Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

Setlista valja, cim na njoj ima WPBO i  We Will Rock You. biggrin.gificon_rockdevil.gif

 

A btw, garant nece biti ista na evropskoj turneji. Samo nek' je malo produze, to bi stvarno bila dobra stvar. icon_da.gificon_mrgreen.gif

 

Bilo bi mnogo dobro da je produze pivopije.gif , ali mi se uopshte ne svidja shto sviraju tudje pesme... Imaju toliko svojih dobrih pesama, a sviraju tudje... icon_confused.gif  

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sonata je sada mnogo osakacen bend pa verovatno zbog toga i izdaje ovako lose albume. Od kada je otisao po meni najjaci lik iz benda Jani Liimatainen vise ne ocekujem nista od njih. Sto su uradili uradili su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sonata je sada mnogo osakacen bend pa verovatno zbog toga i izdaje ovako lose albume. Od kada je otisao po meni najjaci lik iz benda Jani Liimatainen vise ne ocekujem nista od njih. Sto su uradili uradili su.

Sta ste napali toliko na bend, zbog Janija. K'o da je on ne znam ti nija sta. Volela sam ja njega, al' ono, kad je otisao, otisao je, i kraj.Dosao Elias, koji je mozda bolji, mozda nije (kako kome), al' ja sam cula da je decko sjajno zamenio Janija, a i gledala sam snimke koji su potvrdili to, tako da... Ko shisha Janija. :D

OK, Jani je stvarno jako dobar gitarista, al' otis'o covek, i sta sad, je l' treba da placemo. Ne.

Btw, pretpostavljam da i Uniju smatras losim albumom, al' Jani je jos uvek bio u bendu kad je "Unia" izasla, i odsvirao je sve pesme u studiju, samo nije isao na turneju sa njima, jer je otisao iz benda pre nego sto je pocela turneja.

 

Btw, jos 6 dana! :mrgreen::rockdevil::bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vidi se da su.... Da li znas razlog zasto je Jani otisao iz benda? Otici cu samo da bi cuo stare stvari. Za vreme ovih novih cu da idem po pivo!!! :rockdevil::rockdevil:

Edited by HEFEST
Samo lakse malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jani je extra po meni i nezamenljiv... Elias je cool, videcemo sta zna uzivo. Jani sto je uradio na Cain's Offering je masterpiece. I plus on je svirao klavijature (nije Mikko Harkin) sto znaci da je i vrhunski muzicar... Mora da je atmosfera u Sonati postala kao i u svakom bendu koji pocne da skuplja pare... Atmosfera Money Money Money, i verovatno to Janiju dokurcilo :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sonata Arctica, oficijelni afterparty!

 

Afterparty koncerta finskog metal sastava Sonata Arctica, koji ce svoj nastup odrzati u beogradskom SKC-u, velika sala, iste noci, 15. novembra 2009. godine.

Prodaja ulaznica na blagajni SKC-a, sto svi vec znate.

 

Slusacemo hitove banda, plus odabrane stvari sastava kao sto su Evergrey, Kamelot, Stratovarius, odabrane numere bendova iz zanra power-progressive metala generalno, kao i standarnu listu Scandinavia nighta.

 

Vidimo se posle koncerta!

 

DJ team: Lex69 & Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tony je isto toliko dobar muzicar koliko i Jani i jos bolji. :da:

Pricajte vi sta hocete, bend i dalje valja.

 

Nego, zanimljiv taj after party, al' bilo bi cool da je kraj u tol'ko i tol'ko sati, a ne ovako, kad se ljudi razidju. XD To onda moze biti i do podne. :haha:

 

 

Btw, mi ne idemo u skolu od sutra do ponedeljka (zbog gripa), tako da je laganica, al' koncert ima da ostane. Nece ga valjda pomerati/otkazivati.

Ja prva nisam bila cula da se prica o tome kako se nece ici u skolu, zatvaranje kafica, i tako toga, i sad kao - stigla i ta vest zvanicno. Mis'im, za kafice nemam pojma (to je samo glasina, kao i da ce biti zabranjeni razni skupovi ljudi, blablatruc), al' za skolu je sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, molim vas, zaista nema potrebe za panikom.

Dize se frka, a sve je jos u domenu rekla-kazala.

Koncert ce se odrzati, sve dok se neko od nas ne javi i ne potvrdi da je otkazan.

 

Mi jos nemamo nikakve naznake da ce se to dogoditi, stoga radimo sve najnormalnije.

 

U vecini evropskih zemalja je mnogo gora situacija nego kod nas, pa se ne uvodi vanredno stanje.

Uvodjenje vanrednog stanja povlaci ozbiljne posledice, od kojih ce najmanji problem biti mali koncert u SKCu,

i zasigurno ce uneti dodatnu paniku u narod, sto se ministarstvu zdravlja nikako nece svideti.

 

Ne znam zasto dozvoljavate da vas iscimaju crni podebljani novinski naslovi koji se odavno pisu samo da prodaju izdanje,

da naprave dramu, a ne da prikazu realnost.

 

Jos jednom, zamolio bih sve da se manu traceva i da se vrate temi Sonata Arctica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=11&dd=11&nav_category=12&nav_id=391880

 

"Nešto posebno se neće desiti. U ovoj fazi, koju mi smatramo da je za blagi talas pandemije, nećemo zatvarati sve škole, obdaništa, zabranjivati skupove, održavanje koncerata, pozorišnih i bioskopskih predstava".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...