Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

nije to losa ideja...ja cu morati sako da skrojim...tamno ljubicasti(da,gej sam)...dobio sam na poklon od nekog rodjaka iz neke stranjske drzave,al ga baba dala nekom na selo,a taj neko mi je rekao da su ga moljci izeli...moram da vidim materijal i koliko ce to da me klepi po dzepu...treba da atendujem nekoj svadbi...a posto na ovom svadbarenju necu biti jedan od onih koji poznaju mladence iz vidjenja i jednom iz kafane,pa ne mogu da se obucem moje standardno klosarski...moram da se snadjem,al da ne bude cobanski...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нова јакна, Адидас. Само кежуал.

http://www.spormarketim.com/urun_res/9b997098678f4b19067f661e6db26635.jpg

 

Dobra je, koliko keša?

 

Ja uzeo neku srbijansku kopiju originalnog uloška za vijetnamku, 15 eura cijena, isti je kao original Alfin koji nije ispod 30, 35 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha... Provalio sam tek danas, da cale ima 3 kaputa (jedan od Italijanskog Stofa, drugi od Kasmira i jedan bele/Bezh boje...), i planiram da uzmem ovaj od stofa i odnesem da se prekrati i sredi mojoj duzini :) Mnogo jeftinija solucija od svih ponudjenih (a svi kaputi su u dobrom stanju, tj ne nosenom...). Eh koji sam ja debil, hocu da kupujem kaput, a imam 3 komada kuci xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je, koliko keša?

 

Ja uzeo neku srbijansku kopiju originalnog uloška za vijetnamku, 15 eura cijena, isti je kao original Alfin koji nije ispod 30, 35 evra.

6500 у аутлету код Арене.

 

 

СРБИЈАНСКУ? Шта то значи?

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...