Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Ja secem kurac ako na Deicide-u bude manje od 500-600 ljudi, jer vec znam neke koji ce doci na ovo, a jednom u 100 godina idu na svirke. Znaci, treba da se racuna na malo stariju gardu, a ne na samo trve nekro kvlt generaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

eeee,šta se sve prićalo za stratovarius pa kolko je manijaka došlo...

 

jebeš ti deicide kad nema glavnih budala braće hofman.

 

al će biti sećenja kurćeva...uuuu

ogrlice da se naprave.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Za Gamma Ray ima da bude najmanje 1000. Ako ne bude sve cu da ih pokoljem!!! Mislim na one sto nisu dosli jer im je prece da odu na rulet i bace te dve hiljade.

 

 

jel ti otac ima pištolj kući?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili bolje na poker ^^ :)

 

pit:

naravno, vec se aktivirala garda matora iz kraljeva, trstenika, apatina, zrenjanina , kragujevca itd. to je ono sto ja imam + dolaze makedonci(njih 20-ak)+republika/srpska - 20-ak + bosna ( tuzla njih 12 za sad ) + sarajevo ( otprilike 10 min. ) , tako da bice to dobro :).

 

razbijac:

da bacis i ti neku kladu , ne ide samo ja ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Pistolj je previse humano oruzje za takvu stoku. Ja bi njih tupim nozem klao mesec dana.

 

Mislio sam zbog tebe baća.

S obzirom na takve izjave,i ja bi se samoubijo.

 

ili bolje na poker ^^ :)

 

pit:

naravno, vec se aktivirala garda matora iz kraljeva, trstenika, apatina, zrenjanina , kragujevca itd. to je ono sto ja imam + dolaze makedonci(njih 20-ak)+republika/srpska - 20-ak + bosna ( tuzla njih 12 za sad ) + sarajevo ( otprilike 10 min. ) , tako da bice to dobro :).

 

razbijac:

da bacis i ti neku kladu , ne ide samo ja ... :)

 

Ćokalija,rekli su i za backstreet boys,doće fanovi iz rumunije,madjarske,kurca palca,oćekuje se 20000 ljudi,a bilo 3000 decama,od 15-16 leta, i po koja zalutala staramajka.

 

Inaće,ja sam svoje reko,biće 150 mentola na deicide...prošlo je vreme kad su oni bili popularni i kad su bentonu podmetali bombe pod dupe i tako.onaj anhajm kakav je RASPADAAA se od droge,raspada.taj ako prezivi ovu godinu biće veći car od Ramba svetckog mega cara.

 

Ljudi,kad slipknot nije skrpio više od 5000 manijaka,šta će ovi...a pre toga ramstajn,a posle deicide klepton...pa svakk ko đitro voli iće na kelptona.

 

Ali ne sumnjam,bratija iz republike i bosne,doće sigurno,u Vožda sa sve njegovom isukanom kitom i ne sumnjam da ne dolazi.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha komentar!

 

Nemoj mi reci da si toliki bukvalista. Do sada nisi bio takav. Vazna je poenta.

 

Ja pricam iz iskustva i zato sto znam dosta ljudi koji nisu otisli na prvi koncert jer su morali na rulet(kazan), poker, kladzu, da kupe uloske i sto hiljada drugih glupih izgovora. Mesecno ti isti potrose po jedno 5-6 hiljada na takve gluposti da te muka uhvati. Juce sam jednog takvog koji me je prosli put izjebo i odustao par dana pre koncerta jer nema pare, a mogao je da skupi 20 hiljada da je imao mozga u glavi oterao u tri lepe picke materine i zapretio i batinama. Resio sam da raskrstim sa licimurima ili jednostavno budalama.

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Sine,previše koncerata,skupe karte,a u naroda malo para...ovde više retko šta što se metala tiće more se meri u iljadama po posećenosti.

 

kakvi kazani,pokeri,ruleti...viš da je narod u kurcu...ti koji troše more para su malog broja,tipa elldaćmar i slićni...

Edited by Razbijač-NAAĆI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom ne treba racunati na jedno 50% ljudi koji na dan kad se objavi koncert govore kako idu,metal je rat,ovo se ne propusta i slicno.Kad ono 5 dana pred koncert se nema para,vremena,put,posao i ne znam ni ja sta.

Moje procene:

 

Paradise lost - bice uspesan koncert,oko 500,600 ljudi,pre svega zbog stare garde koja voli bend.A i neki ce doci da cuju stari period,neki ce doci zbog elektronskog perida a neki zbog oba.Ja licno zbog starijeg perioda idem a znam vec dosta ljudi koji idu na koncert i koji su vec kupili karte.

