Jump to content

StudenCki domovi


Grobodan

Recommended Posts

E to je bas SF...Ali stvarno...Ljudi od muve naprave slona...To je isto kao sto za jednu ribu iz sestog bloka pricaju da je svako vece u grupnjaku sa nekim crncima koji je svako vece dovoze u mercedesu...Mislim ko to zna...

 

Sta ga znam-vise ljudi je potvrdilo tu pricu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prvoj godini sam bila u 5. bloku Patrisa. Tek sam bila mesec dana, a doshao na red moj rodjendan. I sad kao vazi pravilo da ne sme da se unosi alkohol, ne smeju zurke po sobama... I onda cimerka i ja dodjemo na genijalnu ideju da kazemo gostima da kao dolaze po dvoje - troje u razlichite sobe. Kupile alkohol i nosimo ga u putnim torbama, da portirima ne bi bilo sumnjivo... U prevozu mi prichamo kako smo smislile extra plan i kako cemo da zajebemo upravnika i njegova pravila, a lik pored nas se par puta cimnuo kad smo pomenule rech "upravnik"... Kasnije smo saznale da je to stvarno bio on :) . Inache, portir je skontao da je zurka kod nas, ali nas nishta nije zajebavao, samo je dolazio par puta da nam kaze da se utishamo... I taman smo oko 23h krenuli da izlazimo, i - kontrola! Verovatno ju je poslao upavnik. Nama nishta nije bilo, ali je portiru bilo skinuto 10% plate... I nikad nije hteo da nam kaze koliko je to, a stvarno smo htele da mu damo te pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, јесам, јебем му матер наркоманску, нисам могао да одолим том тужном керећем погледу. :)

 

 

Joj meni je taj lik bio uzasan! Ja bi potpisala da ga oteraju :)

 

Sta ga znam-vise ljudi je potvrdilo tu pricu :)

 

 

Ccccccc

 

U prvoj godini sam bila u 5. bloku Patrisa. Tek sam bila mesec dana, a doshao na red moj rodjendan. I sad kao vazi pravilo da ne sme da se unosi alkohol, ne smeju zurke po sobama... I onda cimerka i ja dodjemo na genijalnu ideju da kazemo gostima da kao dolaze po dvoje - troje u razlichite sobe. Kupile alkohol i nosimo ga u putnim torbama, da portirima ne bi bilo sumnjivo... U prevozu mi prichamo kako smo smislile extra plan i kako cemo da zajebemo upravnika i njegova pravila, a lik pored nas se par puta cimnuo kad smo pomenule rech "upravnik"... Kasnije smo saznale da je to stvarno bio on :) . Inache, portir je skontao da je zurka kod nas, ali nas nishta nije zajebavao, samo je dolazio par puta da nam kaze da se utishamo... I taman smo oko 23h krenuli da izlazimo, i - kontrola! Verovatno ju je poslao upavnik. Nama nishta nije bilo, ali je portiru bilo skinuto 10% plate... I nikad nije hteo da nam kaze koliko je to, a stvarno smo htele da mu damo te pare...

 

 

E to zvuci opet kao SF...Prosle godine u 5 blok si mogao da uneses...Atomsku bombu... Portiri su bili super...Osim onog balavca (89o god), sina internog direktora, kojeg smo mi zvale vaska...Taj lik se toliko izdrkavao za svaku sitnicu i glumio da ima vlast da je to nenormalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, и ја бих, ал' било нас 30 у соби, па глупо да му не потпишем. Ко га јебе, ионако ће црћи од дроге. :)

 

 

E a gde je taj lik sad? Mislim jel u domu ili sta? Znas kako je glupo...desi se da izadjemo na ista mesta i kao vracamo se istim busom u dom i istim putem i kao ne poznajemo se...Koji uzas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хахаха, сви ме то питају. Учим, наравно, дао сам све што сам пријавио у овом року, имам још један осамнаестог и то је то.

Убијам се од досаде, код куће сам, пошто у дому не бих могао да учим, па сваких сат времена долазим на глупи Јуметал... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хахаха, сви ме то питају. Учим, наравно, дао сам све што сам пријавио у овом року, имам још један осамнаестог и то је то.

Убијам се од досаде, код куће сам, пошто у дому не бих могао да учим, па сваких сат времена долазим на глупи Јуметал... :(

 

 

Joj ja jos pet ispita... A isto nema sanse da ucim u domu...I kao presla sam sve na raspustu ali mora da se ponovi...U citaonici ne mogu da ucim jer ne mogu da ucim dok sedim...U sobi ne mogu da ucim jer mi je po ceo dan cirkus u istoj... A kako je krenulo bicu ovde do nekog 5-6 jula zbog rezultata nekih ispita...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све фина деца. Тако и треба: рад, ред, дисциплина! А не к'о један нишки дом код Медицинског, легло свакојаких полних болештија.

