Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

@Anja- E sad, da li hoces nesto crno gore ili ne? Po mom misljenju gore treba da obuces nesto jednostvno, crna kosulja sa \'ruskom kragnom\' bi bila dobra na te pantalone, a komotno mozes i neku drugu boju kosulje.

Fora je u tome da to sto obuces gore treba da bude upasano u pantalone, zbog pojasa na pantalonama. Zato mislim da je kosulja najbolja uz njih.

 

Ovo mi se svidja. :wub:

 

http://oldnavy.gap.com/Asset_Archive/ONWeb...g?redirect=true

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je rekao da Avangardija nije za metalce... bogami kad je bio shopping night bilo je kvalitetnih cisto crnih majica muskih s kratkim rukavom za 700 din... jeste da ima kod kineza za 200 al nije takav kvalitet :da: plus crni kacketi i kaubojski sesiri :) nije nego!

Jel mi se cini ili jos niko nije rekao gde sve ima zenskih klot majica bez rukava? :D

 

Ako trazish "klot" na razne bretele imas na buvljaku i u par radnji u gradu, cuvene domace "Arilje"... 150 din su a mozes da ih peresh na 90 i da ih drljas par godina ostaju iste. Izuzetan kvalitet. Imaju crne, sive, bez, plave, zelene, crvene, bordo....

 

E da, ima i fora, prav edomace su samo one na cijoj etiketi pise Aриље, ove gde pise Arilje su u stvari od nekog kineskog uzasnog pamuka i razvlace se.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuruz- Ja ne volim arogantne kucke. :D

Што, бре?

Арогантне кучке :wub: :wub: :wub:

 

едит: Или је Сморок обрисала или нисам ни постовао малопре. :)

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Victoria-Beckham1.jpg

majica je super, stikle su ok, ali kad vidim ovakve suknjice.. ne znam zasto.. ali se osecam veoma neprijatno..

mozda zato sto prvo pomislim sta bi neki perverznjak u prolazu uradio.. :bolesnium:

 

@Mlatim Zrake : :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako trazish "klot" na razne bretele imas na buvljaku i u par radnji u gradu, cuvene domace "Arilje"... 150 din su a mozes da ih peresh na 90 i da ih drljas par godina ostaju iste. Izuzetan kvalitet. Imaju crne, sive, bez, plave, zelene, crvene, bordo....

 

E da, ima i fora, prav edomace su samo one na cijoj etiketi pise Aриље, ove gde pise Arilje su u stvari od nekog kineskog uzasnog pamuka i razvlace se.

da,da, bas klot :da: U taj savet za pismo zvuci do jaja korisno, hvala! Mislim da mi decko ima neke arilje majice, videcu :da: plus na minut od mene, blizu kalenic pijace, ima menjacnica koja prodaje i farmerke ( :) ) i drze ves iz Arilja.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ено га Ешли Кол иза. :) :) :)

Поред овакве жене он се педерише..

 

Ashley the Chelsea judas traitor

mobile on vibrator

:) :) :)

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arilje pamuk je najkvalitetniji a jos su jako jeftini. Ja imam njihove majce na tregere u raznim bojama, za leto su najbolji. :da::D

 

ma da bre,najbolje su te obicne pamucne majice...kupis 10 komada za leto i milina...

 

 

ona je super,samo sto iritantno deluje onaj cigan iza nje...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Veronika- A ko je ona?

Cheryl Cole

 

ts been rumoured that Ashley, Jenas and Sol Campbell used to have parties where they allegedly stuck mobile phones up each others shiteholes and then rang each other with the phones set on vibrate.

 

:) :)

Нећу да вам остављам линк за песму и спот, знам да нећете гледати. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...