Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

пробајте у Есбију, Јована Рајића 6 (окретница 83 на Крсту)

esbi domace farmerke,iz pazara....jedine normalne farmerke,da nisu brusene,s niskim kukom,s ispederianim nogavicama.

 

imam neke stare leviske odavno,koje sam kupio u nadi da ce izbledeti jednog dana medjutim nikad nisu,a nosim ih obicno kad je sranje vreme,jer se fleke od sljapkanja ne vide

Share this post


Link to post
Share on other sites

За избељивање/изблеђивање је најбољи Доместос. Потопиш у то, оставиш преко ноћи и ујутру скроз светле. И не оштећује тканину као варикина.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

esbi domace farmerke,iz pazara....jedine normalne farmerke,da nisu brusene,s niskim kukom,s ispederianim nogavicama.

 

to ti pričam

dva para pantalona sam uzeo pre pola godine, za po 2200

vodio drugara koji nigde nije mogao da nađe farmerke (195 visok, al 130 kila), tamo našao model koji kao da je po njemu pravljen

 

mislim da imaju različite brojeve i po širini

na primer, ja nosim 36 dužina 34 širina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sada prvi put čujem da ljudi imaju ovoliko problema sa pronalaženjem odgovarajućih farmerki/pantalona. Uglavnom ako ima neki odevni predmet, sa kojim sam imao najmanje muka za pronalaženje odgovarajuće veličine i izgleda to su definitivno farmerke. Ali shavatm ako je neko debela mrcina, ili 195+ visok, kao i ja sa patikama kupovaće samo ako ima sreće da ubode broj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno farmerke su mi najkriticniji deo garderobe. Prosto ne mozes da nadjes nista normalno. Jedino sto ne mogu da razumem je da niko ne proizvodi vise normalne farmerke, mislim ne bas niko ali vecina, da nisu izdrkane na hiljadu nacina, izbeljene, iscerupane i sl. I ja sam imao te jedne Esbi i nosio sam ih sto godina iako sam ih platio nesto oko hiljadu dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma skrooooz. I cena na kraju ispala .. ajd OK - kad poredim sa lokalnim zarama-marama, a pritom mi ni jedan kod nas nije ovako zapao za oko.

 

Ugl iskukala sam na sajtu ModCloth 10% off kupon, to malo amortizuje cenu forwardit - i na kraju ispade 150eur (toliko su skinuli s računa, znači i nepovoljan kurs banke je upao u to).

Samo još da stigne na vreme, da ne zaglavi u Bolonji do proleća :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno predivan kaput! Htjela bih i ja nešto slično, ali se ne usuđujem da preko neta kupujem bilo šta što nije majica (njih mogu da kupujem bez prethodnog isprobavanja).

Inače, mene zanima ko je dizajnerima rekao da su ljudi četvrtasti. Sve u šta mogu da stanem mi je široko u struku, a često i kratko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...