Jump to content

2009.05.04. *SKC, Beograd* D E S T R U C T I O N + Space Eater


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

e i jos da dodam.. u vezi nastupa na legacyju.. pa oni su trebali nama da plate sto smo slusali tu sramotu. Bend koji slusas godinama izadje na scenu i onda ne mozes da prepoznas nijednu njihovu pjesmu buahaha - niej im bilo dobro ocigledno. Oni su se tada unistili, i ovo im je bila prilika za "popravni". Stvarno steta sto ce mi u pamcenju ostati kao amaterski bend, iako su ralno orkestar smrti :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi moji mJetalci.... podržavam naše promotere a s druge strane, kao svaki fan (bez obzira na posao kojim se bavim) želim da čujem omiljeni bend.

Reći ću samo, šteta što se ovo desilo, prvo zbog ljudi koji su doputovali da vide Destruction (troškovi, nerviranje etc.), potom i ostalih stvari.. da ne nabrajam.

 

Dobila sam jutros pismeni odgovor od Schmiera al' da ne ispadne da sam "na nečijoj strani", nema potrebe da ga ovde objavljujem.

 

Suština vam je poznata.

 

Edit: Svaka strana ima svoje objašnjenje, razloge za i protiv.

Nego...jedva čekam Sodom.

Edited by Montenegrina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo šta je Šmir napisao na Destruction forumu.

 

THIS THREAD WILL NOT GO ON.

 

SORRY FOR THOSE WHO GET HURT, THE FANS & THE BAND !

 

WE TRAVELLED 15 HOURS TO GIVE THIS PROMOTER A SECOND CHANCE. HE FUCKED UP AGAIN.

 

HE OWES US A LOT OF MONEY FROM OUR LAST SHOW. WE NEVER GET PAYED BUT PLAYED HIS FESTIVAL.

 

AND AGAIN THIS TIME HE COULD NOT PAY US ONCE AGAIN.

 

WE PLAYED FOR FREE THE LAST TIME, HE KEPT ON LYING TO US, WE EVEN WERE STUPID ENOUGH TO RETURN.

 

IF YOU THINK THIS IS OUR FAULT - BURN YOUR DESTRUCTION CDs!

 

I M VERY DISSAPOINTED...

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha pa mame mu ga nenormalne sprcim pa sta on misli koji je kurac.. stotine kilometara, stotine evra i ne znam ti ja vise cega potrosene samo da bi se gledao taj bend. zatvorite temu ne mogu vise da se nerviram oko retardiranih svapskih probisvjeta. mozda mu je trebalo naci sta da prca vjerujem da bi ostao. pih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znachi strashno koje su pichke ispali..bem ti takav thrash metal bend. Kad mi je Tepic(ovaj sa foruma) poslao poruku da je otkazano, pomislih da me zajebava, al opet sa druge strane kapiram da nije toliki debil pa da se zeza sa takvim stvarima...Dolazim ispred skc-a, i dobijam potvrdni odgovor od Sandmana...Shta vishe reci...Na svu srecu pa mi nisu medju omiljenim bendovima, tako da nisam puno ni razocharan, ali jebeno mi je krivo kako smo ispaljeni... Ostao sam ipak na svirci posle, da ne bude da sam dzabe dolazio. Bilo je ekstra, sva tri benda su otkinula! Veliki pozdrav za Sandmana, Mitu, i Patriarcha :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sharki: To sam sad hteo ja da postujem za location...ljudi stvarno nema vise ovde o cemu da raspravljamo i nerviramo se zbog idiota,inace ime teme na njihovom forumu je Schmier licno promenio u SERBIAN CANCELLATION CAUSE OF NO PAYMENT!

majku jebem shvabsku ja njemu

Edited by PuPaK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da pishem kilometarski post i komentarishem sve u vezi s njima, Legacy Fest-om i slichno...

Samo nikako ne mogu da svarim da nisu mogli da sachekaju do 9....Da neko moze da kaze da nema vremena i da zuri, a ima planiran koncert...

Sreca moja, pa nisam mogao da idem...

Edited by Man From The Crypton

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik je bukvalno napravio frku ni oko čega, baš se vidi da nije hteo ni da svira uopšte. Ne mogu da shvatim da neko može tako glatko da okrene leđa 300 ljudi koji su došli da ga gledaju i da ode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo da kazem da mi sad nesto i nije zao sto ih nisam gledao ovaj put...a sve mi se cini da ih necu ni gledati vise.

:evotigana:

 

Zao mi je ljudi koji su se dovukli iz daljine a koji su izgleda navikli da dolaze na koncerte koji se otkazuju bas na dan koncerta.

 

Drago mi je sto je bar bila kvalitetna svirka

pohvalio bih bendove koji su svirali , i zahvalio se ljudima koji su nam omogucili da i mi sviramo.

 

 

"WE PLAYED FOR FREE THE LAST TIME, HE KEPT ON LYING TO US, WE EVEN WERE STUPID ENOUGH TO RETURN.

:rolleyes:

 

IF YOU THINK THIS IS OUR FAULT - BURN YOUR DESTRUCTION CDs!

-to svakako :meshuggah: al pre bih zapalio jednu samarcinu majmunu koji je pokrao promotera

 

I M VERY DISSAPOINTED...

