Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

imam dve stvari da kazem o korn-u:

1) to je bend koji je doneo neke revolucionarne promene u metalu(ili alternativnoj muzici) pa cak i u modi...znaci mnogo toga pozitivnog

2)isto onoliko koliko su doneli pozitivnog toliko su doneli i negativnog otvorili su put ka velikoj komercijalizaciji metala i svodjenja na cisti biznis a ne umetnost......takodje tu je i armija band-ova koji ih kopiraju i to mnogo lose...korn je po meni najkopiraniji band koji postoji...ali zbog toga oni i nisu bas krivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednji album je super u odnosu na "Issues",mada i on ima nekoliko svijetlih tacaka-"Falling away from me" & "somebody,someone"...

Inace,prvi album je najbolji,a poslije njega "Life is peacky".One rep kombinacije na "Follow the leader" im nista,ali APSOLUTNO nista nisu trebale :evil::evil::evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm...

ZAdnji album KORN-a je super bas mi se svidja.

DEftones su rekli da je ovo sto sad radi KORN cista komercijala, hmm WHITE PONY je meni mnogo komercijalniji.

A sto se tice treceg albuma KORN-a nema tu rap-a vec hip hop je prisutan i to samo u dve pesme, (mozda ipak previse ali tu su ipak ostalih 11 pesama)

jedna pesma je sa ICE CUBE-om a druga sa FREDOM iz LIMP-a

Ova druga iako mi je tesko da priznam zbog onog idiota FRED-a strasna stvar, i muzika i tekst su odlcini AFTER ALL

 

biggrin.gif ITS ALL IN THE FAMILY biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm...

ZAdnji album KORN-a je super bas mi se svidja.

DEftones su rekli da je ovo sto sad radi KORN cista komercijala, hmm WHITE PONY je meni mnogo komercijalniji.

A sto se tice treceg albuma KORN-a nema tu rap-a vec hip hop je prisutan i to samo u dve pesme, (mozda ipak previse ali tu su ipak ostalih 11 pesama)

jedna pesma je sa ICE CUBE-om a druga sa FREDOM iz LIMP-a

Ova druga iako mi je tesko da priznam zbog onog idiota FRED-a strasna stvar, i muzika i tekst su odlcini AFTER ALL  

 

                                  biggrin.gif ITS ALL IN THE FAMILY biggrin.gif

And ill fuck you and ill suck you :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dobro,stvarno bi mogli malo da pricate o temi,za promjenu. jel neko primjetio da je album (mislim na pirate) izdat u 3 razlicita primjerka(odje mislim na razlicite nazive pjesama)? Recimo Thoughtless se na drugom cd-u zove Tear me down a na trecem ...uf zaboravila sam ,nije vazno... Uglavnom,najvise mi se svidja Crack her ili kako se vec zove..., Here to stay i Thoughtless(moram pomenuti da je spot odlican!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dobro,stvarno bi mogli malo da pricate o temi,za promjenu. jel neko primjetio da je album (mislim na pirate) izdat u 3 razlicita primjerka(odje mislim na razlicite nazive pjesama)? Recimo Thoughtless se na drugom cd-u zove Tear me down a na trecem ...uf zaboravila sam ,nije vazno... Uglavnom,najvise mi se svidja Crack her ili kako se vec zove..., Here to stay i Thoughtless(moram pomenuti da je spot odlican!)

Naopako da ne bude odlican kad je hrpa love bachena na njega!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro,stvarno bi mogli malo da pricate o temi,za promjenu. jel neko primjetio da je album (mislim na pirate) izdat u 3 razlicita primjerka(odje mislim na razlicite nazive pjesama)? Recimo Thoughtless se na drugom cd-u zove Tear me down a na trecem ...uf zaboravila sam ,nije vazno... Uglavnom,najvise mi se svidja Crack her ili kako se vec zove..., Here to stay i Thoughtless(moram pomenuti da je spot odlican!)