Gamma ray - 200 ljudi.

Deicide - 400,500 ljudi.

Arkona - 200 ljudi,u medjuvremenu su stekli dosta fanova i svirace u blejogradu za razliku od proslog puta.Dosta ce pomoci broj ljudi i chinjenica da svira Wolfs Hunger kao predgrupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja jos uvek mogu da idem na koncerte jer radim, a nisam ozenjen pa nemam nikakve izdatke sem svojih provoda. Jedva mi bude dovoljno i za to, a nisam poznat kao neki raspinik(naravno skrtica nikad). Ne mogu da zamislim zena, deca i silni racuni. Jedino carapa na glavu i pljacka.

 

Pricam o nekim realnim likovima koji nista ne rade i dobijaju kes od mame i tate. Oni taj kes sprcaju na ruletim i slicno i pune dzepove vlasnicima kockarnica koji im se smeju u brk i trljaju ruke. Da imaju malo mozga bolje bi pare upotrebili. Ja uvek dobijam na pokeru i na ruletu i zato ih bas igram par puta godisnje. Ne zelim da svoj zivot provedem cvakajuci brojeve na ruletu. Ovde na poslu cvakam jer nemam sta pametnije da radim.

 

 

 

Uglavnom ne treba racunati na jedno 50% ljudi koji na dan kad se objavi koncert govore kako idu,metal je rat,ovo se ne propusta i slicno.Kad ono 5 dana pred koncert se nema para,vremena,put,posao i ne znam ni ja sta.

Moje procene:

 

Paradise lost - bice uspesan koncert,oko 500,600 ljudi,pre svega zbog stare garde koja voli bend.A i neki ce doci da cuju stari period,neki ce doci zbog elektronskog perida a neki zbog oba.Ja licno zbog starijeg perioda idem a znam vec dosta ljudi koji idu na koncert i koji su vec kupili karte.

Gamma ray - 200 ljudi.

Deicide - 400,500 ljudi.

Arkona - 200 ljudi,u medjuvremenu su stekli dosta fanova i svirace u blejogradu za razliku od proslog puta.Dosta ce pomoci broj ljudi i chinjenica da svira Wolfs Hunger kao predgrupa.

 

GR - 200 ljudi?

 

 

Ne lupaj sinak. Jesi li ti bio na proslom koncertu i video masu. Ja vecu guzvu u SKC-u (ako ne racunamo bastu) nisam nikada video.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Evo ja jos uvek mogu da idem na koncerte jer radim, a nisam ozenjen pa nemam nikakve izdatke sem svojih provoda. Jedva mi bude dovoljno i za to, a nisam poznat kao neki raspinik(naravno skrtica nikad). Ne mogu da zamislim zena, deca i silni racuni. Jedino carapa na glavu i pljacka.

 

Pricam o nekim realnim likovima koji nista ne rade i dobijaju kes od mame i tate. Oni taj kes sprcaju na ruletim i slicno i pune dzepove vlasnicima kockarnica koji im se smeju u brk i trljaju ruke. Da imaju malo mozga bolje bi pare upotrebili. Ja uvek dobijam na pokeru i na ruletu i zato ih bas igram par puta godisnje. Ne zelim da svoj zivot provedem cvakajuci brojeve na ruletu. Ovde na poslu cvakam jer nemam sta pametnije da radim.

 

 

Pa ti likovi u principu i ne slušaju metal.šta,ide na rulet,pustiš mu kasetu zorice brunclik iz 1987. i njemu super...jebe se njemu ko šta svira,kad ima full haus.

 

A ti znaći družiš se sa tim likovima što igraju rulet,pa ih posle opanjkavaš ovde.eee bre,koji si ti drug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja secem kurac ako na Deicide-u bude manje od 500-600 ljudi, jer vec znam neke koji ce doci na ovo, a jednom u 100 godina idu na svirke. Znaci, treba da se racuna na malo stariju gardu, a ne na samo trve nekro kvlt generaciju.

 

Iz ovoga zaključujem da je starija garda ta koja po pravilu ne ide na koncerte, dok trve nekro kvlt generacija ide, iz čega opet sledi - serem se u stariju gardu.

 

Za Gamma Ray ima da bude najmanje 1000.

 

:haha:

 

Moje procene:

Paradise lost - bice uspesan koncert,oko 500,600 ljudi,pre svega zbog stare garde koja voli bend.A i neki ce doci da cuju stari period,neki ce doci zbog elektronskog perida a neki zbog oba.Ja licno zbog starijeg perioda idem a znam vec dosta ljudi koji idu na koncert i koji su vec kupili karte.

