske pantalone - Tajm aut, Dzeger, Riplej, Dizel, tj. zavisi koliko para je na raspolaganju. Esprit ima pristojne muske lone :da:

 

A Newyorker je golo govno, kao da udjes na vasar, gomila stvari, ne zna se sta je gde, krpe, papirnato bukvalno.

Imam neki bolero odate i kacket neki, to mi je kao okej, ali uglavnom krpe.

Edited by VeronikaJeOdluchilaDaUmre

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da imam platu 5k evra ne bih iz principa isla u Dizel i RiPlej, za slicne pare bolje kupi nesto zaista firmirano... mrzim marke 'za bogate tinejdzere' :no:

i MissSixty je ista stvar - zenski crni sorc je 7k bio pre 3 godine znaci sad oko 12 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se. U redu je dati dosta love na kaput, cipele, torbu, ali na šorc, majicu i te ljetnje gluposti - ne da mi ne bi palo na pamet, već što bih razmišljala da za te pare kupim nešto nevezano za odjevni predmet. Npr. onu četkicu za zube, hahaha :)

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стварно је неочекивано да неко напише "не очекивано".

 

Laza je pismeniji od 95% članova ovog foruma iako mu srpski nije maternji jezik. :da:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno ne ocekivano sto je sve toplije sto se vise leto blizi.

 

 

:pravila::offtopic::P;)

btw, nisam znala da ce ovako brzo i naglo da otopli...

 

ja sad trazim neke sorceve za leto, al jos nigde ne mogu da ih nadjem...

nesto na ovu foru:

SHORTS1.JPG

da ne budu oni sto se vidi pola dupeta... jel ima to negde?

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uppa druppi ima zanimljivih, istripovanih stvarcica, moze da se iskopa fino, ali su cene predrkana.

A za dobre i kvalitetne kosulje - Azzaro.

 

Za muske pantalone - Tajm aut, Dzeger, Riplej, Dizel, tj. zavisi koliko para je na raspolaganju. Esprit ima pristojne muske lone :da:

 

A Newyorker je golo govno, kao da udjes na vasar, gomila stvari, ne zna se sta je gde, krpe, papirnato bukvalno.

Imam neki bolero odate i kacket neki, to mi je kao okej, ali uglavnom krpe.

Шта ће вам панталоне, купујте само шушкаве тренерке к'о ја. .)

У Њујоркеру је све огавно, од боја до квалитета.

Laza je pismeniji od 95% članova ovog foruma iako mu srpski nije maternji jezik. :da:;)

Who cares, who cares...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I od toga gde zivish.Kad mi treba neshto bolje ili kvalitetnije,za neku posebnu priliku,moram da idem u Nish.Jebote,ovde ne mogu ni patike za dete da kupim.Lako je vama koji zivite u velikim gradovima,sve vam je dostupno.Ja za pishljive cipele moram da putujem 60km.Ma sranje zivo!

 

Potpuno se slažem. Kapiram da je smor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne budu oni sto se vidi pola dupeta... jel ima to negde?

ti na slici mi deluju mekano :D takve nisam vidjala ali imam nekoliko divnih iz Time Out-a, neki su od punijeg denima a neki su bas pamucni letnji. da ne spominjem sto im je sve jeftino a kvalitetno. volim sto imaju 'ciste' boje tj tamo redovno idem kad mi treba crna/bela majica i sl, na drugim mestima jedva vidis boju od aplikacije. vise ih nema kod Vuka, mislim da su rekli da se sele isto u bulevar samo blize crkvi svetog Marka. ima ih i u Knezu cini mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам носио AND1 док сам ишао у средњу, кад сам стиг'о у БГД само Nike јер је џабе.

Hehehe, ja imam dječije AND1, tj. kupila sam ih u dječijem odjeljku :D Bijele su i kožne i imaju neke smiješne aplikacije po njima. Baš za djecu :)

 

ti na slici mi deluju mekano :D takve nisam vidjala ali imam nekoliko divnih iz Time Out-a

Imam i ja par, i stvarno su kvalitetni. Tj, više su uske bermude, nego šorcevi.

 

mislim da su rekli da se sele isto u bulevar samo blize crkvi svetog Marka. ima ih i u Knezu cini mi se.

Da, isto su u bulevaru, umjesto one velike prodavnice cipela, Stop n Go, kako već, odma' pored Springfield-a, čini mi se, hehehe, kao u Knezu.

 

 

Inače, sinoć kupih u Pull n Bear-u par stvarčica. Dobili su i super nakit :da: Ponosni vlasnik (još jedne) kornjače: 20598691.th.jpg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i ja par, i stvarno su kvalitetni. Tj, više su uske bermude, nego šorcevi.

 

 

imam i ja 2para bermudi, al treba mi bas sorcic, posto imam samo ove za fizicko, a s njima bas i ne volim da izlazim na ulicu - gace mi vise pokrivaju.

ima time out na nbg na svakom koraku... immo centar u 64, piramida, ne mogu da se setim da li ima u dc... :unsure:

hvala, pogledacu... :)

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, sinoć kupih u Pull n Bear-u par stvarčica. Dobili su i super nakit :da: Ponosni vlasnik (još jedne) kornjače: 20598691.th.jpg :)

 

ja sam tamo pre neki dan uzela koznu jaknu i mosh kacket :da: lepsu koznu jaknu nisam videla u skorije ;)

 

lepa ogrlica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...