Jump to content

Beherit


Grobodan

Recommended Posts

Danas je postalo kul pljuvati po legendarnim bendovima.. obozavam takve likove, al bez zajebancije :pivopije:

:rolleyes:

 

 

Da li moram da naglašavam reč MENI? Meni je sranje, nekome je odlično. Isto kao što su neki bendovi koje ja volim vama sranje.

Edited by Brynhildr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je postalo kul pljuvati po legendarnim bendovima.. obozavam takve likove, al bez zajebancije :pivopije:

 

Au boze ko da si dete. "Neko dira moje heroje, kako smeju. smrc"

 

Alo bre chovece, niko nedira tvoje heroje i idole nego muziku koju prave. Ako im se nesvidja njihova muzika imaju sa punim pravo to da kazu, a josh ako su legende neke scene onda treba i josh jace da hejtuju to delo.

 

Ovo nema veze sa Beheritom jel album josh nisam poslusao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rolleyes:

 

 

Da li moram da naglašavam reč MENI? Meni je sranje, nekome je odlično. Isto kao što su neki bendovi koje ja volim vama sranje.

Boli mene dupe jel TEBI nesto sranje. Imas fino teme posvecene bendovima koje volis, pa se tamo zanimaj umjesto sto jedan legendarni bend nazivas tako kako nazivas.

 

@Lunar

Au boze ko da si dete. "Neko dira moje heroje, kako smeju. smrc"

 

Alo bre chovece, niko nedira tvoje heroje i idole nego muziku koju prave. Ako im se nesvidja njihova muzika imaju sa punim pravo to da kazu, a josh ako su legende neke scene onda treba i josh jace da hejtuju to delo.

 

Ovo nema veze sa Beheritom jel album josh nisam poslusao.

Ne pricaj gluposti, i nauci vec jednom da se 'ne dira' i sl. pise odvojeno. Edited by morbid god
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslušah... Ajd nije baš toliko govno, ima i gorih. Ali u suštini - ne volim ja baš toliku sirovinu.

 

Pimeyden Henki i Pagan Moon još mogu i nekako proći, a Suck my blood i Destroyer... užas. Blago rečeno. :D

Vokal mi ne leži nikako, između ostalog. Šta ja znam, nije ovo za mene. Fair enough? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice trebao je da pocne album od Pimeyden Henki... sve ove prethodne su teski sablon.

Beherit je legenda i institucija sam po sebi, sto opet ne znaci da treba automatski da se svidja svima koji slusaju ekstremni metal.

 

Ovo je moje licno misljenje, uz maksimalno postovanje ukusa i stavova ostalih koji su na ovom forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...