Jump to content

Nazad u Srednju


Bokee

Recommended Posts

Мој друг 2004. није ишао на матуру због Металике, а његов друг из одељења (иначе мој комшија који ме је и увео у мИЈетал) је морао, пошто су му његови рекли да ће га отерати од куће ако оде на концерт. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Комша ти је значи моје годиште. Сећам се да сам матурски рад бранио баш тог дана када је Металика свирала на ЈНА. :da:

Психологија беше ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аха, 85.

Чак је и члан овог форума, Књаз Овога Света му је надимак.

 

Сад сам му провирио у профил. Пази ово, свеже:

 

Razbijač-NAAĆI

Ako si ti knez,ja sam Sultan na hiljadu žena.i sve ih jebem.

Today, 13:19

 

:) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аха, 85.

Чак је и члан овог форума, Књаз Овога Света му је надимак.

haha, Marko. :D

 

Elem, meni je odbrana maturskog 6. i 7. juna. Ako je 6, onda super. Ako je 7, bojim se da neću moći na Amon Amarth. :( Ali s obzirom na to da maturski pišem iz istorije, koju niko normalan ne uzima u mojoj školi, valjda ćemo svi 6. završiti. (Ako zavisi od toga)

 

Takođe se nerviram i zbog CAE ispita, nemam pojma kada će me potrefiti, poklopi li mi se sa prijemnim ili maturskim - nadrljala sam. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavrsio banjalucku gimnaziju - casovi su uvijek bili teski smor, a drustvo tako-tako

imao sam super smijesnu razrednu koja je drzala fizicko i porijeklom je iz slovacke ali dosta je matora -> svi momenti sa njom su veliki plus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад сам му провирио у профил. Пази ово, свеже:

 

Razbijač-NAAĆI

Ako si ti knez,ja sam Sultan na hiljadu žena.i sve ih jebem.

Today, 13:19

 

:) :)

:) :) :)

 

 

haha, Marko. :D

Јеа, с њим сам провео првих 10 година живота, па после још две кад сам крен'о у средњу. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavrsio banjalucku gimnaziju - casovi su uvijek bili teski smor, a drustvo tako-tako

imao sam super smijesnu razrednu koja je drzala fizicko i porijeklom je iz slovacke ali dosta je matora -> svi momenti sa njom su veliki plus

 

aaaaa.. Jarmila Cupać! Žena Zmaj!

:)

"Ajmo dećki izvadite curama motke!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo tamo negde u II godini non-stop protestovali zbog zagađenja, išli do rafinerije, štrajkovali. Svaki put kad se oglase sirene za hemijsku opasnost - ne idemo u školu.

Još je sada i dobro, poznato je da Pančevačka gimnazija štrajkuje kad niko drugi ne. :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni razredna sve pravdala u skoli...bila pred penziju,mi joj poslednja generacija...jako se lozila na price koje imaju veze sa pomaganjem babi,dedi i sl...

 

-gde si ti trne?ni juce nisi bio u skoli...

 

-ma pomagao babi i dedi na selu,stari ljudi,pa ne mogu sami...

 

-eto,jel vidite kako je nas trne vredan i odgovoran...

 

i tada krece propoved o pomaganju matorcima...uglavnom smo se svi vadili na takve i sl.fore...bili smo svi da volontiramo tamo i tamo,pa nismo dosli jer smo dali krv,a izgubili smo opravdanje...i tako...a ustalom mog'o si da kupis i opravdanje za 50-100 dinara...al to samo kada ne dodjes jedno nedelju ili vise dan u skolu...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugar bio u pritvoru/zatvoru par dana...ceo razred zna da je zatvoren...sem razredne...

 

-gde si ti slobodane u skoli ovih dana?

 

-ma bio kod babe na njivi da im pomazem...

 

-pa jel bilo tesko?

 

-ma robijao sam na njivi...od jutra do sutra...

 

ovo je najbolje opravdanje...hahahahahaha

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...