Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledao sam ih pre tri dana u Pesti.Najbolji koncert u mom zivotu.Brajan i Angus ubijaju,sound neverovatan.Ko god ne ode na koncert u BG-u zalice dok je ziv.

 

Kako si uspeo da nabavish kartu kad se koncert rasprodao za par dana? Preko neta?

na JNA bi koncert trebao biti i bolji, bar shto se tiche atmosfere, jer ce biti stadionski. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

AC/DC Papp Laszlo Arena Budapest, Hungary Mar 23, 2009

 

Setlist:

 

Rock n Roll Train

Hell Ain't a Bad Place To be

Back In Black

Big Jack

Dirty deeds done dirt cheap

Shot Down in Flames

Thunderstruck

Black Ice

The Jack

Hells Bells

Shoot to thrill

War Machine

Anything Goes

You Shook Me all night long

TNT

Whole lotta Rosie

Let There Be Rock

 

Encore:

 

Highway To Hell

For Those About To Rock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si uspeo da nabavish kartu kad se koncert rasprodao za par dana? Preko neta?

na JNA bi koncert trebao biti i bolji, bar shto se tiche atmosfere, jer ce biti stadionski. :)

To možda važi za sve druge stadione, ali ovaj naš ne valja. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

Evo, posto je koncert vec za 2 mjeseca, imam nekoliko pitanja. Planiram doci vlakom iz ZG do BG. Vec sam bio u Beogradu na mejdenima 2007. na sajmu, al smo tada isli busom. Ono sto me najvise interesira je to gdje se tocno nalazi glavni kolodvor? Je li to odmah kad se pređe Sava uz samu obalu? Ako je to, da li ima puno do stadiona i kako je najlakse doci? Malo sam proucavao na google maps i ne cini mi se toliko daleko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

Evo, posto je koncert vec za 2 mjeseca, imam nekoliko pitanja. Planiram doci vlakom iz ZG do BG. Vec sam bio u Beogradu na mejdenima 2007. na sajmu, al smo tada isli busom. Ono sto me najvise interesira je to gdje se tocno nalazi glavni kolodvor? Je li to odmah kad se pređe Sava uz samu obalu? Ako je to, da li ima puno do stadiona i kako je najlakse doci? Malo sam proucavao na google maps i ne cini mi se toliko daleko.

 

Da, glavna zeleznicka stanica je odmah uz Savu.

 

Najlaksa varijanta ti je naravno taxi :) obzirom da zaista nije daleko.

 

A ona "komplikovana" varijanta je:

 

- kad stignes prodji kroz zgradu i na izlazu bi trebao da vidis jednu veliku ulicu (Nemanjina) koja ide malo uzbrdo

 

- ides tom ulicom 5-6 minuta i kad dodjes do velike raskrsnice sa Kneza Milosa (videces zgrade porusene u bombardovanju 99) ides desno do prve stanice gde treba da sacekas trolejbus 40 ili 41

 

- i posle 5 - 10 minuta voznje eto te kod stadiona - stadion je sa leve strane

 

Ako ti ovo zvuci komplikovano pogledaj (ovo sto sam ti rekao) preko google map-a bice ti sve jasnije.

Edited by aldj011

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, glavna zeleznicka stanica je odmah uz Savu.

 

Najlaksa varijanta ti je naravno taxi :) obzirom da zaista nije daleko.

 

A ona "komplikovana" varijanta je:

 

- kad stignes prodji kroz zgradu i na izlazu bi trebao da vidis jednu veliku ulicu (Nemanjina) koja ide malo uzbrdo

 

- ides tom ulicom 5-6 minuta i kad dodjes do velike raskrsnice sa Kneza Milosa (videces zgrade porusene u bombardovanju 99) ides desno do prve stanice gde treba da sacekas trolejbus 40 ili 41

 

- i posle 5 - 10 minuta voznje eto te kod stadiona - stadion je sa leve strane

 

Ako ti ovo zvuci komplikovano pogledaj (ovo sto sam ti rekao) preko google map-a bice ti sve jasnije.

 

Odlično si objasnio ... tako bi i ja isto :pivopije:

U pricipu,nema jeftinije i bliže varijante nikako,sem naravno peške :)

Pozdrav !!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala!

 

Jel ima u blizini kakva benzinska koja radi 0-24? Imati cu dobrih 5-6 sati do vlaka, pa da prikratim cekanje uz kojeg jelena(ili mozda preporucate koju drugu pivu? :D ). Kakve su cijene cigareta? Navodno sam cuo da su dosta jeftinije nego kod nas, pa da si uzmem steku za doma. :lol:

 

Vjerojatno cu doci i ranije tokom dana da razgledam malo grad i znamenitosti. Zadnji puta nisam stigao jer smo dosli navecer pred sam koncert, ali ono sto sam vidio me stvarno impresioniralo. Mostovi preko Save su mi stvarno lijepi navecer, onako osvijetljeni. Podsjetilo me na Prag.

 

Ako sam dobro shvatio, idem Nemanjinom do kruznog toka, zatim Bulevarom oslobođenja do dr. Milutina Ivkovica i tamo se nalazi stadion?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, vidim da sam krivo shvatio. Trebam prije kruznog toka skrenut u kneza milosa. Koliko je karta u trolejbusu? Da li se placa na ulazu ili se moze svercati? :rolleyes:

 

EDIT: Nasao. 42 RSD. Nece biti potrebno švercanje. ^_^

Edited by delboy_gmp

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: Nasao. 42 RSD. Nece biti potrebno švercanje. ^_^

 

Tacno, skrenes u Kneza Milosa.

 

42 dinara je na kiosku, koje u sustini uglavnom imas na svakoj bus stanici (u trolejbusu je nesto skuplja).

 

Za "benzinske" - omatorilo se malo pa nisam aktivan toliko. Naci ce se neko mladji da ti kaze sva mesta

Edited by aldj011

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, vidim da sam krivo shvatio. Trebam prije kruznog toka skrenut u kneza milosa. Koliko je karta u trolejbusu? Da li se placa na ulazu ili se moze svercati? :rolleyes:

 

EDIT: Nasao. 42 RSD. Nece biti potrebno švercanje. ^_^

 

svercuj se koje crne karte, ne zivis u srbiji ne postoji nacin da ti naplate kaznu. za 40-50 rsd imas pivo u radnji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...