Gamma ray - 200 ljudi.

Deicide - 400,500 ljudi.

Arkona - 200 ljudi,u medjuvremenu su stekli dosta fanova i svirace u blejogradu za razliku od proslog puta.Dosta ce pomoci broj ljudi i chinjenica da svira Wolfs Hunger kao predgrupa.

 

Dosta precizno, osim što ne verujem da će biti toliko ljudi na Paradise Lost.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Iz ovoga zaključujem da je starija garda ta koja po pravilu ne ide na koncerte, dok trve nekro kvlt generacija ide, iz čega opet sledi - serem se u stariju gardu.

 

 

 

Sine nisi ti nikakva nekro true kult generacija,ti si samo neiživljen.to je normalno u tvojim godinama,da ideš na koncerte da se đilitaš,šutaš i odvajaš gabore iz prvog reda.

 

Stara garda ima preća posla,deca,novac,treba se radi,cimaš,sto kuraca obaveza...ko će se opterećuje ko šta svira.masa nas starijih išli smo na koncerte kako smo stizali,i vreme ludosti je prošlo...sad treba da se dela kući,porodica kurac palac...

 

a to što se ti sereš u stariju gardu,ja te uveravam,za jedno deset godina i ti ćeš ući u godine kad te bude bolo kurac za metal,i tad veruj mi,po toj logici,moćićeš i u samog sebe da se posereš.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti likovi u principu i ne slušaju metal.šta,ide na rulet,pustiš mu kasetu zorice brunclik iz 1987. i njemu super...jebe se njemu ko šta svira,kad ima full haus.

 

A ti znaći družiš se sa tim likovima što igraju rulet,pa ih posle opanjkavaš ovde.eee bre,koji si ti drug.

 

Napisah ja gore da sam jednog takvog juce napusio i najurio, a drugom sam odrzao lekciju. Ja posmatram ljude tek kada vidim da nesto kod njih ne stima. Velika vecina ljudi uopste ne ukljucuje svoj mozak nego samo juri kao muva bez glave. Dok nisam radio na primer imam 2000 u dzepu i krenem ka centru grada ja razmisljam ocu li na pivo ili po nesto biljno pa onda ocu li sa ortacima u manijacenje po parku ili u jurnjavu za nesto zensko. Jebo te lebac pa 2000 kad ne radis je kapital. Svi oce leba bez motike pa odu na rulet i tamo izgube i to sto su imali pa onda dodju kod mene za pljuge, za pivo za picke materine. Meni nije problem da castim jer uvek imam pare i ne cenim ih previse, ali problem je kad ti isti pocnu da se nesto femkaju kao glupo im da ih castim. Nije im glupo to sto sve pare sto imaju bace na rulet. Ja bi pre dao oglas u novinama da poklanjam pare i onda od kandidata odaberem nekog dobrog coveka ili zenu i dam im pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh da mu odgovorim, ali me Razbijac preduhitri. Sasvim je logicno da starija garda retko ide na koncerte i ne vidim u cemu je tu problem.

 

Jebiga, bez brace Hofman nije to bas Deicide Deicide, ali sta je tu je. Mnogi bendovi i mnogo okrnjeniji sviraju danas, pa im nista ne fali.

 

Da ne bude zabune, kada sam rekao da cu da secem kurac ako bude manje od 500-600 ljudi, mislio sam na Frubijev, a ne na svoj. Ipak je on organizator. :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ma,i Marduk je u jeku popularnosti,pa kolicko im ljudi dodje...

 

nekad su se metal albumi,tamo s poćetka devedesetih prodavali u 100.000 primeraka

danas se bendovi šutiraju nogom u dupe i kad prodaju svega šeststotina (600) komada.

i ondak,nema ni žaljenja što mali broj ljudi dolazi na svirke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Gamma Ray - 200,300 ljudi maksimalno,ponavljam.

 

Nije ista stara garda koja slusa Deicide i koja slusa Paradise Lost :lol: Bice ljudi na PL,imam osecaj.

 

 

Ja imam osećaj da će na PL biti pederbal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gamma Ray - 200,300 ljudi maksimalno,ponavljam.

 

Nije ista stara garda koja slusa Deicide i koja slusa Paradise Lost :lol: Bice ljudi na PL,imam osecaj.

 

GR 1000 ponavljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Meni žao što sam sinoć propustio dr.iggija...:(

kako li je prošlo....

 

 

a za ove gore,ja sam reko svoje prognoze.kraj priće.

posle ćete me ljubite jer sam bio upravu.

 

 

in d pedeuuuu!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...