Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

Pa da stave Cain's Offering pola ljudi bi doslo zbog njih :meshuggah: Shalu na stranu RR je bash bezveze, ajde prvi album OK, ali ono ... bolje da je neki Leverage, Brother Firetribe ... htedoh sada da napishem Twilightning ali se setihd a su se raspali ... Smaraci, jebo Tolkkia bash RR, bolje neka stancuje kopije Visionsa i bice sve OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam pre par dana... Znaci, RR? Pa aj dobro. Nisam ih slusala, poslusacu ih ovih dana. Otisla sam samo na space da vidim da l' se bar mogu gledati (osim Tolkki-ja, naravno) ako ne budu dobri za slusanje, i zakljucak je da mogu. :haha:

 

A sto se tice Leverage-a... Upravo sam ih pustila posle 100 miliona godina (stvarno ih nisam jako dugo slusala jer sam pauzirala od preteranog slusanja istih :haha:), i stvarno bi mogli oni na turneju sa Sonatom. Ako ne, onda ima da idu sa nekim drugim bendom, pa da taj neki drugi bend dodje u Madjariju ili kod nas, i onda da ja idem da ih gledam/slusam. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna dobra vijest:

 

Redovne karte za Sonatu takodje ce se moci kupiti u fanovskoj verziji, samo ce dizajn karte biti drugaciji. Uskoro ce biti u prodaji u SKC-u.

 

Nisi me razumila. Jedino ce imati kartu koja nije eventimova. Naravno da nece svi ulaziti ranije, niti dobijati postere... Ne bi imalo smisla :)

 

 

Cisto da ljudi ne pomesaju sa prvih 100 karata

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa evo objavljeno je i zvanicno

http://site.delain.nl/

 

nisam nikada cuo za ovu grupu sad cu malo da preslusam...

Pitanje je da li ce biti jedina predgrupa ili ce jos neko...

 

 

Bas me obradovala ova vest! Odlican bend, mada je pitanje kako nastupaju uzivo, jer im na albumima gostuje masa super poznatih muzickih imena. Za one sto ocekuju "cicu" poput Simone, nazalost, nece biti toliko nadahnuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMHO Delain meni osobno i valjaju cemu, za razliku od Sonata Arctice... Nikad nisam svario taj tip powera, osim par pjesmica.

 

Btw. gledao sam ih u Mariboru prosle godine, vozario dva sata s bivsom koja je cupala zile na njih, sreca da su Pagan's Mind bili kao predgrupa pa sam sve to nekak izdrzao i manje tugovao za propalom investicijom..

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...