Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Blago tebi, pogotovo sto kazes da ih klinci slusaju, a ti si klinac od 15 godina, i jer pljujes njihov kvalitet a ti slusas rammstein i laibach... toliko o tvom ukusu.... :evotigana:

izvini molim te, ali ja i u WC-u odsviram bolje pesme

to je moj stav, ne svidja ti se- nosi se :evotigana:

a klince, ne smatram po godinama nego po razvijenosti mozga...

ovi pozeri ne mogu ni da prismrde RAMMSTEIN-u, a pogotovo ne LAIBAC-u i Oomph!-u, tek da ne pominjem Thrash-ere :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvini molim te, ali ja i u WC-u odsviram bolje pesme

to je moj stav, ne svidja ti se- nosi se :evotigana:

a klince, ne smatram po godinama nego po razvijenosti mozga...

ovi pozeri ne mogu ni da prismrde RAMMSTEIN-u, a pogotovo ne LAIBAC-u i Oomph!-u, tek da ne pominjem Thrash-ere :evotigana:

 

Zato sto i sviras tako bolje pesme, si toliko poznat i dobar muzicar, ciji rad poznaju mnogi ljudi i cene.

Ti si samo jedan glupi klinac, koji ume da laprda na forumu, verovatno ti je tuzan zivot, nemas devojku, niko nece da svira sa tobom, da se druzi, celog zivota te zajebavaju, pa si nasao ovde da se pravis pametan... To je tuzno.... zao mi te je...

A kazes da su slipknot pozeri, pa decko ti slusas rammstein, ima li vecih pozera od njih???

Uostalom fuckoff, idi na neku drugu temu, i raspravljaj o tome sto volis, a ne da glumis zajebanog lika i proseravas se svojim govnima ovde gde ti nije mesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma warn ili ban i cao...Ne vredite se trositi na budale u pravom zivotu a kamoli na forumu...:)

 

Kako li ce corey da se dere kad mu je glas otishao?To mene brine :P

 

 

Ma gde mu otisao glas, covece slusao sam ga uzivo pre 4 meseca sa stone sour-om i nije zdravo koliko dobro covek peva, dere se, sve.... Sa slipknotom cesto zvuci ko kura* zbog one maske, otezava mu disanje, i sve zivo, veruj mi, kada sam ga cuo uzivo, zaprepastio sam se koliko je dobro sve otpevao, odrao...

Edited by machine head

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidjaju mi se neke pesme, istina je da su jako skupi i to zato shto imaju te posebne bine i gomilu zajebancija i zato me nerviraju u poslednje vreme jer to sve prerasta u cirkus a ne muziku... Oni shto lupaju u kante su nepotrebni. Corey peva tako loshe uzhivo da je to uzhasno... Maske mi ne smetaju, smeta mi shto su se tako lako prodali pre koju godinu kada su ih skinuli na koncertu...

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, dosta sa sranjem, ali moram da vas pohvalim, navezbali ste se sami:) sad vec sami znate kad ste poceli da preterujete i vracate se na temu. lex is impressed.

mladim fanovima nemackog indastrijala ide hladjenje koji dan, ali APELUJEM NA VAS. kontam da je svako od vas sam za sebe dovoljan da pokopa vecinu ljudi sa ovog foruma, ali se suzdrzavajte. javite mi, a ja inicijatore kaznim. ako sam ja mogao da smirim zivce pored svih ovih blekera i slicnih na ovom forumu, mozete i vi ;)

 

BACK TO TOPIC o raw industrial gore core bandu slipknot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno jedan od mojih omiljenih bendova. Uz njih sam i počeo slušat' metal i mogu reći, kvalitetniju muziku.

Corey mi je jedan od omiljenih vokala, čovek je brutalan, Mic je legenda, omiljeni gitarista, siluje onu #7 (staru) gitaru. Samo kad pomislim na neke njihove pesme naježim se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...