Jump to content

WC


Patriarch

Recommended Posts

Имам другара који кења по два пут на дан, неретко и три пута.

Може чак прднути скоро увек када пожели.

 

Својевремено на екскурзији, било нас је неколико у соби. Бузда Сератор је у интервалу од три сата забаздио у два наврата тоалет само тако. Цела соба се претворила у гасну комору. Читаве ноћи смо морали луфтирати.

Ја на тој тродневној екскурзији нисам чак ни кењ'о, а бријао сам се по туђим купатилима. Бедак.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имам другара који кења по два пут на дан, неретко и три пута.

Може чак прднути скоро увек када пожели.

 

Својевремено на екскурзији, било нас је неколико у соби. Бузда Сератор је у интервалу од три сата забаздио у два наврата тоалет само тако. Цела соба се претворила у гасну комору. Читаве ноћи смо морали луфтирати.

Ја на тој тродневној екскурзији нисам чак ни кењ'о, а бријао сам се по туђим купатилима. Бедак.

 

 

ne kenjas po tri dana!? :ph34r: to nije dobro....

ja knjam obavezno svakog dana, ponekad i dva puta...a imam i osetljiv stomak, pa ako slucajno pojedem nesto lose ili me potkaci stomacni virus, ide i na preko 5-6 puta... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kenjam kada se uželim... šteta što nije uvek kenjanje onakvo kakvo poželim, pa mi se redovno dešava da po pet puta dnevno mogu da kenjam, a da posle svakog šetam kao kauboj...

 

 

:) :) :)

treba da unosis prirodna vlakna, da bi se lakse obikovalo, khm, na izlazu... :) onda neces imati tih problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Никад у животу на чучавцу нисам кењ'о. Једном ми се тако у гимназији присрало, хтео сам гаће да напуним само тако.

Међутим, до школског тоалета се ни тада нисам одшлепао, већ сам упао у професорски. Лепа блистава клозет шоља.

Док, овамо све неки издрндани и недочишћени чучавци. Увек сам се прибојавао да у случају стомачне опасности се не оклизнем и глава ми не упадне у тај проклети чучавски отвор.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма ја сам повраћао једно 5-6 пута. Пубертет, друга година средње ... месец дана сам пијан долазио у школу.

Десило ми се само једном да сам се поштено исрао у школском објекту, и то је био професорски тоалет. К'о што сам и описао...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чучавац је култ, ем нема задржавања, ем хигијена, ем се јачају мишићи на ногама. :)

 

To govoris samo zato sto u Penezicu jedino cucavci i postoje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ni ja nisam nikad kenjao u skoli, niti cu. Stvarno se plasim cucavaca (kojih je bilo u osnovnoj), sad imamo wc solje al su svejedno sjebane skroz, kao da svinje zive u wcu. :)

Edited by Ash

Share this post


Link to post
Share on other sites

To govoris samo zato sto u Penezicu jedino cucavci i postoje :D

Има и тога, али и проблема којих је било у Патрису прошле године. Дешавало се да све 4 даске буду запишане на мом спрату.

Што се тиче Пенезе, намерно сам га узео. Могао сам и Студењак, ал' нисам хтео.

Где ти живиш?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...