Jump to content

Prorok


Recommended Posts

Shvatam da je onaj nesrecnik Tomba neki tvoj pajtos. Bravo Razbijachu uradio si veoma loshu psiho analizu postova na yumetalu, i dokazao kolko mozesh da kenjash i da budesh glup u isto vreme. Ne poznajesh ove ljude o kojima prichash uzivo, da bi mogao ti tu neke svoje mudrosti da prosipash ovde na forumu. Samim tim sve sto si rekao je glupo i krajnje povrshno, ko neki balavac mali koji se trudi da ispadne pametan.

 

Razbijachu prijateljski savet, nemoj vishe da postujesh ovde(dobices ban), vec radi ono sto najbolje znash, a to je da pishesh svoje seksualne fantazije na randome temi. Tamo ljudi jedva to cekaju od tebe.

ovo nije uredu.mislim da vozdu ne smeta sto pise razbijac na njegovoj temi i ako si primetio 90 odsto ove teme je cist spam i zezanje jer je vozd odrzava u tom duhu.i sami postovi osnivaca i clana benda prorok su uglavnom zajebantske prirode i ne vidim zasto zabranjujes razbijacu da ostavlja svoje postove na ovoj temi.i ono sto je razbijac je napisao je bilo duhovito i radije cu citam to i njegove neozbiljne postove nego da citam 50.000 drugih postova u kojima se drka na varga,euronimusa,gala ili nekog drugog norveskog umobolnika.kupujmo domace

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

u kojima se drka na varga,euronimusa,gala ili nekog drugog norveskog umobolnika.kupujmo domace

 

 

Ти онда одјеби са овог подфорума и немој да читаш такве ствари. Баш ми је чудно да неко на black метал подфоруму пише о музичарима који праве ту врсту музике. А Лунаров пост је на месту 100%.

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas svaki debil koji zna da drzi dva rifa misli da moze da svira sirovinu. Iz tog razloga se susrecemo sa gomilom djubreta u black metalu kao sto je ovaj ''bend''. I najprljaviji i najsiroviji black metal mora imati neku koncepciju i pricu, a ova sprdnja svakako to nema. Ja zapravo mislim da ovaj decko diskutabilnog dusevnog zdravlja sve nas ovde kolektivno zajebava i da je njegov cilj da pravi parodjiu na black metal. Jovane, ti nemas pojma sta je to sirovina i za tebe nije gitara nego traktor. Toliko od mene o ovom ''bendu''.

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas svako misli da može da bude kritičar, a ne može. Ono što imamo je naše mišljenje i stav prema svemu. Lično, verujem da Jovan pravi odličnu sprdnju od ovoga i smeje se iza monitora svima koji se cimaju i misle da je ozbiljan. Da sam na njegovom mestu, ja bih to radio gledajući ljude koji se cimaju oko ovoga. Pridobio je pažnju i ne pojavljuje se u raspravama. Sa druge strane, ukoliko je zaista ozbiljan onda poseduje ozbiljne probleme i treba ići na lečenje. Sve u svemu, i njegovo vreme će proći, kao što je prošlo vreme mnogih takvih ličnosti na ovom forumu, doći će neki novi Vožd, neki novi RazbijaĆ i neki novi Teša, čim njihove fore prestanu da budu interesantne. Tako to ide.

 

 

 

Ali zato Sisusove avatare worshipujemo do kraja, samo ako nemaju kurate ribe! :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aham.. A ti mozes da budes kriticar? Jel to treba neka posebna skola da se zavrsi pa da se postane kriticar. Pogotovo da bi se kritikovao jedan ovakav klovn. Danas hiljade budala i balavaca kojima jos dlake oko kurca nisu porasle pisu ''kritike'' i ''recenzije'' po raznima forumima, webzineovima sajtovima i ne znam ni ja kakvim sve web kurcevima koji su u potpunosti upropastili celokupnu obskurnu sliku koju je black metal nekada imao oko sebe a ti si se uvatio meni da kenjas ovde sto sam rekao par istinitih stvari u vezi ove budale.

Edited by nenad_pa
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas svako misli da može da bude kritičar, a ne može. Ono što imamo je naše mišljenje i stav prema svemu. Lično, verujem da Jovan pravi odličnu sprdnju od ovoga i smeje se iza monitora svima koji se cimaju i misle da je ozbiljan.