 

Haha, brate... Ja sam u onoj menzi kod medicinskog jednom zaglavio na ručku sa ortakom, i jbt preseo mi i ručak i obroci za naredna 10 dana. Realno ručak u 3 kostura je u odnosu na ono kao ručak u Jedro hotelu naspram Royala. :) A inače bio sam u domu kod pravnog. :) Legendarno. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to zvuci opet kao SF...Prosle godine u 5 blok si mogao da uneses...Atomsku bombu...

 

Veruj mi da nije SF :) . Pa pazi, to je bilo na pochetku godine, nas su zaplashili sa prichama da je sve nedozvoljeno. A rodjendan, naravno, mora da se slavi, pa se snalazi :) . Ma taj portir je odmah provalio da je zurka kod nas, ali je bio ok, pa nije zajebavao. Samo se jednom popeo do sobe da nam kaze da se utishamo. Posle nam je rekao da se frapirao kad je upao u sobu - nije mu jasno kako smo uneli toliko alkohola. :D Zove se Sale, ne znam da li je josh tamo... To je bilo 2004. godine. Jedino shto smo se mi ispalile i plan prichale pred upravnikom :) . A nikad nismo saznale da li je kontrolu poslao on ili se sluchajno zadesila te vecheri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma, ali čuo bih za to da je istina. Znam da su ga ubacivali u wc šolju. :no:

 

Setio sam čuvenog show programa od 13. januara prošle godine: Ćeki uveo dva ogromna vučjaka u blok, šetao ih po spratovima i prepadao ljude. Kad mu je dosadilo, uveo u portirnicu u kojoj je spavao onaj visoki crni portis i dao znak Božoniju da baci petarde sa drugog sprata. Portir se prvo isprepadao zbog petardi, pa počeo da vrišti kad je video kerove...

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma, ali čuo bih za to da je istina. Znam da su ga ubacivali u wc šolju. :no:

 

Setio sam čuvenog show programa od 13. januara prošle godine: Ćeki uveo dva ogromna vučjaka u blok, šetao ih po spratovima i prepadao ljude. Kad mu je dosadilo, uveo u portirnicu u kojoj je spavao onaj visoki crni portis i dao znak Božoniju da baci petarde sa drugog sprata. Portir se prvo isprepadao zbog petardi, pa počeo da vrišti kad je video kerove...

 

 

Jadan Dimitrije :no:

He he secam se prosle godine kad su kod nas bili neki momci iz treceg bloka...kazu dosli a portir spava i oni mu kao ostave cipove i kad su se uvece tj ujutru vracali nadju cipove na istom mestu i portira koji i dalje spava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ми смо мучили Бакића сваког дана, друг набавио његов број мобилног, а ја сам набавио и број портирнице, па смо га злостављали и преко службеног телефона. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ми смо мучили Бакића сваког дана, друг набавио његов број мобилног, а ја сам набавио и број портирнице, па смо га злостављали и преко службеног телефона. :mhihi:

 

 

E a znas onog portira iz petog bloka cedu? E pa on je bio pred zenidbu i kao dolazila mu verenica i sve super dok jednog dana se nije proculo da je navatao neku ribu u 5 bloku i da ga je zena ostavila...On je inace glumio smekera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, mene zanima da li bih ja mogla da konkurišem za dom s obzirom na to da nisam baš daleko od Beograda?

tj. ima nekih 35 km do Pančevačkog mosta. :) Ali zvanično nemam veze sa Beogradom, jer je opština Pančevo, bla bla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Може, бре, дечко из Панчева је живео у једној од соба на спрату.

 

Ово што Трне каже је стара фора, другари у Патрису I имају цимера чија се зграда види са прозора собе. :) Докурчили му кева и ћале, променио место пребивалишта, тако да сад формално станује код бабе у Крушевцу и узео дом. :)

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, mene zanima da li bih ja mogla da konkurišem za dom s obzirom na to da nisam baš daleko od Beograda?

tj. ima nekih 35 km do Pančevačkog mosta. :) Ali zvanično nemam veze sa Beogradom, jer je opština Pančevo, bla bla.

 

 

Nema ti to nikakve veze...Isto tako nema veze ni koliko ti roditelji primaju...U principu ti je bitan prosek a ako nisi brucos i koji si faks jer neki dele vise mesta neki manje...Tako kod nas na filoloskom mi sa anglistike koji kuburimo sa prosecima oko 8.5 nemamo sanse da dobijemo pristojan dom posto nas 'oduvaju' ljudi sa katedra za arapski, kineski, bibliotekarstvo i sl. koji imaju proseke po 10.00...

 

Јел' то онај ћелави?

 

 

Pa ima ih vise celavih ali da onaj matori...A drugi celavi Marko je kresao neku ribu sa 1 sprata i kao i dan danas su u vezi...valjda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...