Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Nasla farmerke za 600 din! Tog dana kostale 2000, ali ostalo samo par brojeva(koji su slucajno bili moji) pa prodavacica odlucila da snizi, i ja taman tada naisla... to se zove sreca    :mrgreen:   

 

 

Ahahaha... Sreca definitivno. :da:

 

Ja sam svoje omiljene pantalone platila 300 din. :D A sto je najzanimljivije, nasla sam ih kada sam isla sestri da kupim poklon za rodjendan u decijem butiku u nekoj kutiji zabacenoj u cosku. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха, каква срећа!!! Ја сам своје панталоне платио 10 динара, а нашао сам их у контејнеру кад сам кренуо да купим 'леба и млека. Десет динара сам дао Циганчићу који је стајао поред...

 

Има ли неко ко је своје омиљене панталоне добио џаба?

 

Да не би био тотални офтопик, ускоро би требало додем дузмем кожни мантил...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха, каква срећа!!! Ја сам своје панталоне платио 10 динара, а нашао сам их у контејнеру кад сам кренуо да купим 'леба и млека. Десет динара сам дао Циганчићу који је стајао поред...

 

 

 

Jeste sreca ukoliko cena pantalona dosta opadne... :da:

 

Hahahaha, 10 dinara... :lol: Strava. :meshuggah: Ja sam na raznim mestima pronalazila dobru garderobu... Ali ti si i mene prevazis'o. :haha:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste sreca ukoliko cena pantalona dosta opadne... :da:

 

Hahahaha, 10 dinara... :lol: Strava. :meshuggah: Ja sam na raznim mestima pronalazila dobru garderobu... Ali ti si i mene prevazis'o. :haha:

 

Хајде да оснујемо групу на Фејсу - "Сви ми који смо на домишљат начин и за мале паре дошли до квалитетног комаТа одеће"? Шибни ми име на ПП, да те метнем међ' модераторе исте...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хајде да оснујемо групу на Фејсу - "Сви ми који смо на домишљат начин и за мале паре дошли до квалитетног комаТа одеће"? Шибни ми име на ПП, да те метнем међ' модераторе исте...

 

Aha... Moze, ali da ime grupe ne pocinje sa "Svi mi" jer ne volim grupe koje tako pocinju. :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha... Moze, ali da ime grupe ne pocinje sa "Svi mi" jer ne volim grupe koje tako pocinju. :haha:

 

Срање, мени су те омиљене... :)

 

Pas mater, nisam video lep duks ispod 4500.

 

Битно је да си почео да псујеш као усташа...

 

Иначе, у Чмеркатору видех сасвим фине дуксеве за 2 до 3 хиљаде. Наравно, патике преко 46 не постоје...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Битно је да си почео да псујеш као усташа...

Kriv je index.hr

 

Иначе, у Чмеркатору видех сасвим фине дуксеве за 2 до 3 хиљаде. Наравно, патике преко 46 не постоје...

'Fala za obaveštenje.

Patike preko 46 imaš u više puta pominjanim Najki autletima, i to dosta modela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice tih patika velicina 47+, imam jednu pricu ali ne morate da mi verujete, jer mi je ispricao ortak. Ovako ide. Ortak je kosarkas. Nosi broj 50! O.o. Naravno, nema nigde da se kupi broj 50, josh patike za kosarku. On je dobio savet od trenera, i narucio u Nike da se naprave po kalupu br. 50. E ovaj deo necete da verujete. Sta mislite, koliko su kostale patike? Model patika koje su do 48 broj su preko 9000. A on je iste takve samo br.50 dobio za 2000 dinara! Original autenticni, nije fals. A zbog cega to, zbog toga sto se takve patike ne prave u seriji. Pa su zato i jeftinije. 

 

Meni licno ovo zadnje zvuci sumnjivo, ako se ne prave u seriji, onda bi trebalo da su skuplje? Ne?

 

Tako je meni ortak ispricao, pa sad, ja mu verujem, mozda me je i izgoreo, ali opet...

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...