Jump to content

WC


Patriarch

Recommended Posts

jel pio neko govnovacu?

 

za to sam prvi put cuo u pesmi Ramba Amadeusa i mislio sam da je sprdnja, ali sam cuo da dole u Srbiji zaista postoji tako nesto ...... hehe, koliki govnar moras biti da bi bio tako nesto, pa to cak ni rusi ne bi pili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

obnovljivi resursi...ulaganja minimalna... :)

 

el to ona kafa od majmunskih govana?

Nije od majmunskih, nego macijih. Ima neka vrsta macaka (jbg, ne secam se tacno gde, mislim da je Juzna Amerika u pitanju), koja jede zrnevlje jedne vrste kafe. Posle ljudi skupljaju njen izmet i od toga prave kafu. To je najskuplja kafa na svetu.

 

Gledao sam neku emisiju (verovatno na Diskaveriju) o govnima. Postoji i neko ulje od kozijeg izmeta koje sluzi kao dodatak jelima (tipa, maslinovo ulje i sl), zatim isto prave neki napitak od govana insekata. Ma, ludnica sta sve ljudi nece probati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Анализирао сам литературу. Бреф гел за wc шољу има упутство исписано на пољском, словачком, чешком, летонском, литванском, естонском, румунском, мађарском, бугарском, хрватском (иако тај језик не постоји), српском, македонском и словеначком, док Бреф течност за чишћење купатила има само 4 језика на декларацији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

иначе, синоћ ми се први пут у животу десило да сам се пробудио да бих ишао да кењам! нешто ме много стомак јебавао, па сам на крају испустио веома чудну мешавину тврдог и меког. чак сам успео и да заспим на ВЦ шољи :):):)

to je stvarno zajebano..mene je tako pre par nedelja probudio oko 4 ujutru neznam da li cu da serem ili povracam..na kraju sam zavrsio spavajuci na wc solji i drzeci glavu skoro pa u lavoru i tako sam spavao nekih 10-15 minuta dok se nisam trgao :) sva sreca pa nisam povracao :) :)

Jbt poslednjih nedelju dana kenjam nenormalno tvrda govna. Dok serem, kao da se poradjam ali zato kasnije papir cist. :)

cuti te su situacije jos i dobre.ja kada sam isao na cof nesto me grcevi u stomaku poceli vatati u vozu tu kod indjije ili stare pazove (nesecam se tacno) da sam ja skoro pa preskakao sve one silne kofere u onom hodniku ili sta je vec,a guzva nikada veca.da sranje bude vece wc nije bio da vidis sine kada pogledas dole nego ima neko brdasce pa se tu kasnije govna spustaju i naravno nisu se spustila.sve se mislim ko ga jebe necu srati ponovo (a bas sam izbombardovao wc solju).vratim se ja fino u kupe i posle 15 minuta opet isto.odradim je to sve opet i ono posle 20-30 minuta isto..odradio sam jos jednom i reko jebem mu mater ako opet budem isao do wc-a onda stvarno..sva sreca pa me do BG-a nije nista vatalo inace bi morao ici skroz nazad da trazim wc jer sam one prethodne bas zasrao :) za destruction je vec bilo malo bolje tj isao sam samo jednom..stvarno neznam sta mi je bilo jer onoliko puta i onolika govna u zivotu nisam israo..eto sta se desava kada pre veceg puta neserete kuci :)

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bas toliko strasno bilo :) ali sto se tice prve slike prijatelj mi je pricao kako je u njegovoj bivsoj skoli bio lik koji kada je obrisao dupe rukama nije znao kako da obrise ruke pa je crtao po plocicama kucice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
to je stvarno zajebano..mene je tako pre par nedelja probudio oko 4 ujutru neznam da li cu da serem ili povracam..na kraju sam zavrsio spavajuci na wc solji i drzeci glavu skoro pa u lavoru i tako sam spavao nekih 10-15 minuta dok se nisam trgao :) sva sreca pa nisam povracao :) :)

 

cuti te su situacije jos i dobre.ja kada sam isao na cof nesto me grcevi u stomaku poceli vatati u vozu tu kod indjije ili stare pazove (nesecam se tacno) da sam ja skoro pa preskakao sve one silne kofere u onom hodniku ili sta je vec,a guzva nikada veca.da sranje bude vece wc nije bio da vidis sine kada pogledas dole nego ima neko brdasce pa se tu kasnije govna spustaju i naravno nisu se spustila.sve se mislim ko ga jebe necu srati ponovo (a bas sam izbombardovao wc solju).vratim se ja fino u kupe i posle 15 minuta opet isto.odradim je to sve opet i ono posle 20-30 minuta isto..odradio sam jos jednom i reko jebem mu mater ako opet budem isao do wc-a onda stvarno..sva sreca pa me do BG-a nije nista vatalo inace bi morao ici skroz nazad da trazim wc jer sam one prethodne bas zasrao :) za destruction je vec bilo malo bolje tj isao sam samo jednom..stvarno neznam sta mi je bilo jer onoliko puta i onolika govna u zivotu nisam israo..eto sta se desava kada pre veceg puta neserete kuci :)

 

pošto nema rogozuba, onda ja moram da kažem: To ti sve dešava jer slušaš bendove koji služe đavolu, pa te Bog kaznio da se usereš pet puta pred koncert COF, ne može 6 jer 6 nije dobar broj :icon_ne:

 

 

 

 

 

 

Inače, ono za Patris je urnebes! :veseli:

 

 

 

 

 

 

imao sam i ja jednu govnavu avanturu, prisralo mi se negdje u Brčkom, ali sam bio odlučan da zađubrim Srbiju. Izdržao sam naravno, junački, do poslije Sremske Rače. U pitanju su bili principi. Ili jesi li nisi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ала сам се течно просрао малочас. Бућкуриш сраћка, различитих нијанси окер боје. Какво је такво је, моје је.

Зајеб'о ме ортак, ко зна какав рицинус ставља у Нес уместо млека, док мути. Овакав хаос се и од бајатуше не прави. Вратићу му са каматом, првом приликом, јер на Хирошиму ми личила клозет шоља. Нема смисла.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...