Jump to content

2009.05.04. *SKC, Beograd* D E S T R U C T I O N + Space Eater


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

KROSTIC, Testament na svom sajtu vec ima najavljen dolazak u Bg. ;)

Tj imao je, al' je ista nestala u akciji otprilike istog dana kada se pojavila, i sad niko nema pojma šta se dešava s tim. I dalje im stoji da su u Poljskoj 12. a u Mađarskoj 17. jula, a između toga prazno.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet se vracam na Legacy Festival i na jebeni TESTAMENT ! Znate li vi scenu kada dolaze ovi iz Testamenta u backstage i tu u backstageu skenjani Destruction,Rage i ostali bendovi sa prvog dana i odmah krecu na Chuck Billy-a sa pricom : "e ovaj nam nije platio", "necete ni vi dobiti pare", "nemojte svirati " itd. Onda dolazi Chuck Bilijeva velicina koji kaze ovako : "mi smo ovde dosli zbog fanova i necemo da ih razocaramo, mi idemo na binu i to je to " . Da ste vi u tom trenutku videli Schmierovu facu i od ovih ostalih ... kao popisani su bili niko vise rec nije rekao... a u kurac...

Zato je Chuck Norris jedino Chucku iz Testamenta dozvolio da se vodi pod tim imenom. :da:

 

Biće opet Testament ovde, ne znam u čijoj organizaciji, ali će biti. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda su to neki pregovori,vidim ja da nema ništa na officijalnom...Al jul odgovara.Aj da ne idemo ljudi više van teme,mada nam je ovako lakše da pričamo o budućim koncertima i zaboraviom ono od sinoć...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojko sta bi sa blabberom ?

 

 

p.s. sto se tice ovih prica kako je sad on mator konj i pare su mu vazne, bezobzira koliko godina ima i koliko svirao muziku uvek fanovi treba da budu ispred para, ako mu to nije jasno onda treba da zavrsi sa muzikom.

Edited by Ash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turneja nakon Kreatorovog "Violent Revolution" albuma? :D Epski.

 

da, da.. kolosalno zaista .))) mada meni je turneja posle enemy of god bila mnogo bolja .]]

 

grobodanu: stvarno nikad nisi dje treba da budes :ppppp. a bilo finih i jeftinih diskova da se kupi :mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam rekao u postu, dogovor od starta je bio da ova svirka nema veze sa onom sa Legacy-em ... to smo ja i Schmier imali drugaciji dogovor oko toga ...

 

50% koje smo im dali naravno da nisu vratili ... uzeli i otisli ...

 

Ja opet ponavljam jebes sve to ... meni je krivo ljudi koji su dosli iz pizde materine da gledaju koncert a ne jebenog Schmiera koji ide da prica sa fanovima kako sam ga ja izjebao i kako mu nisam dao pare za koncert... jebo to ...

 

Dosao lik iz Frankfurta da ih gleda i bulja ... voleo bi da je neko odavde sa jumetala bio tu kada je bila rasprava izmedju mene i schmiera ...

 

U prvom trenutku ja kazem schmieru ajde da resimo to , a ne ovde ispred ljudi jer to nikoga ne treba da interesuje, zatim Schmier kaze :

"ne mi nema sta da krijemo od fanova mozemo sve ovde da zavrsimo "... ja kazem ok ... i tu ljudi saznaju da nisu dobili pare i pocnu mene da napadaju, zatim lik iz Hrvatske koji je bio sa njima na turneji je rekao Schmieru pa dobio si 50% , zatim ga fanovi pitaju da li je istina da si ipak dobio pola para , a Schmier kaze dobio sam " a little bit " ... i fanovi ga pitali sto ne sacekas do 9h ako je obecao pa onda idi ... a on nesto rekao u fazonu moramo mi da idemo na avion sutra ujutru ne mozemo mi da cekamo.... to bih zeleo da samo neko potvrdi koji je bio u toj maloj masi koji su slusali ... da ne bude da ovde lazemo ili branimo sebe ...

 

Smećar.

