Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

Ahahaha... pa ono ok, i mislio sam da ponesem torbu, al jbga bice guzva... gde da je ostavim , necu valjda unutra sa njom...

 

a vazi sto cu da im dam da mi izvrljaju maju... pa ovakvu nema niko u Srbiji ( mogu se kladim) SONATA_Chapter_grey_batik_TS.jpg razbija! xD

A cd od njih neam, jbga torrent FTW! Kriza, nema se para za vops, a ja cu sad da bacam repa na cd koji mogu da skinem za dz s neta :bigblue::pivopije:

 

Imam ja ,al je potpuno crna,uzeo je u Budimu,klub Wigwam,2005e godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu idem ja knezom sa ortakom, i kolko je samo moje razocarenje bilo kada sam video onaj plakat sonate... :icon_ne: zrno beo je, slika je realno retardirana i jos su 2 clana ispala gay!

 

a ja sam vam lepo rekao da stavite vuka i neki pun mesec ili onog takatalvi carobnjaka, pa to bi i u crno beloj boji bilo surovo, a ovako nznm koji sam djavo kupio vip kartu kad cu da dobijem onaj plakat s kojim mogu samo dupe da obrisem... sramota!:violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu idem ja knezom sa ortakom, i kolko je samo moje razocarenje bilo kada sam video onaj plakat sonate... :icon_ne: zrno beo je, slika je realno retardirana i jos su 2 clana ispala gay!

 

a ja sam vam lepo rekao da stavite vuka i neki pun mesec ili onog takatalvi carobnjaka, pa to bi i u crno beloj boji bilo surovo, a ovako nznm koji sam djavo kupio vip kartu kad cu da dobijem onaj plakat s kojim mogu samo dupe da obrisem... sramota!:violent:

au jbt

stacemo sad :( :( :(

jebem ti sto je morao plakat da ispadne los :( :( :(

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti vrati kartu, jer ti ne valja plakat. :)

daj, covjece,2200 kosta, nisi nista izgubio, ne ides valjda na koncert zbog plakata?

 

pa ne idem, al ono ozracio sam se kad sam video koji je krsh od plakata, a realno moglo je mnogo bolje za iste parice... ma opusteno, a daj neki info kako ce se odrzati taj meet end grit ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još nema setliste?

Ja nađoh samo ovo:

 

Sonata Arctica -- Hartford, CT -- October 12th, 2009

Everything Fades to Gray (Instrumental)

Paid In Full

Black Sheep

Caleb

The Last Amazing Grays

FullMoon

Replica

As If the World Wasn't Ending

Flag In the Ground

White Pearl, Black Oceans

Last Drop Falls

Juliet

The Cage

---

We Will Rock You :D

---

In Black and White

Don't Say A Word

Vodka / Everything Fades to Gray (Outro)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je bio jako pametan da pusti buvu da je koncert sumnjiv (kao, da se bas i ne zna da li ce se odrzati), pa onda da je otkazan... Pitam se samo ko, i od koga su ljudi to culi. :uhoh:

No, nema veze, ne obaziremo se na te pricice. Jedino ako organizatori kazu (al' da bude dovoljno vremena do koncerta za vadjenje madjarske ili neke druge vize :haha:), onda ok.

 

Lol to sam i ja cuo danas O.o ... Ma moroni, nemaju sta da rade, pa pustaju traceve... Osecam da je neki blacker ili takav neko sto mrzi po njima ("flower") metal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je bio jako pametan da pusti buvu da je koncert sumnjiv (kao, da se bas i ne zna da li ce se odrzati), pa onda da je otkazan... Pitam se samo ko, i od koga su ljudi to culi. :uhoh:

No, nema veze, ne obaziremo se na te pricice. Jedino ako organizatori kazu (al' da bude dovoljno vremena do koncerta za vadjenje madjarske ili neke druge vize :haha:), onda ok.

samo cu reci baci pogled na Last FM ;)

najvise ima ljudi kod nas nego na celoj turneji :D

(nadam se da ce biti tako :haha: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe MetalStorm... Nije da je nešto relevatno (osim što pokazuje da među ovdašnjim fanovima Sonate i generalno metalcima ima najviše noulajfera/netzavisnika), al' ono... :haha: Beograd trenutno 18, prvi sledeći Prag sa 5!

http://www.metalstorm.ee/events/event.php?event_id=32359

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih da ubace Fairytale i Wolf&Raven, ne bi skodilo :D

 

Inace, imao sam jos jedan odvratan san u vezi sa ovih koncertom, epilog je ovaj put da nije otkazan ali bolje bi bilo da jeste. Necu da ulazim u offtopic sad ali bilo je jbno jezivo :icon_ne: :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sonata Arctica -- Hartford, CT -- October 12th, 2009

Everything Fades to Gray (Instrumental)

Paid In Full

Black Sheep

Caleb

The Last Amazing Grays

FullMoon

Replica

As If the World Wasn't Ending

Flag In the Ground

White Pearl, Black Oceans

Last Drop Falls

Juliet

The Cage

---

We Will Rock You :D

---

In Black and White

Don't Say A Word

Vodka / Everything Fades to Gray (Outro)

 

Do jaja je setlista :DD

Zna li se koliko je karata ostalo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, samo da znate, radnici pošte imaju neki štrajk sutra, pa ako treba da vam stignu karte a to se ne desi, nemojte opet da pričate da je otkazano. ;)

 

@organizacija

Kad će plakati za W.A.S.P. i Sonatu? Danas baš fino prošpartah centrom grada, nema nijednog... Takođe bi mogli da uradite poveći broj flajera za koncert Čorbe. Evo vam ovde dobre ponude: http://flajer.rs

Da prodate i 3 karte više zahvaljujući tim flajerima, opet se isplati. :smile:

(zašto imam osećaj da sam ovo već pisao negde? :lol: )

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...