Jump to content

Orgije


Recommended Posts

pa mozda moze to da se i na taj nacin.ono na forumu samo sere nesto se pravi pametan a u stvarnosti ono cuti nesme ni da pisne

 

Oni koji na okupima malo više pričaju sa mnom od tebe, dobro znaju da smem da pisnem i da govorim iste stvari kao i na forumu. Jedino što manje pričam, jer nisam tako dobar govornik kao što sam pisac - ipak je lakše pisati, možeš da staneš i razmisliš kako ćeš da sročiš ono što ćeš napisati.

 

Ne znam otkud Veroniki to da sam pička. Šta je trebalo da uradim, da je uhvatim za dupe, pa da kaže kako nisam pička? Dobro je poznato da se ja takvim stvarima ne bavim. Ja odavno ne muvam devojke ni uživo, ni na netu. Ako se s nekom i muvam, obavezno ona napravi prvi korak, osim u retkim slučajevima, kad mi se neka prosto namesti i ja ne mogu da odolim da je malo muvam. Ali, da muvam Veroniku? To bi mi bilo ispod časti, pre svega, neka muva ona mene, ja to više zaslužujem nego ona, iskreno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam otkud Veroniki to da sam pička. Šta je trebalo da uradim, da je uhvatim za dupe, pa da kaže kako nisam pička? Dobro je poznato da se ja takvim stvarima ne bavim. Ja odavno ne muvam devojke ni uživo, ni na netu. Ako se s nekom i muvam, obavezno ona napravi prvi korak, osim u retkim slučajevima, kad mi se neka prosto namesti i ja ne mogu da odolim da je malo muvam. Ali, da muvam Veroniku? To bi mi bilo ispod časti, pre svega, neka muva ona mene, ja to više zaslužujem nego ona, iskreno.

 

 

hahahahahahahahahahahahahahahahahahhh!!!!! :):udri::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...