Jump to content

WC


Patriarch

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI
ако је неко пражњење добро, онда је то од пивског говна! најбоља ствар! кад га испустиш, као да си се ослободио огромног терета!

 

to baća,ti si moj ćovek.još onako,baš su ćvrsta,heavy i dark nijansi.prava metalska govna.a i smrde za medalju.i cigane najneokupanije su zajebala.ja obićno moram da pravim kolosalnu promaju u takvim situacijama.

 

 

jel vam se desilo nekad da se u zurbi ulitate i da ne stignete prkno da obrišete?pa onda se ceo da ćešete za dupe,i gurate prste u ćmar,da mine svrab.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ova tema je pravo okupljalište govnara.baš smo govnari.

i meni nekad znaju da zacrvće trazanćići,ali ja uvek posle tronjanja operem guzicu i ćmar.šta je sigurno,sigurno.obrišem lepo ćmar,i okolo i sve ,ali i plaknem se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

перфекс.

 

иначе, да испричам доживљај од пре једно 3 године. добио сам неки стомачни вирус, и чини ми се да сам оборио светски рекорд у срању у року од 24 часа! за тај временски период сам срао 21 пут! и то где год сам стигао!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

je nekad volim da prnem,isfuljim ga,i ono malo onako,šmekerski da mi kane u gaće.i osetim toplinu,iako malo smrducka.ali lep je osećaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени гованца задња три дана мекана ко беби каша. Упропастио сам клозет шољу начисто. Гузица фарба нашироко, мало прснуло и на плочице беле. Бедак, морам престати са испијањем Неса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

јој ћути, ја откако сам почео да радим, једва једем, а попијем по 10 кафа дневно! и онда кад дођем кући... масакрирање ВЦ шоље!

 

 

Ne treba ti kafa, samo pročitaj postove POJEDINIH članova/ca ovog foruma :mhihi:

uz :seronja: dobićeš i ovo :puke:

Ako te pre toga ne zaboli želudac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ne treba ti kafa, samo pročitaj postove POJEDINIH članova/ca ovog foruma :mhihi:

uz :seronja: dobićeš i ovo :puke:

Ako te pre toga ne zaboli želudac.

 

 

da si ko ona pamela sa avatara ti,celu bik ti guzu sa svime smazo.uh.obozavam takva zenska dupeta,naprosto,sav zatreptim od ludila i naboja emocija i ljubavi mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba ti kafa, samo pročitaj postove POJEDINIH članova/ca ovog foruma :mhihi:

uz :seronja: dobićeš i ovo :puke:

Ako te pre toga ne zaboli želudac.

не лупај бре! шта фали постовима?!?!? баш су до јаја!

 

иначе, синоћ ми се први пут у животу десило да сам се пробудио да бих ишао да кењам! нешто ме много стомак јебавао, па сам на крају испустио веома чудну мешавину тврдог и меког. чак сам успео и да заспим на ВЦ шољи :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
не лупај бре! шта фали постовима?!?!? баш су до јаја!

 

иначе, синоћ ми се први пут у животу десило да сам се пробудио да бих ишао да кењам! нешто ме много стомак јебавао, па сам на крају испустио веома чудну мешавину тврдог и меког. чак сам успео и да заспим на ВЦ шољи :):):)

 

 

To se zove spavati u govnima,a moze i sgovnima.Ja više preferiram pićke.Lepše je zaspati na njojzi.nego povr govana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

не лупај бре! шта фали постовима?!?!? баш су до јаја!

 

иначе, синоћ ми се први пут у животу десило да сам се пробудио да бих ишао да кењам! нешто ме много стомак јебавао, па сам на крају испустио веома чудну мешавину тврдог и меког. чак сам успео и да заспим на ВЦ шољи :):):)

 

 

Čitaj kao što je napisano - pojedini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...