Jump to content

Koji je vas idol,heroj,uzor?


Recommended Posts

tri najveca glumca!!!!citao sam nesto sto je rekla pavletova zana...kaze da je mrzeo da mu neko kaze da je dobar glumac...jer ne glumi...carina...

 

Недостаје Мија Алексић на слици!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Милан Тодоровић је уз Ташка Начића мој омиљени глумац. Ја и ортак се вазда блесавимо и клечке једно другом подмећемо у маниру Жике и Милана. У пракси се он и зове Милан :) , док мени по карактеру лежи Жика Павловић.

Ма нема шта, Жика је херој мог детињства.

Edited by Вуду шнеле Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da vidis sliku koju sam postavio na profilu u utorak..hehe...inace,milan je glumio u par filmova tita...samo znam za uzicku republiku...na tv-u rekli da su mu to najvaznije uloge...lik zike pavlovica mi je ulepsao detinjstvo...definitivno najjaci glumacki lik ikada...sto se tice serijskih,tu je neprejebiv giga moravac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da vidis sliku koju sam postavio na profilu u utorak..hehe...inace,milan je glumio u par filmova tita...samo znam za uzicku republiku...na tv-u rekli da su mu to najvaznije uloge...lik zike pavlovica mi je ulepsao detinjstvo...definitivno najjaci glumacki lik ikada...sto se tice serijskih,tu je neprejebiv giga moravac...

 

 

A Rados Bajic,a Prle i Tihi?A Sojka,Crni i Guster? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe...pa dobro,to sve od otpisanih,vruceg vetra pa do specijalnog vaspitanja je dobro...ima tu dosta serija i dosta dobrih likova...uopste nesto ne volim nove serije,nekako su mi te starije bolje...a i imaju bolje likove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znate vi pojma! :P

D6B_NashBridgesPoster.jpg

christian_bale_94.jpg

main-worf.jpg

12-oz-mouse.jpg

einstein460x276.jpg

big_sexy%20video%20download01.jpg

 

 

Da dodam mamu, supermena, onog ciku koji me je sakrio od kontrole u prevozu, onu virdusu sto hrani pse ispred zgrade, dekica sto je dolazio u kafanu i pio domacu, slabu, a slatku, onog drugog dekicu sa Parkinsom koji ima 9, 14, 16, pun kurac metkova u telu jos od II svetskog rata, Bibija, Medzik Dzonsona, van toga sto je zaradio sidu preko igle, Pahomije, sto je prodrmao pravoslavne temelje, Rozu, sto mi je rekla za start up kredite, tako...

Sve ih volim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idola nemam, jer ako idol znači neko na koga pokušavam da ličim - to je nemoguće, s obzirom da sam isuviše jedinstven u odnosu na sve ostale ljude. Druga je stvar ako sam ja nekome idol.

 

Heroja ima raznih - trkač Filipides, Leonida i 300 Spartanaca, Spartak, Isus iz Nazareta, Miloš Obilić, Jan Hus, Braveheart, Toma Mincer, Đordano Bruno, Tomas Mor, Gavrilo Princip, major Gavrilović, Aleksa Dundič, borci sa Kadinjače i Sutjeske, Mahatma Gandi, Che Guevara, Martin Luter King, Patris Lumumba... da pomenem i svog dedu Miću. Heroji iz knjiga: kod Šolohova Grigorij Melehov, kod Ostrovskog Korčagin, kod Igoa Žan Valžan i Žilijat, starac kod Hemingveja, Jurgis kod Sinklera, Bogdan Dragović kod Dobrice Ćosića... U filmovima ih ima baš dosta, ne bih da nabrajam.

 

Uzori - različiti na raznim poljima. Od pevača King Diamond, Rob Halford i Ronnie James Dio. Od filozofa i naučnika iz moje oblasti Karl Marx i Imanuel Volerstin. Od političkih praktičara i stratega Napoleon, Bizmark, Nikola Pašić, Lenjin, Fidel Kastro, Kisindžer, Deng Sijao Ping, Putin... U ostalim oblastima - pa, ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije to bas tako jednostavno...mora jednom u 2godine da kaze da ne moze da prizna rec...a posle dve godine ponavljanja jene te iste recenice tesko je presaltati se na brzinu...a i promenili su scenografiju,pa je to dodatno zbunjuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...