Ali takav mu je i bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj čisto da i ja iskomentarišem...

 

Došao do SKC-a nešto pre 7,sišao do parka da vidim ima li okupa.Nije bilo.Vratio sam se gore i blejao na ulazu,i tu vidim bleji Schmier priča sa ljudima.Sa mislio sve normalno,priča sa fanovima,slikanje,autogrami...itd. ali posle vidim dolazi i Frubi pa nešto pričaju,i Schmier pominje nekih 2000 evra.Ljudi krenu da pričaju da neće biti certa,neki su hteli čak i da skupe pare samo da bi ovi svirali. :)

Šmir onda odlazi do busa,i pali.Razočarenje teško,ja se smorio.Onda je krenulo kolektivno pljuvanje.

 

 

Što se svirke tiče:

 

Fatality-Standarno,do jaja.Hvala za Over The Wall.Ova nova Torture Your Shell vam je kul. :pivopije:

 

Infest-Do jaja muzika,ali su paljevine sa onim najavljivanjem pesama. :pivopije:

 

Space Eater-Kidanje.12 pesama.Ode glava. Koje su vam one druge dve precrtane pesme na setlisti bile?Video sam da su precrtane Merciful Angel i Deceitful Eyes,ove druge nisam mogao da razaznam šta piše.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte bre ebeno da praskate o tome koliko su oni trebali da imaju hiljada eura u dzepu pre svirke i posle nego lepo procitajte sta pise covek koji je ovo organizovao tj JEBENI FRUBi,LEPO JE COVEK PAR STRANA UNAZAD NAPISAO DA OVO NIJE IMALO VEZE SA LEGASI FESTOM I TO NAPISAO DVA PUTA I REKAO JE DA JE BILO PARA SAMO NIKO NIJE HTEO DA CEKA.....ja njemu verujem a mislim da je ovaj Schmier jedna pedercina ,utupena u mozak sas jebeni euri.....ako mi nije stalo do fanova nego mu je mudo zinulo samo za pare,bolje i da prestane da svira.......on da skupi na svakoj svirci za sebe po 2000 eura a na turneji ima po 20 koncerta otprilike a ima 3,4 turneja godisnje(oni stalno sviraju)....... ima on dovoljno para........

Ponovo citat sa njiovoga foruma

 

Location: Ger-money

A shto bi neko verovao da ima para? Ako je bilo para u trenutku kad ih je taj trazio shto mu nisu date? Normalno je da chovek sumnja nakon prvog promashaja. I zato je i normalno da prvo trazi pare pa onda da svira- nece da se ispaljuje hiljadu puta. Mozda nisam u pravu, ali bash me briga- i ja bih isto uradila da sam na njegovom mestu. Mozda je on rekao da to nema veze sa festivalom, ali to je laz i to veoma providna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo procitaj malo postove pa onda komentarisi ... i ovo nije prvi put nego je treci put kako ih dovodimo u Beograd !

 

Kao drugo oni su dobili 50% para, a nisu ni krenuli da istovaraju opremu . Ostatak para su trebali da dobijui 2h pre nego sto treba da izadju na binu, ali kao nisu mogli da cekaju ...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znash shta- nema poverenja oko takvih stvari na zapadu, pa makar bio i deseti put da ih dovodite. Meni samo nije jasno zashto su vas zvali da im odradite koncert. Ostalo razumem- jednostavno nisu bili sigurni da ce li dobiti to shto traze, ili ce morati da chekaju do nekog sledeceg puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to. :) Mile Petrović :)

 

 

U davna pradavna vremena, druga polovina osamdesetih, kad su ploče bile veoma retke a jedini originalni nosači zvuka koji se povremeno mogao naći, bila je priča medju nama fanovima da Kreator ima neku ploču koja se zove Yugoslavia in hell, gde je slika velike Srbije, jer je Mille potomak četničke familije i slikao se na toj ploči sa šubarom i kokardom... eh mladosti...