ovde se pojavio pirat u martu a oni su taj album izdali u junu 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pre svega KORN(Kojan) je NAJ... :twisted:biggrin.gifa: :twisted:biggrin.gifa: :twisted: (bar meni). Sto se tice albuma prva dva su naj(vec godinu dana muku mucim).I ostali su "naravno" dobri biggrin.gif ,ali imaju i par losih stvari :cry: .Sto se tice Untochables-a tvrdje stvari su OK, i meke su ok,ali mi se ne svidja sto iznad njih pise Korn(jednostavno nije to to).I John je poceo da peva ko neka zena :x :x , u nekim pesmama to cak i dobro zvuci.Odkad je prestao da se fixa ode sve u propast. :spavam: :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega KORN(Kojan) je NAJ... :twisted:biggrin.gifa: :twisted:biggrin.gifa: :twisted: (bar meni). Sto se tice albuma prva dva su naj(vec godinu dana muku mucim).I ostali su "naravno" dobri biggrin.gif ,ali imaju i par losih stvari :cry: .Sto se tice Untochables-a tvrdje stvari su OK, i meke su ok,ali mi se ne svidja sto iznad njih pise Korn(jednostavno nije to to).I John je poceo da peva ko neka zena :x :x , u nekim pesmama to cak i dobro zvuci.Odkad je prestao da se fixa ode sve u propast. :spavam: :mrtav:

Covjek jos uvjek ima depresivne tekstove(npr. Alone I Break) i ne zvuci kao zena nego jednostavno je popravio pjevanje.Kaze da je mnogo radio na glasu od Issuesa.Sto se tice fiksanja drago mi je da se izvukao.Jer da se jos fiksa bog zna bi li i izasao Untouchables.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega KORN(Kojan) je NAJ... :twisted:biggrin.gifa: :twisted:biggrin.gifa: :twisted: (bar meni). Sto se tice albuma prva dva su naj(vec godinu dana muku mucim).I ostali su "naravno" dobri biggrin.gif ,ali imaju i par losih stvari :cry: .Sto se tice Untochables-a tvrdje stvari su OK, i meke su ok,ali mi se ne svidja sto iznad njih pise Korn(jednostavno nije to to).I John je poceo da peva ko neka zena :x :x , u nekim pesmama to cak i dobro zvuci.Odkad je prestao da se fixa ode sve u propast. :spavam: :mrtav:

Covjek jos uvjek ima depresivne tekstove(npr. Alone I Break) i ne zvuci kao zena nego jednostavno je popravio pjevanje.Kaze da je mnogo radio na glasu od Issuesa.Sto se tice fiksanja drago mi je da se izvukao.Jer da se jos fiksa bog zna bi li i izasao Untouchables.

Sve se ja slazem.Bolje i ovako nego nikako, ali i pre issues-a je dobro pevao meni se mnogo vise svidjalo biggrin.gifa: al' sta da radis takav je zivot :roll: .Meni deluje kao da cuva glasne zice. :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa obzirom da je KORN vec 8 godina na sceni logicno je da ce se mjenjati,

Prvo nemaju vise 24 godine nego 30 i vise i normalo je da se sad pogledi na svijet i muziku razlikuju nego prije 8 godina.

I koliko ja znam Jonathan se nije fikasao toliko, vise je imao problema sa alkoholom.

Zar je on trebao sad da vrsti i da se dere kao na prvom i drugom albumu da bi vi rekli da je album mocan :?

Jonathan je jedan od jako nadarenih muzicara i on prepricava citav svoj zivot kroz muziku KORN-a i to se vidi svaka mu cast na otpjevanom novom albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa obzirom da je KORN vec 8 godina na sceni logicno je da ce se mjenjati,

Prvo nemaju vise 24 godine nego 30 i vise i normalo je da se sad pogledi na svijet i muziku razlikuju nego prije 8 godina.

I koliko ja znam Jonathan se nije fikasao toliko, vise je imao problema sa alkoholom.

Zar je on trebao sad da vrsti i da se dere kao na prvom i drugom albumu da bi vi rekli da je album mocan :?

Jonathan je jedan od jako nadarenih muzicara i on prepricava citav svoj zivot kroz muziku KORN-a i to se vidi svaka mu cast na otpjevanom novom albumu.

Sve je to tacno i potpuno se slazem sa tobom, ali ako ovako nastavi sa glasom do sledeceg albuma ce moci da konkurise za glavni vokal u kolibriju. Ijednu stvar sam od ranije zaboravio ranije da kazem uopste mi se nesvidja sta su uradili sa basom :x :x :x :x :x :x :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...