Jump to content

2009.05.04. *SKC, Beograd* D E S T R U C T I O N + Space Eater


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

jbg, trebali ste samnom i budom da idete sinoc u Zicu da gledate psihodelicni doom/stoner bend iz Estonije, oni se pojavili i odsvirali iako je bilo maksimum 7 prodatih karata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, sta reci vise... :))

 

Ono sto je najgore je to da smo mi imali skoro 200 prodatih karata par sati pre koncerta, znaci bilo bi oko 250ljudi na koncertu, tako da je to i vise nego dovoljno da se plati njihov honorar za svirku... ali jbg. nije telo govedo da ceka 2h. Aj da smo prodali 50 karata pa da kazes pukli smo pa nemamo, nego para je jebeno imalo !

 

No , opet ... najgore je ljudima koji su se cimali iz picke materina da dodju na koncert i onda popusili ...

 

i da se nadovezem na onog sto je pitao zasto sam ih zvao kada sam znao sta moze da bude...? moj odgovor je: nisam ih ja zvao vec oni mene . oni su trazili od nas da im napravimo koncert .

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm,sada su najglasniji oni koji do pre ovog nisu ni rec pisnuli na ovoj temi :uhoh:

Pljuju na sve strane :uhoh:

Eeeeee,kakav ti je internet...

 

 

Zao mi je zbog ovog sranja sto se desilo,najvise zbog ljudi koji su se dovukli u BG sa svih strana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije odsvirao jer je verovatno bukirao let iz budimpeste rano, sto potvrdjuje da im u startu nije bilo ni na kraj pameti da sviraju. sta kaze, da spalimo diskove, sto bi spaljivali pa onda moramo ponovo da rezemo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uverljivije bi zvucalo da je rekao da mora tetki po lekove. :) :) :)

 

Hahahahah!

 

Inače, nije ovo Schmieru da se po prvi put blamira. Ispao je neopevani majmun na onoj svirci u čast preminulog Vičhantera. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači oni su tražili da sviraju u Srbiji i ako su prošle godina ostali bez keša,a koncert je poslednji trebo da bude na turneji...Smrdelo je tu ,samo nije niko ništa primetio.Ja sam puko 2400 din za prevoz+kartu sam naručio preko neta kako li sad da je vratim.Imo sam ista tako muka i na kraju sam jedva od Tice izvuko pišljive pare.Sada ne znam da li da kontaktiram bilet servis preko neta ili ako može direktno ,Frubi,preko vas da se vrati karta....Inace bio sam na Fatalityu i momci su pokidali,Over The Wall popravilo mi je utisak,+sam kupio majicu da priložim koju kintu momcima iz Space Eater-a.Al mi je krivo što ih nisam gledo,jer bi mi prevoz otišo.Al sam našo ljude iz Zrenjanina tj ekipu za SODOM...Vidimo se u septembru...THRASH TILL DEATH

Share this post


Link to post
Share on other sites

I trebalo je tako da bude, ali je bubnjar Infesta radio od 5, oni trebali da sviraju pola sata kao i Fatality, a mi planirali da sviramo sat i preko, kolegijalno je bilo da ih pustimo da odsviraju pre.

a ok ma bre video sam da je onaj ritam gitarista bio popizdeo a i ja sam bogami

 

 

jbg ono nije zvucalo lose ali one Iguman fore su kvlt :rocdevil: :rockdevil:

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Hahahahah!

Inače, nije ovo Schmieru da se po prvi put blamira. Ispao je neopevani majmun na onoj svirci u čast preminulog Vičhantera. :da:

da cuo sam za onaj fazon mnogo nam je mali logo aj pali njega treba tuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

da cuo sam za onaj fazon mnogo nam je mali logo aj pali njega treba tuci

 

Баш то. :da: Тада сам заправо и схватио какво је он говно од човека. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto svima smeta Destruction, kad ste ih do juce obozavali. Ljudi opasuljite se , nema kod ozbiljnih ljudi i bendova po Evropi ''trange -frange''. Ako je dogovoreno ,pola unapred , onda tako mora da bude.

 

Zao mi je svih fanova i grupe Destruction i predgrupa .Prvo, mogli ste taj problem za Legacy da resite putem banke,ako ih vec ponovo dovodite , a ne da ljudi dolaze iz Nemacke po te pare , i da ispadne da su zajebali srpske fanove,pa ti neki isti fanovi su dug put prevalili da dodju u Bg.zbog Destruction-a, sta je s njima..

