Jump to content

Metalstvo i Metalci


Recommended Posts

@Теша Тешановић

 

Koji ces ga onda ovde kad mrzis metalce?

 

btw,ja slusam metal,uostalom da ne slusam ne bi bio ovde,al' se ne oblacim tako,ne volem to...Ali ako to neko voli,sto ja da kenjam po tome,to je licna stvar...Dobro jebiga,ima i onih pozera koji nemaju pojma o metalu a to nosaju da bi se istakli...U skoli vidim neke 3,full metal i majica Slipknota,ja se odkinuo od smeha :bigblue: Sto se mene tice,ja k'o da sam iz Harlema izasao.Duboke,one kosarkaske,patike,trenerke,NBA majice/dresove/sorcevi,covek bi rek'o da sam reper :) Od crnog imam samo patike,majica Michael Jordana,AND1 dux i 2-3 trenerke i znojnica Cleveland Cavsa :lol: : ) Od metalaca sto ja znam i sto se druzim sa njima,niko ziv darker nije...

Edited by Nolff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam metalac.

 

 

Da se videti po slici Britney Spears

 

Mislim teso da si malo preostro kritikovao metal stil,ni ja ne volim metalke ali ako vec zele toliko da se unakaze onda su same sebi dovoljna kazna.

 

 

Zasto metalka mora da bude unakazena? Nije poenta u stilu...

 

Zajebi te metal fore . Ovo je covek sa stilom http://www.youtube.com/watch?v=6qBOyMJ4qZ8...feature=related

 

 

Lol, ovo neki kinez? Bolje ovo nego pozer xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna u nizu glupih tema, 1000. reinkarnacija one stare "Metal i izgled". :) :) :) :)

Opet ce glupaci da seru, raspravljaju, vrte istu pricu sto puta, vade recenice i reci (onih pametnih, koji im nesto smisleno kazu)iz konteksta, i tako u nedogled.... :rolleyes:

Pa, srecno. :mrgreen:

 

I, da, ja sam veoooooooma tr00 metal`ka, ko vas šiša. :lol: :lol: :lol:

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek je prvo covek pa tek onda metalc,reper,fenser trt mrt.....Ja volim metal,ali nikad nisam bio metalc,ako taj termin podrazumeva nosenje cokuli,duge kose,crne garderobe i sl. Jednostavno volim sportski da se oblacim,cak same pantalone retko kad nosim. Od muzike volim uglavnom dobru gitarsku i ne mogu da slusam krajisnike,Cece i Seke. To me iskreno nervira.Ne uzivam na ispracajima,svadbama i slicnim hepeninzima u muzici uopste,nervira me.Ali zato nikad mi ne bude dosadno,jer uvek covek nadje nesto zanimljivo sto mu odgovara.Idem na rok svirke i metal i lepo mi je tamo,iako uglavnom dodjem u trenerci.Ne smaram nikoga,a za sada i niko mene! U tome i jeste poenta.Ko voli da se oblaci troo,

ako moze to da iznese kako treba ,svaka cast! Njegova stvar.Najgora sorta zu zalizani i utegnuti mrstavci na pozerskim mestima,koji nemaju dva grama mozga.To nikada ne uziva,vec se samo mrsti.

Na moru sam usled nedostatka roka,isao na svirke Amadeusa i bilo mi je do jaja,bez obzira sto su me tamo svi gledali ko da sam pao sa Marsa,jer sam djuskao,dizao :rockdevil: ,zajebavao se sa muzicarima...Neki majmuni su hteli da me biju na kvarno jer sam ih satro zakacinjao laktom dok djuskam!? Ja ih pitao lepo sto ste koji moj dosli na svirku,ako ne mozete da izdrzite da vas neko zakaci u guzvi? I smirili se...Nije poenta u stilu koji neko fura,nego kakav je covek...

Ova cela prica sad malo podseca na onu o Alogiji i Pinku...Sto se mene tice,vise bih voleo da mi ceo dan ide Alogija,pa makar i na DM SAT-u posle Sinana nego da je nema na Tv-u

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...