Jump to content

Metalstvo i Metalci


Recommended Posts

taj zon,hahah!

 

1.ja imam kosu do lakata(sa kojom volim da mlatim kad cujem keca!),

2.bradu dugu 7cm,

3.crne rangers cokule,

4.dvoje crnih pantalona,

5.Opeth,Darkthrone,Dissection,Sepultura,Biohazard majice,

6.crnu zimsku jaknu,

7.crnu prolecnu jaknu,

8.crnu Gibson Jolanu,

9.znam napamet sve Darkthrone albume,

10.psovao sam po sobi kad se ubio Jon Nodtveidt,

11.mislim da je Mike iz Opeth-a genije i da je duhovit

12.volim da smaram ljude "u brate,slusaj 'vamo...kakav rif...moram ti narezem ovo da slusas kuci!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam metalac.

 

taj zon,hahah!

 

1.ja imam kosu do lakata(sa kojom volim da mlatim kad cujem keca!),

2.bradu dugu 7cm,

3.crne rangers cokule,

4.dvoje crnih pantalona,

5.Opeth,Darkthrone,Dissection,Sepultura,Biohazard majice,

6.crnu zimsku jaknu,

7.crnu prolecnu jaknu,

8.crnu Gibson Jolanu,

9.znam napamet sve Darkthrone albume,

10.psovao sam po sobi kad se ubio Jon Nodtveidt,

11.mislim da je Mike iz Opeth-a genije i da je duhovit

12.volim da smaram ljude "u brate,slusaj 'vamo...kakav rif...moram ti narezem ovo da slusas kuci!"

 

I ja mislim da je Mike duhovit. :)

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja tema.. dajem joj 3 dana. :D

Mada prosla tema kojoj sam prognozirao 3 dana, zatvorena je posle par sati. :)

 

Ja nosim trenerke, duksere, bele patike. :)

Nisam tr00 ali bole me. :D

imam majcu Dream Theatera i Helloween i to ponekad nosim na svirke i certe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova tema je kao prvo zapoceta sa razlogom i treba da bude stalna tema na forumu jer kakav bi to metal forum bio ako nema temu o metal subkulturi

 

ovako moj stav sto se tice metalaca je poprilicno negativan.jedino oprastam onim koji imaju po 16 godina ili tako nesto.svaka subkultura je u osnovi losa jer ogranicava coveka.kao prvo da razjasnim neke stvari,ne mislim da je pogresno slusati metal niti da je pogresno imati dugu kosu ili ici na metal svirke.mislim da je pogresno biti metalac.mislim uredu ja volim neke pravce muzike kao metal,pank,hc,darkwave,psy trance,trip hop,industrial,neo-folk....ali mi je totalno besmisleno graditi subkulturu oko toga.svi ljudi koji imaju potrebu da kazu da su metalci su po svojoj prirodi iskompleksirani i to rade da bi nadoknadili svoj nedostatak identiteta.isti ti ljudi koji su izgradili svoj identitet oko nekog pravca muzike i oblacenja mrze svakog ko ima drugaciji nacin oblacenja ili slusa drugaciju vrstu muzike.ili u blazem slucaju posmatraju osobu koju to radi kao nesto strano.takav nacin gledanja na svet je pogresan.ja licno nemam nista protiv nijednog nacina oblacenja sem ako to oblacenje podrazumeva feminizaciju mushkaraca(tipa roze) ili klosarisanje tipa metal oblacenja.za metalce iz licnog iskustva znam da su iksopleksirana stoka koja je usput jako smara.pankeri su po prirodi malo gluplji ali mozda malo interesatniji.sem ako su oni krasteri koji su gomila prljavih hipika koji ce ceo dan da te smaraju sa pricama o potrebi za denacifikacijom,ratnim zlocinima,skvotovima,gej pravima i zlim nacistima na vlasti..

subkulture su bolest ako ih podrzavate ili imati 16 ili ste retardi.usput metal devojke su najcesce metal zato sto su jako ruzne i debele pa moraju da navlace kojekakve lance na sebe,farbaju svoje lice sa gomilom sminke,prze kosu sa gomilom farbe,stave kanibal korps majcu na sebe i veliku crnu suknju.

ja nisam u zivotu video lepu metalku i znam da su sve metalke manje vise odvratna debela crna namrstena stvorenja koja kada vidis zelis da uzmes i spalis na lomaci u ime krsta u dobrom starom srednjevekovnom stilu(barem tada nisu tolerisali takve defijacije).takodje sve sto mislim za metalce mislim i za ove gotik pedere i za sve ostale subkulture.metalcima mogu samo da porucim"jebote ljudi jer mozete vi da budete normalni,ono da slusate muziku ali da se ne lozite ko debili.zar morate bas da nosite neke odvratne leseve na majcama da bi ste pokazali celom svetu koliko ste troo"ali ne vredi stoka je stoka.i ne mislim da su svi ne metalci super.vecina ljudi koji nisu metalci su jednako odvratni kao metalci.ali stvar je u tome sto ta subkultura je sagradjena na bolesnim osnovama i pravi bolesne ljude.metalac i metalka je pre svega takav zbog kompleksa.sto ne znaci da ne treba da slusate i cenite metal,slusajte metal slusajte sta god zelite samo nemojte da pravite zivotni stil od toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priznajem samo metalce koji pohode šume često.

I ne zajebavam se.

 

Pa ono, nemoj da si ironican.

Ja volim da odlazim u prirodu, da kampujem i sl.

 

 

Tesho, izvini ali moram da kazem da gresis povodom nekih stvari. Npr. ima jako lepih i pametnih metalki koje brinu o izgledu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato nikad neces jebati.

 

neka hvala metalke mi ne trebaju

 

Prichash nekom da je iskompleksiran ,a sam si teshki kompleksash.

 

koji ja to kompleks imam?i na koji si nacin to zakljucio o meni kada me ni ne poznajes??

 

evo za sve metalce malo kvalitetne muzike da cuju umesto onog sto slusaju http://www.youtube.com/watch?v=wJkZE5MtsR0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ja cu te upoznati, ako treba :D

 

ma ne treba poenta je da iskreno mrzim metalce

 

Mislim teso da si malo preostro kritikovao metal stil,ni ja ne volim metalke ali ako vec zele toliko da se unakaze onda su same sebi dovoljna kazna.

 

ustvari kada razmislim totalno si upravu.svi ti ljudi koji to sebi rade sami i placaju za svoje greske tako da je sve na svom mestu.sada kada razmislim sve je ipak kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...