 

Destruction su kad su dosli , ocekivali prvo sve pare za Legacy, pa onda jos polovinu para za vecerasnji koncert ,da bi uopste izasli na binu, a nakon nastupa i jos pola para za veceras.

 

Pa nisu to Srbi to su svabe , kod njih se zna sta,kako ,koliko , gde .

 

Statisticka pretpostavka izgleda ovako: uzmimo da je Destruction -nastup Fixno 3000 eur.Duguje im se za Legacy 3000 eur.- to im je isplaceno , a da bi uopste poceli sa jucerasnjim nastupom , u dzepu bi trebali da imaju 4500 eur- znaci plus pola za jucerasnji nastup.

i jos pola na kraju , znaci ukupno 6000 eur .za 2 nastupa.

 

Verovatno su u dzepu imali 3000 eur, i ukapirali su da ce da odu iz Bg-a sa samo 4500 eur za 2 nastupa, a ne sa planiranih 6000 eur, te su zato iznervirani zapalili iz Bg-a.

Uostalom nebitno je , da li je 100 ,500, ili 1000 eur.u pitanju, dud je dug , dogovor je dogovor.A i oni su sise ako nece da sviraju za 500 eur manje.

 

Sta se lozite kakav Heavy metal , boli ih kurac za Heavy metal, vazno je da pokupe para koliko je dogovoreno.

 

Nije andergraund da oni spavaju u kanalu sa flasom Wincester viskija , posle vise od 25 godina karijere, vec da i zarade nesto.

To je skroz drugaciji mentalitet od naseg.

 

Shmir se bori za svaki svoj krvavo zaradjeni euro ,nema razloga da ga mrzite , sta je tu cudno, nije vise klinac blizi se 50-oj. Nadam se da je domacim bendovima bilo super da sviraju u maloj sali za dzabe ,i da je bilo fanova koji su to podrzali.

 

Destruction,bas nemaju srece na prostoru bivse Yu.

 

Malo mi je i zao grupe Destruction , prvo su najebali od skinsa 1990 godine , kad su njima i Heller-u prekinuli koncert u Ljubljani ili Zagrebu , kad su vikali samo POLICAJ-POLICAJ, tada su Skinsi gadno izboli nozem u arteriju na naozi na butini, jednog Hogara fana grupe Heller.

 

U Sarajevu 2002 ,kad su svirali sa Kreator-om , Mike-u su ukrali iz garderobe , onaj cuveni prsluk sa bodljama.

 

I sada sta je bilo , a jedino je bilo dobro kad su svirali sa CANDLEMASS-om u Bg-u.

 

Mislim da nece skoro na ove prostore , mozda i nikada , ko ih je video ,video ih je. Mada i da naprave za 5 godina u Bg-u , opet koncert doslo bi duplo manje ljudi zbog ovoga sto se desilo.

Edited by Spaskerock

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad bi novcanice od 500 evra rasle na granama u parku kod skc-a bilo bi lako zakititi ih sa 6000 evra. festival je bankrotirao, nije to nista novo desavaju se takve stvari i na zapadu, prosto kad firma nema para na racunu ne postoji nacin da se naplati dug. oni su ovde dogovorili nastup bez obzira na dug, a ustvari nastup nije bio ni u planu vec samo maska da se iznude pare od festivala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@spaskerock:

 

većina stvari koje si napisao si u pravu , ljudi, novac je veoma bitan u celoj priči, meni je žao namagarčenih ljudi koji su sinoć išli u bgd, ali stavite se u poziciju neisplaćenih bendova iz 2008., i oni su namagarčeni i došli izdalekaza džabe. Ja sam iskreno mislio da će Legacy malo da iskulira nakon prošlogodišnjeg nesolventnog poslovanja, a ne odmah praviti nove koncerte, mislio sam da će morati da prodje malo vremena da bi stvari došle na svoje ali odmah se krenulo s koncertima, kao da se ništa nije desilo. Ponavljam, novac nije možda glavni motiv ali je veoma bitan faktor zašto se uopšte svira. I nema tu mnogo ljubavi i romantike. Ne mogu se koncerti praiti tako što se neće isplaćivati bendovi, shvatite to, zapad je to, a zapad je danas svugde, sve je zapad i svi sve gledaju kroz prizmu koja se zove USD. Sada ispada da je za ceo nesporazum platio neko treći, no dobro, biće dobro ako nešto naučimo: svakome kome smo dužni platićemo u ovakvim i sličnim situacijama, ne znam smislite neki novi način organizacije i menadžerisanja a ne da bendovi bivaju ispaljivani kad već doputuju na koncerte ako nas dovoljno nije kupilo kartu. Što reče čovek - postoje banke i tekući računi. Ajd pa se valjda vidimo na Prong-u!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosao lik iz Frankfurta da ih gleda i bulja ...

