Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

razbijach

 

----------

 

prestani sa drogom potpuno .. sachekaj par godina .. onda mi odgovori na samoubistvo i za moj post !! i za .. hah, nemozhesh mi sad nishta, zguto sam Artan .. probaj i ti to brate, lakshe cesh se odvici od droge !! :cool:

 

----------

 

zavrshavam sa offtopic-om !

Edited by altctrl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
razbijach

 

----------

 

prestani sa drogom potpuno .. sachekaj par godina .. onda mi odgovori na samoubistvo i za moj post !! i za .. hah, nemozhesh mi sad nishta, zguto sam Artan .. probaj i ti to brate, lakshe cesh se odvici od droge !! :cool:

 

----------

 

zavrshavam sa offtopic-om !

 

koja si ti blamara...

 

al ko sto rece moj jaran lex69,bek tu tema.

A kakave su ostale pesme?spot je meni visokobudjetan,ali pesma mi je previše softy...oni ćisti vokali,zvuci ko feminizirani ivan sexpress.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

The confirmed contents of the Bonus VIDEO DVD with All Hope Is Gone. These are the chapters of the making of the album on the DVD

 

1. Instrumental Effects Piece [Menu Page Loop]

2. Garbled Audio I [Clown's Music]

3. Child Of Burning Time [vocal tracking] [Pt. 1]

4. Dead Memories [tracking] [Pt. 1]

5. Snuff [tracking]

6. Dead Memories [tracking] [Pt. 2]

7. Dead Memories [tracking] [Pt. 3]

8. Vendetta [tracking] [Pt. 1]

9. This Cold Black [tracking]

10. Psychosocial [tracking]

11. Vendetta [tracking] [Pt. 2]

12. Dead Memories [tracking] [Pt. 4]

13. Vendetta [tracking] [Pt. 3]

14. Sulfur [tracking]

15. Dead Memories [tracking] [Pt. 5]

16. Dead Memories [practice]

17. Child Of Burning Time [vocal tracking] [Pt. 2]

18. Garbled Audio II [Clown's Music]

 

Also, the previously mentioned *bonus track* from itunes which has been un-named is called, "Till we die".

 

 

hm hm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ovako .. metalac sam od petog osnovne .. sve do prvog srednje, i uzimanja vutre .. s tim u vidu, pocheo sam da furam sestrin House budjavi, psihodeliju komshinicinu, jer mi je riba bila shto se tiche narkomanije, naj riba, a imala je mladju sestru koja mi je bila neka vrsta devojke, s obzirom na njene godine, nasha veza je trajala nekih godinu dana, mada mislim da je mnogo manje .. i tako, posle dugotrajnog uzimanja vutre, ja se psiholoshki razboleo, upao u blagu shizofreniju itd. da ne pishem moju biografiju bezveze ovde .. ukratko !! depresija me je ubijala, mnogo dugo (ako je osetite, znate i sami koliko treba samo jednom danu da prodje) .. skochio sa petog sprata, slomio nogu, imao krvarenje u stomaku .. noga zarasla, nemam vishe slezinu, a depresija se nastavila, ali u blazhem pogledu .. tad sam se vratio delimichno na metal, ali pre toga otkrio do tada meni nepoznat zhanr elektronske muzike - drum n bass !! slusham ga, ima vec dve i po godine .. i evo, prestajem, faktichki, ubedjujem sebe da ga nikad ikad vishe ne chujem !! nadam se da cu uspeti .. vraca mi se sama inteligencija zahvaljujuci uspeshnim pokazateljima leka koji pijem .. a i ritam, koji imam od rane osnovne .. prodao sam bubnjeve nedavno, razmishljam danas, juche, prekljuche .. da li da kupim nove .. nisam se josh nashao .. ali pomoci ce mi ovaj forum, duboko verujem u to !! :violent:

 

Skoci ti jos jednom i nemoj nista da se brines.

Share this post


Link to post
Share on other sites

au koji uzas... nadao sam se da je gay refren iz psychosocial jedna od takvih retkosti na albumu, ovo me izgleda demantovalo

stvarno sto napisa onaj lik, jel ovo stone sour ili slipknot?

bas ko da pisu pesme sa namerom da udovolje svima... :puke:

ne ocekujem puno od ovog albuma, zaista

Share this post


Link to post
Share on other sites

"No longer a threat to Western civilisation, Slipknot are now just blokes who enjoying dressing up in Halloween costume all year round. The only shocking thing about them is how listenable they've become." >>>> istina 100%.

 

Daleko su oni od onog kao shock nu metala kako su ih zvali kad su izbacili prvi album. I kako sam cuo u ovoj pesmi bice zenski vokal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

shit?!?!?!?!?!;';!@#$%^&*() Ja ne znam da li sam ja lud, ili sta... ustvari verovatno jesam, jel ne mogu ni ja da verujem ali meni se ovo svidja!!!! Nemam pojma, valjda mi prija malo clean vokala, posto se u zadnje vreme uglavnom svi bendovi dernjaju, sve vise zapostavljaju clean.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...