Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Када би већина људи која уместо пљувања и дркања на нету почела да долази на концерте и свирке, можда би и могли о нечему да причамо. Уместо што су велики фанови на нету, нека се покажу и на улици мало.

 

ici ulicom i vikati"ja volim metal i idem na koncerte"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da bre,ti si toliko iznad nas da si postao "god of metal"...napise covek da je otkazan koncert madone u ljubljani...i onda krece...otkazuju se metal svirke jer nema fanova,nece da idu na svirke,metal je zivot,napred,hejl sejtan,marsiracemo ulicom...666...dobro da niko njie pominjao neki otkazan metal koncert...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dođeš ovde i otkriješ toplu vodu i očekuješ da neće da te zajebavaju ljudi. Naravno da hoće.

 

 

Немам ја проблем са зајебавањем , јебе се мени за то. Само је жалосно што људи немају нимало мозга него да само то раде. Било би супер кад би се поред подјебавања људи радило и нешто друго.

 

Ни на једној теми, нпр., нисам видео паметан посто овог Трнета, али зато просипа "памет" где стигне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene zanima da li su svi koji su kupovali sodom-destruction paket karata dobili svoje pare nazad (mislim na 1500kinti od destructiona)? proslo je 3 meseca frubi mi je mesec-mesec ipo obecavao kako ce mi uplatiti na ziro racun sto se naravno nije desilo,a kartu sam mu poslao nazad kako je trazio.kontaktirao sam ga ovde preko poruke,ostavio komentar na profilu,na legacy forumu sam ostavio post na temi,poslao poruku njegovom burazeru i poslao im i mail ali dzaba niko nista neodgovara.teski bezobrazluk.nije tih 1500din neka ogromna para,ali opet video sam na forumu par ljudi koji su isto pitali kada ce dobiti svoje pare nazad,pa me zanima da li su ih barem oni dobili? i sta je sa legacy fan club-om jel ima ista od toga(mislim na one diskove i sta je sve bilo receno) ili je to bio jos jedan nacin zarade da se okrene na brzinu 50.000din?

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebali su se što su pravili u Danskoj. :) Iz te ekipe SWE/FIN/NOR/DNK, nešto mi se čini da je u DNK metal najmanje popularan. Npr Maideni od svih skandinavskih koncerata na poslednjoj turneji, valjda samo taj u Danskoj nisu rasprodali, tj bio je daleko od rasprodaje, dok su u Finskoj, sa približno istim brojem stanovnika, skupili 5x više ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebali su se što su pravili u Danskoj. :) Iz te ekipe SWE/FIN/NOR/DNK, nešto mi se čini da je u DNK metal najmanje popularan. Npr Maideni od svih skandinavskih koncerata na poslednjoj turneji, valjda samo taj u Danskoj nisu rasprodali, tj bio je daleko od rasprodaje, dok su u Finskoj, sa približno istim brojem stanovnika, skupili 5x više ljudi.

 

Finska ne spada u skandinavske zemlje.

Problem sa tim festivalom je bio i što je Dream Theater zakazan samo par dana nakon njega.

A koliko vidim u komentarima stoji da su festivali/koncerti i u Finskoj pucali ove godine, tako da nije nesto trulo u drzavi Danskoj.

Edited by Toksa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma agencije nam se raspadaju, ne zna se šta je sa koncertima za koje se šuška da su otkazani, nema informacija za one koji nisu, Tarjin koncert bio rasprodat prošle godine, sada bukvalno ostavljen datum za nas a niko neće da se prihvati organizacije! ???

 

Oct 12 2009 8:00P tba Sofia

!!!!!!!!!!!!!!

Oct 14 2009 8:00P Tivoli Ljubljana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...