Jump to content

Pomoc, nestale karte za Sodom + Municipal Waste !


Recommended Posts

I onda sta, doce Frubi i Zlaja da ga polome od batina? :mrgreen:

 

 

Mislim da je prica s tim zavrsena. A on kao pa nije do sad ukapirao (ili ocigledno nije, cim i dalje misli da se cima da proda karte)?

Ono oko cega smo se mi natkurivali letnji dan do podne je koliko je principijelna bila njihova reakcija na tu pricu s karama...

 

 

Ajde jos malo ako je neko ostao nedorecen, pa zatvaramo temu.

 

Shto bi ga iko lomio od batina? Vrati karte, dobije komplet koji je platio i mirna Bachka. Ne vidim zashto Zlatko to ne bi civilizovano reshio.

 

@bombarderka

 

na kraju krajeva, shto ne bi prosledila broj frubiju, da sam reshi prichu?

Edited by -Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

баш бих волео да он има неког друга или другарицу, који ће да дођу и да му кажу "не идем на Содом и Мунисипал јер нема више карата". да видим како би се онда осећао.

Skočio bi sa Gazele, nema druge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

и реци му да су карте поништене. онда са њима апсолутно неће моћи ништа да ради, и једино што му преостаје је то да их врати.

Da, jer kad se karte poniste, onda fizicki nestaju sa sveta i nece moci nikome da ih proda :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vuche jel je principijalno to shto su mnogi,izmedju ostalog i brat i ja, otishli na Destruction kojeg nije bilo ,kao i na mnoge druge koncerte koji su otkazani i to veoma debilno kad su mnogi ljudi koji nisu iz Bg-a vec bili u Beogradu?Svi smo mi pukli mnogo para za put ,hranu i ostalo , pa zashto bih ja onda vama davala broj tog lika koji je na poshten nachin otisho i KUPIO kartu a to shto je organizacija losha nije njegov problem.Ruzno je shto ce nekog da zajebe,ali je ruzno i da ja tog lika zajebem koji ochigledno voli Sodom i koji je otisho da kupi kartu , i samo zbog toga necu da dam broj.SOOOOOOODOOOOOOOOOOOOM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vuche jel je principijalno to shto su mnogi,izmedju ostalog i brat i ja, otishli na Destruction kojeg nije bilo ,kao i na mnoge druge koncerte koji su otkazani i to veoma debilno kad su mnogi ljudi koji nisu iz Bg-a vec bili u Beogradu?Svi smo mi pukli mnogo para za put ,hranu i ostalo , pa zashto bih ja onda vama davala broj tog lika koji je na poshten nachin otisho i KUPIO kartu a to shto je organizacija losha nije njegov problem.Ruzno je shto ce nekog da zajebe,ali je ruzno i da ja tog lika zajebem koji ochigledno voli Sodom i koji je otisho da kupi kartu , i samo zbog toga necu da dam broj.SOOOOOOODOOOOOOOOOOOOM!

 

verujem da bi isto reagovala da si vec kupila kartu od njega! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stevo i crusaderu, taj lik nije poenta. Necete vi kod njega kupovati karte za sve naredne koncerte, nece vam on dovoditi bendove. On se pokazao da nije solidaran, nije bas najmoralniji. Ali, nije ni lopov kao sto sumi kaze.

Sumi ne kaze da je lopov, vec je tako okarakterisan od pojedinih ljudi pre vremena.

Ministarstvo odgovorno za nacionalne manjine apeluje na metalce da umesto reci 'ciganija', upotrebljavaju rec 'romanija'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vuche jel je principijalno to shto su mnogi,izmedju ostalog i brat i ja, otishli na Destruction kojeg nije bilo ,kao i na mnoge druge koncerte koji su otkazani i to veoma debilno kad su mnogi ljudi koji nisu iz Bg-a vec bili u Beogradu?Svi smo mi pukli mnogo para za put ,hranu i ostalo , pa zashto bih ja onda vama davala broj tog lika koji je na poshten nachin otisho i KUPIO kartu a to shto je organizacija losha nije njegov problem.Ruzno je shto ce nekog da zajebe,ali je ruzno i da ja tog lika zajebem koji ochigledno voli Sodom i koji je otisho da kupi kartu , i samo zbog toga necu da dam broj.SOOOOOOODOOOOOOOOOOOOM!

