Jump to content

2009.10.18. *SKC, Beograd* Cannibal Corpse, Dying Fetus, Evocation, Obscura


Cancerman

Recommended Posts

George ima neku bolest , ne mogu da se setim tacno kako se zove, zbog kojih ima tikove, malo je mongoloidan itd. Kad se setim javicu kako se zove ta bolest... daleko od toga da uzima koks ili tako nesto....

 

 

Нажалост, види се да има неких проблема. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

имао је бре те тикове и на прошлом концерту, на оном првом се већ не сећам...ко да је битно, то ништа не мења код њега у каријери...

 

што се тиче концерта:

Обскура....хм.... све је то лепо одсвирано, али ипак је то некако визуално деловало да је лепо одсвирано, али оно што је излазило из разгласа је толико монотоно, да сам после 3 песме изашао у ходник, где се много јасније чуло...Бенд као бенд, па шта знам, не волим ја ту врсту, неко их је поредио са атеистом, молим вас без таквих коментара...

Евокејшн- коректан бенд. они имају нешто што управо фали обскури, а то је да им из разгласа излази оно шта свирају, јбг. ипак су очигледно искуснији бенд, а и ти Швеђани генерално сатиру уживо... Баш ми је лего бенд, јер свирају другачији метал од осталих на овој турнеји,и могу вам рећи да ми је оно био мелем за уши, не брзају га ко ови остали...;)

Фетус-хм.... шта рећи, тројица свирају ко да их има петорица на бини... Ја такође их нешто посебно нисам слушао, није то бенд да се слуша код куће, али уживо откидају...Свиђа ми се онај клик преко разгласа између песама, сјајна идеја,иако је много једноставна!

Канибали- много се слажем са Алисом!!!Први део песама, ух.... тежак смор...као да су хтели да мало смекшају, па да убрзавају до краја све брже и јаче ствари...шта знам, ово је већ трећи пут да их гледам, уживо откидају, али ипак није био толико добар осећај на концерту.. наравно гинуо сам, али нисам цео концерт...;) што би се рекло већ виђено... Иначе звук гитара овамо напред у шутцки је био доста муљав, као зујалице, али се зато бубањ чуо као у студију...

 

Ако неко жели успомену са концерта, ево аудио снимка, не баш неког квалитета, али преслушао сам Фетусе, и звук је океј, мало је на почетку лошији, али је после океј...Канибале нисам преслушао, тако да не знам какав је звук.... 61мб, 64кбпс

http://rapidshare.com/files/295253856/Cannibal_Fetus_-__Live_in_Srbija_18.10.2009.zip

 

фетусе би волео поново да гледам, за канибале, требало би ми доста времена да се мало оладим, па тек онда...за једно 4-5 год.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam ja neke svoje snimke uzivo pre, a i na bini se to desi, imao sam trip da od napora(urlanje i tehnike sa izbacivanjem i uvlacenjem grawla) jednostavno telo krene da ti drhti, i ruke urade neki kao tik, pa moram da drzim fugom rukom mikrofon...

kapiram da bi da pevam 20+ god to , imao tikove i bez mikrofona ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cannibal Corpse је бенд који и кад пустим код куће осетим бес, снагу и енергију. Отворили су концерт одлично, ја не видим о каквом смору се овде прича кад су људи напржили од прве до последње песме, и то за све паре.

Edited by o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам, валај, мени је сет листа одговарала, наступ је био одличан, једино замерам Фишеру што претходних 300 година исто најављује песме, али се пар пута извукао (са оним шипком :muzicar: ) и оно кад је рекао "Не можете ме пратити у слемовању, али увек можете да пробате." :rockdevil:

Edited by o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cannibal Corpse је бенд који и кад пустим код куће осетим бес, снагу и енергију. Отворили су концерт одлично, ја не видим о каквом смору се овде прича кад су људи напржили од прве до последње песме, и то за све паре.

 

+100

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, na certu je bilo, samo cu reci wooOOoow. :mrgreen:

Nisam bas planirala da budem u sutkama, ali ni tamo nije bilo ni malo lose. :rockdevil::smile:

 

Evocaton i Obscura - Bili su mi sasvim ok. Jedino je bilo bezveze sto je sala dok su nastupali bila maltene polu prazna...

 

Fetusi - Oni su mi prosto proleteli. :D Maltene da ih se i ne secam. :mhihi: Ali zato ono cega se secam je zaista izvrsno. :da:

 

Corpsi - A jaaaaooo... Bili su fenomenalni. Msm da nema potrebe ista vise da kazem. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stojimo mi napred i lik iz obezbedjenja nas pita: "Ko je onaj lik sto ima spojenu glavu i vrat?" mi umrli od smeha...

'jel to onaj sto ima glavu ko pikinezer? e da da to je taj' :haha:

Од целе екипе, једино ми Пет смрди на наркоманчину.

ja se bas ne bih slozio..kontam da rob tuce po vutri kao nenormalan,ali mislim da je pet cist.covek skoro pa vise i nepije..

nikada nisam imao uzore medju gitaristima ali definitivno od ovog koncerta moji uzori su John Gallagher i Pet O'Brien.ako ikada pocnem svirati bas uzor ce mi biti Sean :haha: i da zaboravio sam reci da je meni kod obscurinih pesama uzasno falio onaj "robot" vokal.bas je prazno bez toga..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nekog interesuje imam ja audio snimak odlicnog kavaliteta sa PRVOG koncerta CC u bg,

jes da nema veze sa ovim certom, al mozda interesuje ljude koji su tada bili.

