Jump to content

2009.07.11. *Kalemegdan, Beograd* Santana


yossarian

Recommended Posts

Čuveni latino gitarista, Karlos Santana održaće koncert u Beogradu, na Kalemegdanu, 11. jula.Santana u Beograd dolazi u okviru turneje na kojoj promoviše kompilacijski album "Multi-Dimensional Warrior".

 

Karte 3900 i 5900.

 

http://www.komuna.com/concert/carlos-santana

http://www.last.fm/event/997938

Share this post


Link to post
Share on other sites

More nek' se teraju. Šta sad Maksa misli, ako je mogao da dere za AC/DC može i za ovo.

 

Pogledajte za Skoplje, nije da baš dobro razumem, ali mislim da sam razumeo najbitnije:

Поголемиот број на влезни билети ќе биде по цена од 1.500 денари што е помалку од 25 евра и е убедливо најниска цена за влезен билет за било кој концерт од ваков тип во регионот.

http://www.santanavoskopje.net

Znači ljudima koji su južnije se više isplati da idu u Skoplje nego u Beograd.

 

Za Varaždin najjeftinija karta 290 kuna, što je takođe manje od 25€.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoće li organizatori uzeti već jednom u obzir da je prosečna zarada u Srbiji 300 evra. Napravite bre malo analizu disposable income-a majka mu stara... Pa čemu tolika razlika u ceni karte sa okruženjem??? Jesmo li toliko gluplji????

 

Koliko god želela da idem i na ovo i na Simply Red ('ajde, njih sam već gledala jednom...), neću ići.

AC/DC je pojeo zalihe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoće li organizatori uzeti već jednom u obzir da je prosečna zarada u Srbiji 300 evra. Napravite bre malo analizu disposable income-a majka mu stara... Pa čemu tolika razlika u ceni karte sa okruženjem??? Jesmo li toliko gluplji????

 

Koliko god želela da idem i na ovo i na Simply Red ('ajde, njih sam već gledala jednom...), neću ići.

AC/DC je pojeo zalihe.

 

pa dobro njih verovatno zabole za nas metalce koji imamo 15 koncerata godisnje po 2000din, ovo su kao poznati bendovi, za onaj drugi sloj ljudi.

ljudi koji odu na Madonu, AC/DC i na Santanu i mirni su za ovu godinu..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ови стварно нису нормални. Једва сам чекао овај концерт, кад оно 4000 динара!

Толике паре једноставно не могу дати за ово, а због испита не могу отићи негде у комшилук.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaki artist ima svoju cenu.

briga ih bash da uzimaju ishta u obzir, a i realno, zashto bi ? lol

A i svaki Maksa Catovic ima svoju cenu.

 

Jasno ti je da je karta za ovo kod nas duplo skuplja nego karta za ovo u Hrvatskoj recimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo su hteli na Uscu,

pa ja reko Nije to Sa

20 pevaca

oni hitovi Sa MTva

vec 1 pevac (ko zna koji)

ko na starim Turnejama.

Oni Brze Bolje -Sava Centar

Ja onda Tolika MTV Zvezda

u Sava Centru???

Oni Kalemegdan.

 

Hoce li se Vec odluciti Gde Ce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nekad voleo da slušam ovog čoveka, ali to je bilo pre nego što sam počeo da slušam metal, tako da sam ispao iz tog fazona. Mada, i sad mislim da je dobar gitarista, ima par dosta jakih kompozicija, instrumentala naročito, a najbolja pesma mu je Smooth (beše se tako zove?) Inače, sviđa mi se i karakterističan zvuk njegove distorzije. Ipak, tolike pare da dam ne mogu, nisam ni na AC/DC hteo da odem, pa neću ni sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu normalni, mislim volim ja coveka i isao bi, ali on dodje i improvizuje sat i po i za to da dam 50e. Vazi.

 

Pa moze i Randja da improvizuje

to isto za 50e (on Tesko da po kaficima

uzme toliki Honorar za Vece,

mozda uzme 20-30e)

ETO Da se ne Cenjkamo

Njemu 50e

A ja pravim

Surovi-Santana

Na uscu

ostale pare idu meni.

 

Sve hitove se Cuju

Ceo supernatural i

stare

oje komo Va

pero panto Sa,

Jingo Lo BA Ba Ba Ba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...