Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Jbg nisam hteo da zvučim nepristojno :D Pošto nema kod nas posebno mnogo koncerata na kojima ne nastupaju mega-popularni bendovi, inostranstvo it is. Jasno je zašto takvih koncerata nema, pa eto ni ne bunim se nešto posebno, ako ima negde u blizini gledaće se. Kukaće se za pare, ali gledaće se pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovoj zemlji fali jedan okult doom festival.. :rockdevil:

 

mislim da bi to bilo pravo osvezenje..dva poznata imena i jos par anonimusa..doslo bi raje

Fala kurcu. I to da bude ekskluziva na ovim prostorima, nakupi se suseda i milina. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo malo ljudi imamo koji slusaju raznovrsne zanrove. Svi su zacaureni u 1-2 zanra i to je sve. Malo je primjera kao sto su Azal, Grobodan, Angelystor, itd. (neka mi ne zamjere oni koje nisam pomenuo) koji bi otisli na Heavy, Progressive, Thrash, Doom koncerte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeste najtužniji deo priče. Meni je, recimo, prošla godina, bila jedna od najraznovrsnijih do sada: Marduk i Vader, Rammstein, Massive Attack, Hesus Attor, Skunk Anansie, Mayhem, Negura Bunget, Therion, The Ocean... valjda sam nešto i zaboravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A + sto jednostavno nema publike. Nema jebes ga, to je to. Ljudi su gledali Dark tranquillity u Zgu pred punom halom, kad bi nesrecnici navratili ovde ne bi skupil 200 ljudi. A i kad covek pogleda ovaj, najjaci srpski metal forum gde su ljudi koji kupuju CDe i vinile smesni i ludi vecini sve je jasno. Metal je mrtav u Srbiji. Necu nikog optuzivati sto nije isao na ovaj ili onaj cert, nikom ne virim u novcanik, slusao sam ovo kad sam ziveo u zapizdini, isao sam na koncerte dok ih je bilo, sad cu palim vani, jebe mi se.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo malo ljudi imamo koji slusaju raznovrsne zanrove. Svi su zacaureni u 1-2 zanra i to je sve. Malo je primjera kao sto su Azal, Grobodan, Angelystor, itd. (neka mi ne zamjere oni koje nisam pomenuo) koji bi otisli na Heavy, Progressive, Thrash, Doom koncerte.

 

So not true icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što ne pomešati malo veći broj žanrova za nekakav mini fest? Eto kao ovaj Nile sada, malo više toga da se vidi. Eno i Rotting Christ sada sa sobom vuku Omnium Gatherum koji je melodic death i Daylight Misery koji su onako doomast bend, automatski je poseta bar malo povećana, a cena karte i ne mora biti, jer ipak je headliner jedan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

juf bili i Brajdi i Candlemass na Brutalu prosle godine taman da mi ne bude zao sto nisam bio na exitu :)

 

inace mislim da je metal uleteo u rupu, stariji su to poceli mozda cak i da prerastaju a mladjima je zanimljivije tamo gde ima vise picaka. U biti tako nesto se videlo kad sam bio na metal meltdownu u kstu pre nekoliko meseci, picio sabaton, manowar i slicno celo vece, klinci (njih 4-5) se gubili, pravili sutke a ja sam se smorio nevidjeno, nista dooma, nista proga (jedan DT), nista deatha (jedna pesma Deatha i to Painkiller cover) itd itd itd. Kontam da bi ovde prosli samo provereni bendovi, da kazes komercijala jer undrgrnd se ne isplati ni njima da dolaze ni nama da organizujemo

Edited by Oddball

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogrešan izraz za nekoga ko nikada nije zaista slušao metal, nego to koristio kao pozu.

Ne bih se ja složio da to znači samo to. Čovek se menja sa godinama i sigurno da mu se menja i muzički ukus. Ono što je neko slušao na početku svoje "metalske karijere", možda ne sluša sada, jer je jednostavno "evoluirao" od tog zvuka, ali i dalje sluša metal. Sve ovo stavljam pod navodnike, da ne bi neko bukvalno shvatio, malo samo elastičnije razmišljajte. E sad, kad kažem "evoluirao" ili "prerastao", pri tome ne mislim da su oni koji to i dalje slušaju ili su tek počeli da slušaju baš te bendove, na nižem stupnju te neke "evolutivne" lestvice ili da nisu odrasli, jednostavno je ta individua otišla nešto dalje od onoga gde je bila pre koju godinu i više joj ne leži toliko takav zvuk. I mene nervira kada mi neko ko je ranije slušao metal kaže da je to prerastao, kao da hoće da kaže da sam ja ostao klinac, to je druga stvar, ali neko jednostavno nekada time misli da se sa godinama odaljio od tog zvuka i više mu ne leži toliko kao ranije, a time ne misli da uvredi ostale koji to i dalje slušaju. Nadam se da shvatate šta hoću da kažem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...