Da li je moguće da se neko cima u inostranstvo da bi gledao domaći bend?

 

Oni su izgleda došli u BG samo sa jednim ciljem - da uzmu pare za prošlogodišnji nastup, i to na prevaru, kao da im se plaća za večerašnji.

Čovek očigledno nije verovao da će mu se ovaj put isplatiti komplet, bio bi ga blam da čak dva puta u istoj zemlji ne bude potpuno isplaćen. Ne zameram ja njemu to nepoverenje koliko mu zameram na izgovoru da žuri na avion. Koješta.

 

http://www.destruction.de/phpBB2/viewtopic.php?t=8443

Sa' će bude zanimljivo. :D Nego, ko je ovo pisao 'ebem ga, nije funs nego fans! :)

(a ni ostatak nije bolji, al' dobro, bitna je suština :) )

I only knows. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shmir se bori za svaki svoj krvavo zaradjeni euro ,nema razloga da ga mrzite , sta je tu cudno, nije vise klinac blizi se 50-oj.

 

Na stranu sve ostalo sto se izdesavalo, ovo iznad je sustina. A i dogovor je dogovor. Ukoliko su pravila takva, a tako je bilo i dogovoreno i poznato unaprijed i promoteru i bendu, onda razumijem zasto se osjecao ispaljenim. Pogotovo nakon Legacy festa. Znam po sebi, kad mi se ucini da drugi put nasjedam na istu foru i sam se naljutim.

Zapadnjaci, a posebno Nijemci, ipak imaju malo drugaciji osjecaj za biznis od Srba. Jbg.

 

Nadam se da je i Legacy stekao neko iskustvo iz ovoga i da im ovo nije previse pokvarilo reputaciju.

 

Zao mi je zbog fanova iz unutrasnjosti i iz okolnih zemalja, jer su se dosta namucili a dosta ih je i kostalo da dodju na ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte bre ebeno da praskate o tome koliko su oni trebali da imaju hiljada eura u dzepu pre svirke i posle nego lepo procitajte sta pise covek koji je ovo organizovao tj JEBENI FRUBi,LEPO JE COVEK PAR STRANA UNAZAD NAPISAO DA OVO NIJE IMALO VEZE SA LEGASI FESTOM I TO NAPISAO DVA PUTA I REKAO JE DA JE BILO PARA SAMO NIKO NIJE HTEO DA CEKA.....ja njemu verujem a mislim da je ovaj Schmier jedna pedercina ,utupena u mozak sas jebeni euri.....ako mi nije stalo do fanova nego mu je mudo zinulo samo za pare,bolje i da prestane da svira.......on da skupi na svakoj svirci za sebe po 2000 eura a na turneji ima po 20 koncerta otprilike a ima 3,4 turneja godisnje(oni stalno sviraju)....... ima on dovoljno para........

Ponovo citat sa njiovoga foruma

 

Location: Ger-money

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte bre ebeno da praskate o tome koliko su oni trebali da imaju hiljada eura u dzepu pre svirke i posle nego lepo procitajte sta pise covek koji je ovo organizovao tj JEBENI FRUBi,LEPO JE COVEK PAR STRANA UNAZAD NAPISAO DA OVO NIJE IMALO VEZE SA LEGASI FESTOM I TO NAPISAO DVA PUTA I REKAO JE DA JE BILO PARA SAMO NIKO NIJE HTEO DA CEKA.....ja njemu verujem a mislim da je ovaj Schmier jedna pedercina ,utupena u mozak sas jebeni euri.....ako mi nije stalo do fanova nego mu je mudo zinulo samo za pare,bolje i da prestane da svira.......on da skupi na svakoj svirci za sebe po 2000 eura a na turneji ima po 20 koncerta otprilike a ima 3,4 turneja godisnje(oni stalno sviraju)....... ima on dovoljno para........

Ponovo citat sa njiovoga foruma

 

Location: Ger-money

 

E Pupak sto si ti fin i tolerantan . Potrebni su mi takvi ljudi za saradnju , javi se za posao .Plata svaki drugi mesec. Posteno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...