Taj sam snimak cak i slao Websteru, a ovaj se toliko odusevio kvalitetom da mi je poslao majcu i neka cuda..

 

pa ako oceste recite, da iskopam cd, i da konvertujem i kacim itd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono vece mi bese jedan od najprijatnijih iznenadjenja sto se tice metal koncerata :]

 

Otisao sam zbog predgrupa, pre svega Evocationa, a izasao sa smeskom na faci zbog Kanibala. Uzasno su mi dosadan bend, nema ni posle ovog giga teorije da cu da ih slusam kod kuce, ali uzivo....WOW. Just, WOW. Jebanje milosne mamice. Izuvanje cipelica. Kidanje. Apsolutno kidanje. Vec na 2.-3. pesmi nisam znao gde sam....prava bestijalna death metal mashinerija. Vidim, nekima je ovo i najslabiji CC kod nas do sada, a mogu onda samo misliti kako li je bilo prosli put xD

Two hails up za Corpsegrinder-a. Lud i odlican frontmen, headbanguje k'o ceo Amon Amarth zajedno, jos kada ga gledas izmedju pesama sa onim tikovima (ja kad headbangujem ne zamahujem onol'ko, hah) jos vise se uplasis.

I da, lude izjave izmedju pesama, OK ono za failovanje, ali:"This song is dedicated to Shaffer from Obscura. Your days are over motherfucker, we're gonna get you!" :haha:

 

Predgrupe...

 

Obscura me i zvanicno nervira. Ako je originalnost prosecnog metal benda danasnjice 0, njihova je -2. Plus uzasan zvuk i uzasna podvriskivanja pevaca... Uzas.

 

Evocation da nije bilo Kanibala bi mi bio bend veceri, nisam mogao a da se ne setim malo Grejva dok sam ih gledao, tako neki nivo kidanja je bio :rockdevil: Ali jebeno steta sto je bilo tako kratko...ne dobismo "Protected By What Gods" :/

 

Dying Fetus... bilo mi OK, ali nista specijalno, malo ubiju u pojam s vremena na vreme sa tetrisanjem, ali bili dobri, cenim i najbolji zvuk veceri da su imali, uz Evokaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cannibal Corpse је бенд који и кад пустим код куће осетим бес, снагу и енергију. Отворили су концерт одлично, ја не видим о каквом смору се овде прича кад су људи напржили од прве до последње песме, и то за све паре.

 

+1

Ja ne vidim kako su to Kanibali smorili-brate Cauldron Of Hate na pocetku je bio vrh,do yaya zvuci uzivo i posle toga su razvalili bukvalno do kraja :rockdevil:

Inace smataram da je porediti Evocation i Grave cisto svetogrdje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ono vece mi bese jedan od najprijatnijih iznenadjenja sto se tice metal koncerata :]

 

Otisao sam zbog predgrupa, pre svega Evocationa, a izasao sa smeskom na faci zbog Kanibala. Uzasno su mi dosadan bend, nema ni posle ovog giga teorije da cu da ih slusam kod kuce, ali uzivo....WOW. Just, WOW. Jebanje milosne mamice. Izuvanje cipelica. Kidanje. Apsolutno kidanje. Vec na 2.-3. pesmi nisam znao gde sam....prava bestijalna death metal mashinerija. Vidim, nekima je ovo i najslabiji CC kod nas do sada, a mogu onda samo misliti kako li je bilo prosli put xD

Two hails up za Corpsegrinder-a. Lud i odlican frontmen, headbanguje k'o ceo Amon Amarth zajedno, jos kada ga gledas izmedju pesama sa onim tikovima (ja kad headbangujem ne zamahujem onol'ko, hah) jos vise se uplasis.

I da, lude izjave izmedju pesama, OK ono za failovanje, ali:"This song is dedicated to Shaffer from Obscura. Your days are over motherfucker, we're gonna get you!" :haha:

 

Predgrupe...

 

Obscura me i zvanicno nervira. Ako je originalnost prosecnog metal benda danasnjice 0, njihova je -2. Plus uzasan zvuk i uzasna podvriskivanja pevaca... Uzas.

 

Evocation da nije bilo Kanibala bi mi bio bend veceri, nisam mogao a da se ne setim malo Grejva dok sam ih gledao, tako neki nivo kidanja je bio :rockdevil: Ali jebeno steta sto je bilo tako kratko...ne dobismo "Protected By What Gods" :/

 

Dying Fetus... bilo mi OK, ali nista specijalno, malo ubiju u pojam s vremena na vreme sa tetrisanjem, ali bili dobri, cenim i najbolji zvuk veceri da su imali, uz Evokaciju.

 

 

Volo bik da sam ti stariji brat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tuko bik te svaki dan.

nađi život bo te leba.šta pišeš ovo.

koncert ko koncert.si ti gledo i slušo muziku,ili zamišljo šta ćeš ovde da kenjaš.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...