Jump to content

2009.05.04. *SKC, Beograd* D E S T R U C T I O N + Space Eater


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Javljeno sa lica mesta pre koji min od člana Space Eater-a:

 

Space Eater će u 21h održati besplatnu svirku u maloj sali SKC-a sa još jednim (još uvek nepoznatim) bendom...pa banite na zez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda.

 

 

edit

 

prince of darkness, baš ti pristaje nadimak.

neprekidno tutumračiš.

 

Ja nisam odgovoran za otkazivanje ovog, niti bilo kog drugog koncerta. Jedino mi je drago što se barem jednom desilo da nisam imao nameru da dođem na otkazani koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na srecu jos nisam doziveo da sam kupio kartu a da se koncert otkazao. Castle Fest, Judase i Slayer prosle godine bih ionako propustio zbog letovanja, na KISS sam hteo da idem, al' su otkazali pre nego sto sam kupio kartu. Od Lordija sam odustao pre otkazivanja, na Evergrey nisam ni planirao da idem, kao ni na ovo. Ne secam se sta je jos otkazano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji pickarski bend, treba neko da im javi da odavno nisu megastarovi.

 

 

Pickarski bend?!? Ako je tacno da nisu isplaceni korektno,onda im ne treba nista zameriti!

Ma koliko god oni nisu vise megastarovi i dalje su IME,a osnovno je da budu isplaceni,majku mu!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je otkazan kao sto svi znate . Povracaj novca od 6.maja ( sreda ) na onom prodajnom mestu gde ste i kupili kartu.

 

Evo sta se desilo iz prve ruke . Ovaj koncert je dogovoren ne vezano za ono sto se desilo na Legacy Festivalu. Destruction, tj. Schmier je znao gde dolazi i kod koga dolazi . Dogovorena je nova cena za nastup Destructiona u Beogradu , opet kazem ne vezano za ono sto se desilo na Legacy Festivalu . Svi su se slozili da je to ok , krenuvsi od nas preko Schmiera i managementa benda. Desilo se sledece, dosli su tek oko 17h, kada je trebala da pocne tonska proba, tour manager je izasao sa jos nekim govedom da prica odmah samnom o honoraru , nije rekao ni dobar dan ... no nebitno, covek radi svoj posao. Rekli su da zele odmah 100% para , sto je opet ok i regularno . Mi smo im dali 50% koje smo imali trenutno kod sebe, jer je dogovor da im platimo 2h pre nego sto izadju na binu. Ja sam platio 50% manageru i rekao sam mu da ostatak dobija u 21h pre pocetka izlaska na binu prvog inostranog benda( u ovom poslu vazi pravilo ukoliko ne platis bend pre izlaska na binu u celosti oni ne izlaze na binu i nema koncerta ) . Space Eater je trebao da svira od 20:30-21:00. Oni (Destruction) su uzeli 50% i idalje ignorisali moj zahtev da krenu da istovaraju opremu .

Nakon 45-60 min pregovora sa mangerom, Schmier krece da prica sa fanovima kako sam ga opet izjebao i kako opet nije dobio svoje pare ... u tom trenutku i ja se pojavljujem i kazem mu ispred svih da ce dobiti ostatak para u 21h , ako ne dobije moze slobodno da se pakuje i da ide ... ne oko 18:30-19h odlaze u autobus i krecu kuci u germaniju ... to je to .

 

Ovo vam je iz prve ruke sve ostale rekla kazala su laz i to je to . Dosao je ovde da mi vrati za festival i to je to .

 

Izvinjavamo se svim ljudima sto ste morali da trpite ovo sranje, ali jbg. sta da se radi ... naucili smo jos jednu vrednu lekciju . U koju pre nismo hteli da poverujemo . Bili smo upozoravani od mnogih ljudi da pazimo sta radimo sa Schmierom , ali jednostavno ja licno nisam verovao da moze neko da bude takav covek ... procenite sami. Toliko.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...