-ohhhhh :violent:

"

 

Bedak je zbog ekipe iz legasija i sada vec bivsih fanova

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav morfiju i njegovom drugaru... :]

 

Pozdrav careeeeeeeeee, hvala na rakiji!!!! :pivopije::)

 

Lik je supak nevidjeni. Skenjao sam se maksimalno kada sam cuo da je otkazan koncert, power slave dolazi i pita mene i ortaka, idete na Destruction? Mi naravno da! E oktazan je! :) Prvo reko' zeza se, a ono posle imam i sta da cujem. Bio sam na tonskoj od Space Eatera, pa je Fatality poceo da svira, tad sam morao ici, jer sam hteo da uvatim voz u 10i10, ali kurac! Odlazim ja na stanicu, kupujem kartu, izlazim da nadjem kolosek, pitam nekog konduktera koji je moj voz, a on mi kaze: "Jel vidis ovaj voz sto je upravo krenuo, e taj je." Da poludi covek!!!!!!!!!!!!!!! Kaze mi u 10do10 je taj voz................. I tako sam otisao da vidim da nadjem bus i tamo se otresem i vratim se na Space Eater :rockdevil: :rockdevil: A posle i Nadimac! :muzicar: Sve u svemu jedno nezaboravno vece :mhihi:

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt da li moze da se postuje makar red ovi iz Infesta se ubacili drugi i zbog njih nisam mogao da cujem Space Eater :(

Infest se nigde "ne ubacuje",bend je svirao kada su ih pozvali na binu i to je itekako ODSVIRAO za sve pare,i oni su za to vece objasnili.A i s' obzirom da je svirka bila dzabe,nema prigovora ni od strane nas koji smo dosli na koncert,ni od vecine koja se dovukla kada je cula da nesto ima dzabe.Jebem ti ja takve fanove.

 

No,stvarno mi je krivo sto je koncert otkazan,ovaj treci put su mi se "poklopile zvezde" da mogu da idem na koncert,i eto...nek im sluzi na cast,zbog fanova,jer nekoga ko je dosao na koncert ne zanimaju finansije vec muzika.

 

SODOM!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji je to supak od coveka(mislim na schmier-a) sunce li mu jebem da mu jebem,dabogda mu se avion srusio kad krene na sledecu turneju u japan.iscimao sam se sa drugog kraja srbije,proveo po 5-6 sati u smrdljivom vozu da bi dosao do beograda da pogledam destruction,blejao sam kao retard 5 sati u parku i ispred skc-a da bi mi jedni likovi iz republike srpske rekli da je otkazano.prvo sam mislio da me zajebavaju,a kasnije kada sam video da busa ispred skc-a nema onda sam video da je stvar veoma ozbiljna.no ko mu jebe mater kada je toliko govno od coveka.sto se tice svirke ja sam stvarno prezadovoljan.u neku ruku mi je ovo mnogo bolje nego da je destruction svirao :) iako nisam ljubitelj takvog thrash metala kakav fatality svira ono je sinoc stvarno bilo odlicno.momci sviraju pa razbijaju,vidi se da su uvezbani i prze sve u 16.infest sam gledao jednom u apatinu i nimalo mi se nisu svideli jer ih nista nisam ni mogao cuti tada :) ono sinoc je stvarno bilo mnogo dobro,space eater sam i ocekivao da ce biti tako dobar i bili su,a nadimac mi je ipak bio najbolji jer ipak njih od svih tih grupa najvise i volim slusati,a sinoc je bilo bas djubre metal veselje uz malu ali dovoljnu publiku :) ali ipak samo 5 pesama :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav careeeeeeeeee, hvala na rakiji!!!! :pivopije::)

 

molim lijepo .) a rakija klizi niz grlo jebiga :]]]] a glavno bilo kad smo kasnije sreli lika koji je negdje nasao onu hobitsku vrecicu od radze i uvukao neki alkohol u nju hahah.to isto kao onda kad sam na legacyju zapalio majicu i posle pola sata vidim svoju polunagorelu majicu na nekom liku, nije mi bilo dobro :))) al mi i dalje nije bilo krivo sto sam je zapalio ($

 

e da ne zaboravim jos heavy jerka, words ov steel i starshootera, bas smo se lijepo druzili :)

Edited by cotoha

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok sve je ok ocekivao sam da se ovako nesto desilo

 

nego

da se bacim na svirku

jbt je bilo valjda svira Fataliti pa Spejs Iter pa onda Infest

jbt da li moze da se postuje makar red ovi iz Infesta se ubacili drugi i zbog njih nisam mogao da cujem Space Eater :(

 

I trebalo je tako da bude, ali je bubnjar Infesta radio od 5, oni trebali da sviraju pola sata kao i Fatality, a mi planirali da sviramo sat i preko, kolegijalno je bilo da ih pustimo da odsviraju pre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joined: 23 Mar 2003

Posts: 3018

Location: Ger-money

Neko je vec spomenuo, ali cemu daljna rasprava ? :pivopije: Jedino mi je zao sto ce drugi bendovi misliti da se to cijelo vrijeme deshava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim lijepo .) a rakija klizi niz grlo jebiga :]]]] a glavno bilo kad smo kasnije sreli lika koji je negdje nasao onu hobitsku vrecicu od radze i uvukao neki alkohol u nju hahah.

 

 

Hahahha i jos te posle pita, hoces da ti vratim? Hahhaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...