Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

lepe su karte... jbt, sa Eliasom imaju samo jednu jedinu sliq.. izgleda da nisu toliki pozeri koliki smo mislili da jesu :) :)

ne racunajuci cinjenicu da kakko pokazuje devil hornes na toj slici, i to tako, kao da si ga slikao u prolazu.. realno, fail :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam gdje sam imao posla sa ovako fanaticnim fanovima :) Osim Tool, mozda... To je tragedija kad nekom stigne, a nekom ne stigne karta. Normalni ljudi slave ako ne posaljem na vrijeme, da ne moraju da placaju odmah, a ovdje hoce da me biju ako nema karte. Svaka vam cast! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, sta se zalite :) Nisu lose, meni se vise svidja tanji papir, onako k'o neka kartoncina. Inace, kakva slika, takve karte, njima je to jedina oficijalna promotivna.

 

Inace, ko god hoce da naruci, moze i na pp, ili na [email protected], ili preko sajta. Svejedno je. Treba mi samo ime prezime, adresa, broj telefona i broj karata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poshto nema karata (ni u Biletu, ni u jednoj knjizari gde uvek kupujem karte za koncerte) je l' to znachi da josh nisu prodate ove lepe karte i da one ne mogu da se kupe na nekom prodajnom mestu, nego moraju da se poruche?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nigdje karata, i nece biti jos neko vrijeme. Ostalo je jos nekoliko ovih fensi, pa ako nekome treba, neka poruci,ali brzo. Ako uzmu svi koji su narucili, mislim da ih nije ostalo vise od 20

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, vidi, imam neki kontakt za sve narucene karte. Sve cu vam javljati kako se bude priblizavao koncert. Plakate cete dobiti 100%, takodje. Pola sata ranije cete uci kroz sporedna vrata SKC-a. O Meet & Greet-u, naknadno, moramo prvo da vidimo kako da ga organizujemo. Ima 6 mjeseci do koncerta, rano je za neke detalje. I,da, karta br 60 ne znaci nista, ja to saljem kako stignem, ne po brojevima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...