 

O slučaju sam rekao šta sam imao, ne može se dužnicima baš tako verovati, ma koliko da ovaj slučaj nema veze s festivalom - a isti promoter i isti bend dužnik, malo se tom situacijom ide mečki na rupu, to ne može tako i smislite neki drugi način da se organizujete a ne da se bendovi ne isplaćuju kad je već kasno. I tu je Frubijeva krivica.

A iskreno, Destruction je jedan od bendova koji je za mene mrtav posle 1991., sve što je posle izdato mene uopšte ne interesuje, ja sam živeo te Infernal Overkill - Cracked Brain godine, bio mlad kad je bilo najlepše u metalu, sad me teško mogu pomeriti ovi smešni albumi od posle 2000. Neko je uspeo da se vrati kao Kreator, neko je kao Exodus napravio potpuno novi bend sa istim imenom, a neko je jednostavno toliko dosadan kao pomenute švabe da su za mene mrtvi. Ja sam stari thrasher, što bi klinci rekli oldskuler, ovaj novi Destruction mi je nula od muzike, bolje da napuste taj žanr i sviraju nešto drugo, neka se ugledaju na skandinavce , ako umeju mislim, oni su metalu udahnuli novi život, tu mislim na COB, ETOS, Arch Enemy, Dissection, At the Gates, ali i Dark Tranquillity kao i mnoge druge.

A Schmier neka ne prebija dugove preko ledja ljudi koji iskreno vole njegovu muziku, i neka se ne sekira, od originala imam samo prva dva albuma, koji su i pored ispadanja iz ritma relikvija, ostale ni nemam na originalima , svaki dalji album je sve bledji i bledji, sve do danas kad se od bledila ni ne primeti da postoje.

Imao sam juče obaveze malo bitnije od gledanja blede senke nečega što je nekad bilo dobar thrash bend. Vidimo se nadam se na Prong-u, novi album im je odličan, ljudi dobro sviraju i veoma su zanimljivi, kao u Beg to Differ eri.

Edited by thrash forever

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su grupi Tankard porazbijali ceo kombi ,a gitaristi razbili i glavu na putu do Bg-a , a oni su ipak svirali i bilo je odlicno. A Destruction , malo su ispali sise. Nista , organizator je u velikom dugu za legacy ,a vi vec kupite karte za Sodom sto pre , da nebude isto ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su grupi Tankard porazbijali ceo kombi ,a gitaristi razbili i glavu na putu do Bg-a , a oni su ipak svirali i bilo je odlicno. A Destruction , malo su ispali sise. Nista , organizator je u velikom dugu za legacy ,a vi vec kupite karte za Sodom sto pre , da nebude isto ovako.

 

Hahaha, mislim da će Legacy dug smatrati plaćenim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga

Zaista drkoski sa njihove strane sto su preko ledja fanova odlucili da jebu Legacy i to na suvo i u bulju zbog neizmirenih dugova

I naravno zbog svega ovoga na kraju nije preterano ispastao ni bend ni organizator vec najpre oni koji su dosli da slusaju Destruction(tek da ne pominjem ljude iz unutrasnjosti)i koji su dali lovu i to je ono sto najvise sucks

A ove iz benda razumem donekle,nisu bili placeni onomade,nema love sa Legacy-ja,zapamtili smo mi ti bato pa cemo sada i mi da okrenemo drugi list i da budemo i kvarni-to je taj scenario otprilike

I realno kako rece neko gore-boli njih kurac za fanove kao uostalom i dosta ostalih metal bendova,izjave tipa "mi smo ovde zbog vas" su najobicnija lozona za publiku i realno boli njih u prinicpu kurac da li ce 250 ljudi ostati uskraceno za svirku ako oni nisu placeni-ljudi sviraju za pare pre svega pa onda sve ostalo,to je ipak posao...

Doduse svetlih primera ipak ima sto je pokazao i Legacy Fest ;)

Ja doduse nisam hteo da idem na Destruction jer sam ih vec slusao(bio sam na Legacy-ju puna dva dana i bilo je vrh :rockdevil: ) a i nema se para bas za sve koncerte,vec samo za one sto su mi prioritet,jebiga pritisla je i ova kriza :opusteno:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...