Jump to content

Metal in general


Kiana Bartok

Recommended Posts

Guest HEFEST
haha, ima da te posadi za sto da objašnjavaš ćerki sabiranje i množenje :D

i ako, ne valja grebati se o samohrane majke...

 

Samohrane majke se najvise trude!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dok vi samo naklapate i merite ciji je duzi ima ljudi koji koriste svaki momenat u zivotu. Pa ja svoj jedan dan ne bi dao za cele vase zivote koje tracite sminkajuci se i pickajuci se. Procitajte borhesovu pesmu Trenutci i mozda vam pomogne da se opasuljite.

 

Vidi, pročitao 16648942363584789 knjiga, a nije još stigao do Pravopisa Matice Srpske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Vidi, pročitao 16648942363584789 knjiga, a nije još stigao do Pravopisa Matice Srpske.

 

Ma sa seljacima seljacki i treba da se prica. Posto nista ne mozete da skontate pocinjem tako i da pisem. Izmedju ostalog ja sam nekrunisani kralj u poznavanju pravopisa i srpske knjizevnosti. 8 godina za redom sam bio prvo mesto na takmicenjima u Ar a 4 godine i na regionalnim takmicenjima. Sta da pricam sa Gojk O-m?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izmedju ostalog ja sam nekrunisani kralj u poznavanju pravopisa i srpske knjizevnosti.

 

ja sam hodao po vodi pa su me ovi iz vodovoda razapeli na krs... ovo je moj drugi dolazak... ovog puta se neću kačiti sa vodovodom...

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Lazes.Ne verujem ti.

 

 

Sem toga bio sam kralj i u fizici i matematici. Na hemiju nisam isao jer sam hteo da pustim i druge da se negde pokazu. Dobro nekada su se takmicenja poklapala pa sam kao prvi izbor uzimao srpski jer sam kako kazu procitao 16648942363584789 knjiga, a od toga samo 4789 gramatika i knjiga pravopisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Evo ako ce vam biti lakse slikacu se sa sve knjigama koje sam dobio kao nagrade. Samo u moje vreme na svakom petom takmicenju su uopste davali nesto. Diploma nista, samo po neka knjiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Ali da budes namazan pavlakom i kecapom.

 

@Josife - Ti imas svoj dejt za veceras, sta ce ti i ove slike? :)

 

 

Dodji u moje odaje pa cu se namazati cime god hoces!!! :meshuggah:

Knjige su mi kod kuce. Ne nosim ih na posao. Videcu ako stignem za vikend, a ako ne onda u ponedonik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...