Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Ono sto im mogu reci je svaka im cast. Posle gubitka Pola i izbacivanja Dzoija ipak su izdali nesto sto je zanimljivo,eksperimentisuce,dinamicno i mracno. Da,ti Korijevi cleanovi podsecaju sada sve na Stone Sour,ali na nekim pesmama su super legli. Ove bonus pesme su odlicne.

Goodbye je bas lepa,uz If Rain Is What You Want je jedno od zanimljivih eksperimentisucih pesama. Killpop mi je bas sladunjava i cudna,a Devil In I mi je najgora pesma,bas prosta,nezanimljiva.

Sarcastrophe,Lech rasturacine,Skeptic ima lepo uklopljene melodicne rifove. The Negative One,Nomadic,The One That Kills The Least,Aov imaju svoje zanimljive delove,alinesto je trebalo skratiti,nesto izbaciti,ti neki Korijevi cleanovi bas ublaze pesmu koja je krenula guzoudaracki.

 

ALI CUSTER! POBEDA! Jbt,skoro nije izaslo nesto surovo,nabijeno,bolesno i skroz da te nalozi kao ova pesma,a totalno je hibrid IOWE i Slipknot albuma. :D

 

Elem,bolje od All Hope Is Gone,a moguce da ce da se i priblizi Vol 3 rame uz rame.

Edited by HeLLsarma
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Custer" je tipichna lozana od pesme koju bi pre 10 godina gurali kao prvi singl sa albuma umesto ovih par, ispostavilo se, limunada (u odnosu na ovu pesmu).

 

Jebem ga, ochigledno nemam vishe strpljenja za njih, nije mi bog zna kakav album. Mnogo mi vece lozenje ovaj novi "Soilwork" EP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sviđa mi se album baš skroz, ima naravno jačih i slabijih delova ali mi je u globalu mnogo fino legao. Custer je baš taj ložački hit ali su mi isto tako hitovi Skeptic i Nomadic, mada kapiram da ću se u narednom periodu tako lepiti za više pesama jednu po jednu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam već posle par slušanja otkinuo na album, nisam bio ni upola ovako naložen kada je izašao All hope is gone. :rockdevil: If rain is what you want je stvarno da se čovek naježi, jedna od najdirljivijih Slipknot pesama do sada. Nomadic ima fenomenalan refren, AOV takođe, a Custer je svakako ložačka prezabavna stvar, samo se nadam da neće brzo da me smori. :haha: Ovo će još mnogo da se vrti. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Custer baš slaba, bukvalno možeš da pogađaš šta će sledeće da urade, kad će brejk, kad će Kori da šapuće, a kad će da vrišti. Razumem da napraviš omaž sam sebi, ali ovo je baš predvidljivo. Ostatak albuma ima zanimljivih trenutaka mada generalno nije ništa posebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...