Jump to content

Metalstvo i Metalci


Recommended Posts

Primetio sam da hiljada puta ista stvar ponovo se raspravlja na ovom forumu i to uglavnom kao spam.TO je cela stvar sa metal subkulturom,metal oblacenjem i "metalstvom".stalno to izlazi na nekim temama kao spam i uvek ponovo upozorenja i brisanje postova.ajde evo tema o tome da konacno mi ovde na forumu to raspravimo.mislim da bi moderatori trebali da odobre ovu temu jer se ovo tice ovog foruma vishe nego ijedna druga tema

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@smorock:

Naravno, teme koje zapocinju tvoji ljubimci su dobrodosle uvek.

 

Ja se ne oblacim vise kao metalac, dakle ne nosim metal majice, ali nemam nista protiv onih koji ih nose.

I tako treba svi i da misle.

Edited by METAL Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je izvuci iz svega najbolje u zivotu. Znaci slulsati kvalitetnu muziku, a pri tom ne postati klosar, dlakava svinja koja smrdi, ne kupa se, pije iz dvolitre ispred radnje i tako to :D

 

Ja bih ovaj "fini" stil zivota nazvao "plemeniti metal"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je izvuci iz svega najbolje u zivotu. Znaci slulsati kvalitetnu muziku, a pri tom ne postati klosar, dlakava svinja koja smrdi, ne kupa se, pije iz dvolitre ispred radnje i tako to :D

 

A to rade samo i iskljucivo metalci?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metalac sam prestao biti odavno.U smislu oblacenja i razmisljanja.Subkultura me ne zanima,taj lifestyle takodjer.Nije mi stalo do ispranih fraza tipa "Metal je zivot" i slicno.

Muzika je ono sto je bitno,sto volim i u cemu uzivam.Ostalo,sada u potpunosti nebitno i meni potpuno neprivlacno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je izvuci iz svega najbolje u zivotu. Znaci slulsati kvalitetnu muziku, a pri tom ne postati klosar, dlakava svinja koja smrdi, ne kupa se, pije iz dvolitre ispred radnje i tako to :D

 

Ja bih ovaj "fini" stil zivota nazvao "plemeniti metal"

 

 

 

potpuno se slazem sa tobom ,jer je trend da ako slusas metal moras da pijes i da duvas i da od sebe napravis destrukciju.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je izvuci iz svega najbolje u zivotu. Znaci slulsati kvalitetnu muziku, a pri tom ne postati klosar, dlakava svinja koja smrdi, ne kupa se, pije iz dvolitre ispred radnje i tako to :D

 

A to je upravo ono što sam malopre videla kod SKC-a. Dodajte i 2-3 gotičarke sa kojima se ne bih kačila uopšte... :|

 

E sad, videla sam ljude koji su obučeni kao teški metalci ali su se tako kulturno ponašali da ne mogu da opištem. Tako da, odelo ne čini čoveka. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto bi rekao Dzoni Stulic "... da ne budes okruglo kamenje koje vjetar valja u dolinu"!

 

Znaci budi ono sto jesi, svako od nas je posebna jedinka, svako voli drugacije stvari (hvala Bogu) i zato svako treba da razmislja svojom glavom, da nosi garderobu koja mu prija, da nije rob trendova, sablona, da nije iskljuciv i da ima sirok pogled na svet

 

U al ja serem u ovo kasno doba, bolje da odem na temu o sisama :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko kaze da nije?

 

Evo ja i moje drustvo.

 

Znaci budi ono sto jesi, svako od nas je posebna jedinka, svako voli drugacije stvari (hvala Bogu) i zato svako treba da razmislja svojom glavom, da nosi garderobu koja mu prija, da nije rob trendova, sablona, da nije iskljuciv i da ima sirok pogled na svet

 

I bas zbog toga nemoj da pljujes ako neko fura metal fazon.

Edited by Váfuðr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam metalac.

Slušam metal,idem na metal koncerte,katkad nosim i majice sa slikama bendova,ali mi je totalno glupo da se deklarišem da sam "metalac"... "Ja sam metalac!666,true pagan hate,aj idi u kurac!!!"

 

Inače nije mi potpuno jasno o čemu je ova tema. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"metal fazon"? Pa to je upravo sablon! nisi tr00 ako ...... pa nisi tr00 ako ....... covece imaj SVOJ fazon. Svoj!

 

Sve je neki fazon. Neka svako nosi sta hoce, ako mu je lepo. Ja nemam volje ni motiva da se smejem ili da vredjam nekoga ako je u metal fazonu. Bavim se bitnijim stvarima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...