Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Burda ftw! Само увек наилазим на немачка издања.

 

Kako? Kod nas imas da kupis Burdu na svakoj trafici. U njoj postoji dodatak na srpskom u kom ti objasnjavaju sve. Tu su tehnicki crtezi modela, izgled krojne slike, pise ti kako da uklopis delove da imas sto manji utrosak materijala i tacno uputstvo kako da sasijes.

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реци, 'леба ти, где је то "код вас" и трчим одма'! Јесте да живим да добрих петнаест километара од центра, али није преко света - код мене Бурде има свега у неколико киоска и то увек немачка издања и никад најновији број. А по граду сам углавном тражила на Славији и Булевару и никад, никад нисам нашла.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не могу, мајке ми. Додуше, моја моћ запажања није баш за похвалу, па и не очекујем да приметим часопис у мору часописа на киоску, али питам лепо људски продавце и кажу - нема. Руку на срце, упуте ме на оног лика што продаје триста часописних чуда на почетку Кенза ал' мени то далекоооо... а и безобразно је скуп. Одр'о ме двапут за Art&Decoration и од тада ништа више ја код њега. Њет, њет.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не могу, мајке ми. Додуше, моја моћ запажања није баш за похвалу, па и не очекујем да приметим часопис у мору часописа на киоску, али питам лепо људски продавце и кажу - нема. Руку на срце, упуте ме на оног лика што продаје триста часописних чуда на почетку Кенза ал' мени то далекоооо... а и безобразно је скуп. Одр'о ме двапут за Art&Decoration и од тада ништа више ја код њега. Њет, њет.

Burda je 299 din. ne bi smeli da prodaju skuplje na trafikama. Pitacu koleginicu iz Bga sutra gde kupuje pa cu ti javiti.

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uskoro ce u Beogradu moci da se kupe ovakvi kostimi :wub:

Takve kostime, od iste firme, imas vec godinama u Climax-u u Carice Milice. Verovatno nije popularno jer se ribe stide sex shopova.

Samo se pazite 'dranja', te krpe kostaju 20ak dolara na internetu i napravljene su od najgore sintetike, cesto rasivene i u univerzalnoj velicini.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...