Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Naravno da bih pre videla ZZ nego gomilu bendova. Čiče se ne propuštaju!

 

Mirko??? Šta ti je, otkud ta slika tu :) I hajde molim te ako ideš da se dogovorimo koju kartu kupujemo, da ne budem opet negde u nekom sektoru sama kao gluva kučka, nema smisla stvarno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Mirko??? Šta ti je, otkud ta slika tu :) I hajde molim te ako ideš da se dogovorimo koju kartu kupujemo, da ne budem opet negde u nekom sektoru sama kao gluva kučka, nema smisla stvarno.

 

Koja slika? :uhoh:

Pa nisam rekao da cu ici na koncert, samo sam rekao da bih pre gledao njih nego pola grupa sto dovode u poslednje vreme :D

Postojao je bend Gluve kucke, iz Zrenjanina mislim, pa kad si sama u sektoru, ti pevaj njihove pesme :)

Morao sam to reci :)

 

Ako idem na koncert, naravno da se cujemo :da:

Znaci, cujemo se za Municipal Waste...a dolazi ipak i Propain :da:

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

 

Jeb'o ja taj metal koji se proredi zbog ZZ Topa.

 

Cannibal Corpse npr vec treci put dolazi ovde,Evergay takodje etc etc

A kada je ZZ Top bio ovde?Nikada i onda je matematika jasna,plus dodati cinjenicu da dosta metalera slusa takav tip muzike,tek ostale da ne pominjem :da:

A kako su krenuli sa cenama nesto se karte za pojedine metal koncerte u poslednje vreme i ne razlikuju toliko i od daleko zvucnijih da ne kazem boljih :razz: imena

 

Ko je pominjao kvalitet ZZ top-a? Ja samo kažem da ne mogu da verujem da bi neko odavde propustio neki metal bend koji sluša zbog njih.

 

Trebalo bi da verujes-koliko je samo koncerata otkazano ovaj pardon "pomereno" :) u poslednje vreme,pitam se zbog cega :)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gore pise da je festival tour, dakle samo na exit moze. A i ne treba nam ostavlja oci ponovo. :) Stream of passion bi i mogao da padne. :)

ma ne," turneja"festivalska je samo naziv jer je vise bendova na zajednickoj turneji...a ne da ce sad svirati po festivalima,cak sta vise,mislim da nece ni na jednom,jer ko je vidio festivale u novembru. :)

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu je Defunctus, ta turneja se tako zove jer oni racunaju to kao festival samo po sebi. Isto kao sto imate one silne Paganfest turneje kada se uhvate Korpiklaani, Ensiferum, Eluveitie i kompanija i njih hiljadu krene na turneju, kao pokretni festival. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedete vi govna malo, pola klinaca ovde procitalo na netu da Atrocity ne valja pa sad pametuje. A i jebesh Atrocity, jesu sranje, samo sto ih pola yum klinaca nije ni culo nikad. jebesh Atrocity pored Leaves Eyes i Sirenia. Eeeeej Sirenia. Morten Fuckin' Veland. Shto se mene tice treba ON da bude headliner headlinera, a ovi ostali da mu nose flashe sa vodom i vezuju pertle.

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...