Jump to content

ebay


Recommended Posts

Nego, uzima li npr. Raiffeisen banka nekakvu proviziju na uplate preko ove njihove VISA Virtuon internet kartice? Vidim tek sad da izgleda tako mogu platiti nešto što mi zapalo za oko.

ja imam rajfajzenovu vizu virtuon vec 3 godine i do sada nisu uzimali nikakve provozije za uplate. sad dobijas karticu koja vredi dve godine,clanstvo svake dve godine placas oko 500din,a kada otvaras istu moras uplatiti 20e i imati ih uvek na racunu.. najbolja fora je sto ti kazu da tih 20e uvek mozes uzeti nazad i ukinuti karticu,a kada sam to pitao prosle godine rekli su mi da se moze pokrenuti postupak,a od tih 20e cu ja dobiti nazad samo 5 ili 10. ne secam se tacno. da sam znao da je tako ne bi je tad ni uzimao nego bi sacekao par meseci da inteza krene sa svojim karticama..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podneo sam zahtev na kraju kod Intese. Koliko sam video, Raiffeisen traži 20E depozita, 50 dinara mesečno za održavanje, a čini mi se i da imaš dve valute da izabereš da koristiš sa svojom karticom. Nasuprot njima, kod Intese sve same nule, i uplaćuješ u kojoj god hoćeš valuti :mrtav: Rekoše mi da za 7-10 dana dobijam karticu, ali sve se nadam da će me usrati kao za kablovsku, gde je 7-10 na kraju bilo 2 :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel postoji neki workaround da se visa internet koristi za kupovinu preko ebay-a? ;)

 

Ranije si mogao Intesinu Visa Internet da registruješ na PayPal-u na Bosnu ili Hrvatsku (dakle sa unetim potpuno istinitim podacima osim države), ali čujem da nekima odbijaju kartice otkad su omogućili i primanje novca u te dve zemlje... Probaj, u principu nemaš šta da izgubiš.

Edited by oʞɾoƃ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...