Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Rocker:vidim,Whole Lotta rosie bila i na stage-u,a u i publici :):rockdevil:

 

@Wizzard:ne znam,mislim da ce AC/DC poceti oko 8...

 

 

@Maarek:imas na sajtovima Eventima i Bilet servisa :pivopije:

Places kartu + postarinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve su vase informacije o pocetku koncerta?

Na Komuninom sajtu pise da koncert pocinje u 18:00

Da li je to pocetak nastupa AC ili predgrupe?

Dobro....znamo svi da koncerti obicno pocinju sa zakasnjenjem....ali koliko znam AC znaju da pocnu koncert dok je jos dan.

 

U Budimpesti su pustali u halu u 6,predgrupa Answer su svirali od pola 8 do 8 a legende su pocele u 9.Ovaj moj prijatelj iz Nemacke kaze da za open air turneju sviraju 2 predgrupe,mozda neki nas bend,pa ovi Irci,pa Thunder From Down Under(sigurno ne pre 8 a najverovatnije u 9).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali,kao sto je svakom AC/DC fanu poznato Bonov doprinos se satojao u pisanju tekstova,a ne komponovanju,taj deo je uvek bio posao za bracu Jang.Nista se nije promenilo ni sa dolaskom Brajana.Znaci,treba pitati Angusa i Malkolma zasto od Back In Black-a pa do sad nema zaista "kick ass" albuma.Kao sto sam vec pomenuo u prethodnom postu,meni su Flick Of the Switch,For Those About To Rock,The Razor's Edge,pa i Ballbreaker i Black Ice dobri albumi,ali nikako nisu u istoj ligi sa prvih sest(sto ne znaci da ne uzivam dok ih slusam).Dakle,Brajan covek nista nije kriv.

 

Možda nije on pisao tu muziku, ali mislim da je Bon sigurno uticao na nju.. Deluje mi i logično da je mogao da utiče na Angusa i Malcolma pošto je bio stariji od njih, sa Brianom je bilo već drugačije jer je upao u bend kad su već postali slavni.

 

Prijatelj iz Nemacke je bio na koncertima u Londonu(16-og) i Dablinu(18-og) i posebno se odusevio Ircima.Kaze da je to najbolji AC/DC koncert sto se tice atmosfere na kojem je ikad bio(a bio je na mnogim,Pariz,Dortmund,Frankfurt samo na Black Ice tour-u).

Poznato je da su Irci ludaci (u pozitivnom smislu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, pogotovo ona gospođa u negližeu... :D

Imate na netu brdo FULL snimaka sa skorašnjih koncerata - što ne skinete neki??

 

Moze biti,moze biti,ali ne verujem da je to razlog.Sken koji postavljen na forumu je u nedovoljno dobroj rezoluciji za stampu,tako da nema sanse da bilo ko moze da izmajmunise nesto.

 

Da ti dam ideju: Kupiš jednu običnu kartu za ACDC, napraviš FULL kopiju, brojeve ubaciš sa moje karte, naravno, promeniš i naziv u Fan Club i ulaz i eto ti totalno legitimne karte.

Prolaziš sa njom čak i ako postave skenove za bar kod (originalni bar kod se lako izgeneriše na osnovu serijskog broja pored njega).

 

Uzgred, imam još dve karte za Fan klub po 8200 pa ko hoće, nek mi se javi ;-)

Edited by Arucard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci,ljudi iz Eventima su LJUDI,a ne one smradine iz Komune sto nece da mi ni odgovore na mail :):rolleyes:

 

 

Dobio sam odgovor na moje pitanje.

"Postovani,

 

Prvih 1500 posetilaca koji udju na stadion sa kartama "Stajanje A desno" ,moci ce da udju u "wavebreaker".

 

 

Srdacan pozdrav,

 

 

EVENTIM.YU

Bul. Zorana Đinđića 77, lokal L 3-6

11070 Beograd, Srbija

 

 

Tel. +381 11 31 49 887

Fax +381 11 26 07 253

Mob.+381 63 10 47 289

 

www.eventim-yu.com

[email protected]"

 

 

OK,super :pivopije:

 

 

i kolko ranije dolazis? XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, pogotovo ona gospođa u negližeu... :D

Imate na netu brdo FULL snimaka sa skorašnjih koncerata - što ne skinete neki??

 

 

 

Da ti dam ideju: Kupiš jednu običnu kartu za ACDC, napraviš FULL kopiju, brojeve ubaciš sa moje karte, naravno, promeniš i naziv u Fan Club i ulaz i eto ti totalno legitimne karte.

Prolaziš sa njom čak i ako postave skenove za bar kod (originalni bar kod se lako izgeneriše na osnovu serijskog broja pored njega).

 

Uzgred, imam još dve karte za Fan klub po 8200 pa ko hoće, nek mi se javi ;-)

 

 

Aha,lepo ti je objasnjene.Samo,mnogo posla bre,ko da se zajebava sa svim tim.BTW,kupio kartu od 5 i po somica i ulazim u fan pit.Tako da me fan club bas ne zanima,isti kurac,jedno levo,drugo desno a oba front of the stage.Stvarno ljudi,zagrevajte se i gledajte sto vise video zapisa.Ali umesto novijih koncerata preporucujem Stokholm 1991(bootleg),nestvarna atmosfera(posebno na Jailbreak i High Voltage),Berlin 2003(bootleg)fenomenalna set lista,Toronto 2003(slika i zvuk kao na zvanicnim izdanjima)koncert pred ruljom od oko pola milona, i sva 3 zvanicna izdanja:Donington 1991,Madrid 1996, Minhen 2001.Ovo moze da se nadje relativno lako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima karata za sve kategorije.

 

Usput, rekose mi u Biletu da to sto je kao razdvojeno na levo i desno nema vaznosti. Doduse, nije mi jasno da li im to vazi i za karte od 5500, al te nemam tako da nisam pitao, pa koga interesuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i kolko ranije dolazis? XD

Planiram da za BG krenem ujutru,k'o kad smo isli na Metallica-u pre pra godina :da:

 

Tu je ceo dan,treba da se drinkuje... :pivopije:

Jos kad se samo setim kol'ko mi je ljudi obecalo pivo...ihaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prince...odštrumfuj !!

 

 

Sta mislite jel vredi dati 5500 za ovo? :da:

Ajde shoot jer se premisljam dal da narucujem kartu-kontam da je once in a lifetime :opusteno:

Ako imas kinte....bez razmisljanja uzimaj...na zalost, odvde se AC-DC gleda jednom u zivotu :(

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite jel vredi dati 5500 za ovo? :da:

Ajde shoot jer se premisljam dal da narucujem kartu-kontam da je once in a lifetime :opusteno:

Ne moraš 5500, ima i onih karata od 4300 i 3900. ;) U svakom slučaju uzmi nešto, kao što si i sam napisao, ovo je jednom u životu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za AC/DC. :)
:) :) :) znao sam da će neko to da kaže... :)

mislio sam za koji sektor... meni treba stajanje A, tamo gde je onaj "Fan Pit"... :pivopije:

 

 

Verovatno 'first to the stadion' !! :) :)
šta mu to dođe, neki parking ispred stadiona :mrgreen::) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...