 

 

Ненаде, научи да читаш постове како треба па ћемо онда да разговарамо ти и ја. Ја нисам критичар, врло јасно сам написао у посту неке ствари, али добро, навикли смо већ на такве. :)

Edited by Narsil
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lično, verujem da Jovan pravi odličnu sprdnju od ovoga i smeje se iza monitora svima koji se cimaju i misle da je ozbiljan

Ja licno vjerujem da se Jovan nikad nije nasmijao...

za zivota...

samo u smrti...

 

Ako je neko izabrao da bude forumska luda, blago njemu. Mada je sam black danas u kurcu zbog takvog stava, svi kao nesto oce ozbiljno da se bave, a ne umiju! Pa poslije kad krene sprdanje kako novi demo vise lici na snimak iz poljskog wc-a posle leskovacke i puno ljute paprike u prilozima, mjesto na nesto sto se moze nazvati muzikom - onda krene prica 'ma ja se zajebavam, to su fore, black metal ist krieg, picke, droga, budim se na cudnim mjestima'.

 

Svaka cast vozdu, nasmije me covjek svojim postovima i performansima, al ako je to black metal, ojdoh da se polijem benzinom i samozapalim. Ave sheitan, pax in anus dominus.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja licno vjerujem da se Jovan nikad nije nasmijao...

za zivota...

samo u smrti...

 

Ako je neko izabrao da bude forumska luda, blago njemu. Mada je sam black danas u kurcu zbog takvog stava, svi kao nesto oce ozbiljno da se bave, a ne umiju! Pa poslije kad krene sprdanje kako novi demo vise lici na snimak iz poljskog wc-a posle leskovacke i puno ljute paprike u prilozima, mjesto na nesto sto se moze nazvati muzikom - onda krene prica 'ma ja se zajebavam, to su fore, black metal ist krieg, picke, droga, budim se na cudnim mjestima'.

 

Svaka cast vozdu, nasmije me covjek svojim postovima i performansima, al ako je to black metal, ojdoh da se polijem benzinom i samozapalim. Ave sheitan, pax in anus dominus.

 

 

Многи су на овом форуму изабрали да буду луде. Чим се покуша озбиљно комуницирати, онда се опет се сведе на дркање и зајебанцију, а да не спомињем искомплексираност. Не можеш променити свет, а ни људе. Али смо те приче толико пута апсолвирали да ми је тужно да причам о томе.

 

А за све што си рекао +, свака је на месту.

 

П.С. Која је то количина искомплкксираности кад идеш и дајеш минусе на сваки пост редом. :haha::haha::haha::haha::haha: (Морбидни, не мислим на тебе. ;) )

Edited by Narsil
  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lično, verujem da Jovan pravi odličnu sprdnju od ovoga i smeje se iza monitora svima koji se cimaju i misle da je ozbiljan.

 

Veruj mi, druze, poznajem ljude iz Republike Srpske koji su imali prilike da upoznaju Jovana i lik je stvarno takav. Ozbiljno. Neverovatno, ali istinito. Stvaran je kao NYHC. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi, druze, poznajem ljude iz Republike Srpske koji su imali prilike da upoznaju Jovana i lik je stvarno takav. Ozbiljno. Neverovatno, ali istinito. Stvaran je kao NYHC. :haha:

 

 

Она не знам шта да кажем на то.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam ko normalan ovo moze da slusa.Ok,svako ima pravo na svoje misljenje ali ako ovo neko moze da nazove muzikom onda ili on nema sluha ili ga nemam ja pa je utoliko besmisao ove muzike veci.

Jos manje mi idu u glavu ljudi koji se pale na njegova proseravanja,lik se slika kako u stali svira gitaru i to je kul jer je to bm.

Bio on ozbiljan ili ne,ovakve stvari od zdravog coveka se ne mogu ocekivati.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam ko normalan ovo moze da slusa.Ok,svako ima pravo na svoje misljenje ali ako ovo neko moze da nazove muzikom onda ili on nema sluha ili ga nemam ja pa je utoliko besmisao ove muzike veci.

Jos manje mi idu u glavu ljudi koji se pale na njegova proseravanja,lik se slika kako u stali svira gitaru i to je kul jer je to bm.

Bio on ozbiljan ili ne,ovakve stvari od zdravog coveka se ne mogu ocekivati.

 

Upravo to. Ma ljudi slusaju ovo da bi dobili +1 na kvltnosti,nista vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam cuo jovanov bend ali cenim to sto neko ko slusa zorana kulinu i tekstove tipa "op mala bosnoga kako zivis bez onoga" je odlucio da napravi metal bend.a da napomenem da jovan vozd pogani i voli dosta muzike iz izdavacke kuce renome.sto je dovoljno da ga ja cenim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...