Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Pravi je trenutak za posetu Immo Centru.

Bila sam nekoliko puta u poslednjih pola godine, i ništa.

Da ilustrujem: juče - divna suknja za 1000 (u Legend-u, tamo ima još koješta zanimljivo), košuljica za 1000 (u Sportini, isto vredi obići), ozbiljna lanena suknja za 2000 (mogli su da snize, al' jbg), ekstremno intimna spavaćica za 650 (imaju kupaće za 1200, raznorazne, ima veličina; mislim da je, zapravo, sve sniženo). Zanimljive i povoljne stvari u TFY-ju, Time Out-u..

Samo cenim da treba ići što pre, brojevi nestaju samo tako. Jednu poslovnu lanenu suknju sam gledala, otišla po drugim radnjama, vratila se i - prodata. Morala sam da kupim broj manju iako mi je veća bolje stajala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubih se trazeci sportski kupaci sa sorcicem. Jebes leto, tad moze bilo sta da se nosi, zimi na bazen samo u sorcicu inace se smrznem u vodi. Nadjoh u djaku, hummel. Samo je gornji deo bzvz. Al ajd sad, bar se moze kombinovati sa bilo kojim crnim gornjim delom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ebes sve...nigde, ili veoma tesko da nadjem odgovarajucu velicinu. Ili je sve vec otislo ili slabo uzimaju te brojeve. Sve S, M.... Pa ovo je ljudi balkan, balkanci, koji ce nam S i M u tonama, i roze majice i kosulje. Ili je nesto pederasto ili malo...

Ima li negde obicnih belih majica, jednobojnih, kratki, dugi rukavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čak i taj M nije ono što bi trebalo da bude, uvek je premalo. Medium je za čoveka prosečne veličine i to treba tako da se radi, a ne da svi odreda moraju da kupuju L. Logično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čak i taj M nije ono što bi trebalo da bude, uvek je premalo. Medium je za čoveka prosečne veličine i to treba tako da se radi, a ne da svi odreda moraju da kupuju L. Logično.

 

Verovatno XXL za muške da se makar osećaju kao rmpalije, a S, XS, XXS za curice da se osećaju kao tanušne princeze

http://www.economist.com/node/21552262 (je l' hoće lepo da otvori?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...