Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Dovedite Ben Jackson`s Group. Izdaju novi album ovog leta i ne verujem da su nesto previse skupi. Rekli su da su otvoreni za razne predloge pa eto izvolite i dovedite stvarno vrhunsku grupu za male pare. Mogu da budu i necija predgrupa eventualno.

Ovde "Crimson Glory" ne bi skupio 200 ljudi, a "Ben Jackson`s Group" bi možda mogao oko 50. Kao predgruap bi već moglo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
mislim da ne bi ni 50 :D

 

ja sam najveci fan CG i ne bih isao na BJG ni da je 300 kinti. :)

 

 

Zasto crni sine? Pa to je u stvari Crimson Glory samo bez Midnight-a(sada, pre je bio i on) i Drenninga. Na nastupima sviraju i najjace CG stvari, a Wade Blake je stvarno dostojna zamena Midnight-u. Pa svaki iole ozbiljan poklonik metal muzike bi morao da pogine samo da ode na takav koncert!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
KAD ? KAKO ? SA KIME ? ZASTO ?

 

Fuck, nisam ni znao da su ikaa svirali ovde ... ko sto sam skoro saznao za At the Gates 90-neke ... :sad::cry:

13.10.2004 u Domu omladine, sa Kataklysmom, Gravewormom i Mystic Circleom.

To je bilo ono Two days of hell, sledeceg dana su bili Cannibali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto crni sine? Pa to je u stvari Crimson Glory samo bez Midnight-a(sada, pre je bio i on) i Drenninga. Na nastupima sviraju i najjace CG stvari, a Wade Blake je stvarno dostojna zamena Midnight-u. Pa svaki iole ozbiljan poklonik metal muzike bi morao da pogine samo da ode na takav koncert!!!

 

 

meni je taj wade black jedan od najgorih pevaca ikad. jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
meni je taj wade black jedan od najgorih pevaca ikad. jbg.

 

 

Jesi li slusao BJG? Ben Jackson peva takodje kao i Midnight one najvise glasove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Winger (a i ostatak benda) opasno sviri, a Sindrela je gej...

 

 

I Sindrela je imala lepih stvari. Dovedite sve ove bendove po jednom, a onda bacite anketu koga ponovo da dovedete!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde "Crimson Glory" ne bi skupio 200 ljudi

 

Baš naprotiv, ovde ima prog metalaca koliko hoćeš, maltane ispada da 2 od 3 metalca koje znam sluša neku vrstu i varijaciju tih, meni barem, dosadnih bendova. Crimson Glory bi mogao da bez problema dovuče tih 200 ljudi, ALI samo pod uslovom da je cena karte realna (tu negde oko 500 dinara). No, zašto to ne može da bude tako (a ko se recimo seća nekih koncerata u periodu 2000-2003 zna da to MOŽE tako i tako bi trebalo da bude, ovo je metal a ne jebena estrada) treba samo upreti prstom u ove "agencije" - tj. kapitaliste i mešetare koji nisu metalci a upleli su se u celu priču vrlo drsko.

 

Terra Nostra - FOAD na kvadrat.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varate se, Crimson Glory bi mogao da dovuče 200+

 

Samo ima jedan mali problem. Ode čovek... laka mu crna zemlja...

 

 

 

Pominjaste Winger - kako taj čovek i dan danas praši! Neverovatan je. Pre neki dan sam gledala neki snimak i pitam se, odakle mu više inspiracija i energija. Neuništiv je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao Winger u Sarajevu,bili support Scorpions, 1i decembar 1990!Ubili su i jedni i drugi.Al masa se pitala pre koncerta:Ko su ba ovi Windjer?Padali smo od smeha.Bila cicha zima,a mi voz ujutro imali oko 6h,sovili kod nekih likova,drugari iz vojske od jednog druga,prava su raja.Od poznatih,isao samnom Dovla Protector(bass gitarista Love Hunters),a LEE MAN je dosao i vrnuo se busom.Od onda nisam bio u Sarajevu,nazalost. :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Када би већина људи која уместо пљувања и дркања на нету почела да долази на концерте и свирке, можда би и могли о нечему да причамо. Уместо што су велики фанови на нету, нека се покажу и на улици мало.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...