Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

A cini mi se da je Napalm Death bio jos u aprilu 1994 ali ne smem da garantujem.

 

 

26. april 96.g. Ja ih mesec dana pre toga gledao u Budimpesti, predgrupa bili Crowbar(nisam znao da dolaze u Bg)

 

Napalm Death bio 1996!

a Pro -Pain bio i 1997!

 

Da, Propain je bio tri puta, 97. , 98. i 99.g.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате пиши на овом форуму ћирилицом

МОЛИМ ТЕ

Буди пример осталима а нек је срамота сваког оног ко и даље користи ватиканско писмо у нашој кући :D

 

Pa ako ćemo pošteno, neću ni da ih slušam, ionako neće da dođu :mrgreen:

 

Можда куца са теткиног компа :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao da je Pantera izdala "Vulgar" 1991.

 

Priznajem, malo sam omašio, jer je najbolji njihov album, Power Metal, bio pretposlednji u tom trenutku. Ali za Annihilator i Judas Priest nema greške.

 

a Sad Wings of Destiny je iz 76

 

Ovaj čovek je izgubljen slučaj, barem kad je odnos prema heavy metalu u pitanju. Idi slušaj Messhugah.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A taj Vader je bio, kolko znam, prvi legacy-ev koncert kod nas

To je radio onaj Marko iz Cacka,ne Legacy.Ako se ne varam blizu 500 prodatih karata u Domu Omladine bese tad.Tad sam prvi put gledao Vader :)

Inace,taj Marko je poznat sirim masama kao organizator "onoga" u Pancevu :haha: (Hellhammer festival ili kako se vec zvao)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате пиши на овом форуму ћирилицом

МОЛИМ ТЕ

Буди пример осталима а нек је срамота сваког оног ко и даље користи ватиканско писмо у нашој кући :D

 

Pa ako ćemo pošteno, neću ni da ih slušam, ionako neće da dođu :mrgreen:

Izvinjavam se, pišem sa tetkinog kompa. :mrgreen: :mrgreen:

 

Можда куца са теткиног компа :)

Vidi, preduhitrio me je. :mrgreen: :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanima me da li je moguce da niko iz nase zemlje nije pokusao da dovede cob, ensiferum i amon amarth koji idu u paketu svuda

 

plakat

 

 

 

 

http://www.ensiferum.com/gigs-coming

ima dole lista svih zemalja u koje idu . prolaze vrlo blizu nas a voleo bih da cujem bilo koji odgovor

 

u najgorem slucaju bi bilo isto ljudi koliko i za sabaton a ako to nije dovoljno da se isplati onda jbg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanima me da li je moguce da niko iz nase zemlje nije pokusao da dovede cob, ensiferum i amon amarth koji idu u paketu svuda

 

plakat

 

 

 

 

http://www.ensiferum.com/gigs-coming

ima dole lista svih zemalja u koje idu . prolaze vrlo blizu nas a voleo bih da cujem bilo koji odgovor

 

u najgorem slucaju bi bilo isto ljudi koliko i za sabaton a ako to nije dovoljno da se isplati onda jbg

samo u Engleskoj je AA

u ostalim je COB+Ensiferum i jos dva anonimus benda

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A je li ima sanse da neko dovede Kamelot? Posto vidim sada da krecu na turneju i da dolaze u Budimpestu...

 

Ja lično se nadam da ima. I verujem da ima sasvim dovolno ljudi koji dele sa nama taj sentiment...

I mislim da nije relevantno što ima ljudi koji se žale da su bili već dva puta, oni ili neki drugi bend njihovog ili sličnog kalibra.

Bitno je da dobrih svirki ima, pa se nadam da će se u budućnosti želje ispuniti i onima koji priželjkuju nešto drugo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...