 

Ako toliko volish Sodom, i zajebana si za Destruction, pomozi da to na kozi ne oseti josh chetrnaestoro ljudi. Prosto. Nisam rekao da je lik lopov, nisam chak ni razmishljao o tome da moze da reshi da prodaje karte koje vishe ne vaze iako zna za to. I shto bi ga zajebala? Hoce li ga neko tuci zbog toga shto se desilo?

 

Izvagaj - "zajeban" jedan lik ili potencijalno zajebano njih chetrnaest?

 

edit:

 

pod navodnicima je jer ti hocesh da pomognesh liku da se ili krije ili dobije batine posle dogadjaja "zato shto su mu trebale pare"

 

Smatram da bi bilo moralno da mu se ukaze na to shta se deshava od juche-prekjuche, a na njemu je da odluchi da li zeli da popravi nastali problem ili da ga produbljuje.

 

Mislim da sam sve rekao, te se iskljuchujem sa teme :pivopije:

Edited by -Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumi ne kaze da je lopov, vec je tako okarakterisan od pojedinih ljudi pre vremena.

Ministarstvo odgovorno za nacionalne manjine apeluje na metalce da umesto reci 'ciganija', upotrebljavaju rec 'romanija'

 

онда ће Босанци да нам мрзе, јер ће мислити да им прозивамо драгу им гору зелену :)

у сваком случају, ја се више овде не мешам. није мој проблем то што је лик добио више карата, нити што се продавачица зајебала. мени је битно да имам ЛЕГАЛАН комплет, и да ћу видети два феноменална бенда!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde se radi o tome da Zlatko duguje 35000 din. Frubiju i sad to hoce da prebije preko fanova. Frubi je dao karte Zlatku da se prodaju u LR-u, a Zlatko kad proda karte daje frubiju pare od prodatih karata. Nema sta Frubi kao organizator da ponistava legalne karte, jednostavno treba da potrazuje tih 35 000 din. od Zlatka. Ako su onih 14 karate nelegalne, ko ih je pustio u nelegalne tokove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je da nisu nelegalne, vec ponistene, a ponistene su jer su "greskom" poklonjene. Razgranici. LR je usr'o motku, L&LR su se kolegijalno pokrili jer L ima moc da uradi sta hoce sa kartama, i to je to. Glupost je sto su svoju bruku (kad su je vec pocinili) izneli u javnost, umesto da se, kao kolege, pokrivaju bez icijeg znanja.

 

@Sumi:

 

"Romanisanje" :)

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

citam temu, i malo mi je smesno sve ovo, ali cisto da prokomentarisem, ta osoba je dobila 15 kompleta (ili 14, nebitno), platila za jedan, na zvanicnom prodajnom mestu, zar ne bi sa tim jednim trebala bez problema da udje? ovde ispade da su sve te karte, a to i nije u redu, bar zbog te jedne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije u redu to što ih prvobitno nije vratio, u suprotnom ne bi ni on sad imao problem.

 

Dublje u problematiku neću da zalazim, jer mi je sve ovo debilno i može se posmatrati sa mnogo tačaka gledišta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je da nisu nelegalne, vec ponistene, a ponistene su jer su "greskom" poklonjene. Razgranici. LR je usr'o motku, L&LR su se kolegijalno pokrili jer L ima moc da uradi sta hoce sa kartama, i to je to. Glupost je sto su svoju bruku (kad su je vec pocinili) izneli u javnost, umesto da se, kao kolege, pokrivaju bez icijeg znanja.

 

@Sumi:

 

"Romanisanje" :)

Kada je novac u pitanju kolegijalnost se zaboravlja. Zapravo, tada dolazi do izrazaja ono Romanisanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Talvi unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...