Jump to content

Terminator - svi delovi


LazaGNR

Recommended Posts

ne znam kakav ce biti novi terminator, ali nisu mogli da nadju boljeg glumca za john connora.

 

izgleda da je bilo i problema na snimanju terminatora. :) c.bale popizdeo jer mu je svetladzija nesto sjebao scenu dok je ovaj pokusavao da glumi: http://www.youtube.com/watch?v=ssoZzNmD0I8 :)

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

Stara vest, zestoko su ga zajebavali zbog toga na internetima, Bale Out pesma, i gomila klipova u kojima ga prozivaju zbog te scene napusavanja...

 

Od ovog 4 dela ocekujem samo cistokrvnu akciju, apokalipticnu borbu masina protiv ljudi, to mi je uvek nedostajalo u predjasnjim delovima, uvek se naziralo kakva je buducnost, i to me je kopkalo, pa sam oduvek mastao o tim spektakularnim bitkama...

 

Nadam se da ce sa danasnjim efekata moci da odrade polu pristojnu akciju barem, prica u Terminatoru je prestala da bude bitna jos od drugog dela...

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa 3. deo je ionako bio tesko sranje,verovatno ce i ovaj 4. no videcemo :da:

Imam utisak da je pored T2 koji je po meni jedna od najboljih akcija svih vremena prvi deo nepravedno zapostavljen-zaboga pa ona scena kada Terminator ulazi u policijsku stanicu i kada krece puskaranje je cisti kult :rockdevil: a tu je i ono kada popravlja sebi saku i oko :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se u okviru te 9.5 ocjene nasla i poneka trojka..mozda cak i tvoja ;)

Ne kazem da nema promasaja na toj listi,ali ako je srednja ocjena nekog filma/serije 8,a glasalo je 200 000 ljudi,to mi je dobra smjernica da odgledam film.Nijesam ni ja mimo naroda :). UGLAVNOM se ne razocaram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo kada je premijera je skoro puna sala ali ponekad i nije.Npr gledah pre neko vreme star treck u delta city-u uz onaj popust utorkom za studente za 150 din,bilo nas je 6oro.Cim prodje neko vreme tako cu i terminatora da odgledam.

 

6oro :ph34r:

da li to uopshte i struju pokrije...?

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...