Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

Hahahahaha, verovao ili ne, 2 puta sam obijao svoju sopstvenu kuću. Ekserom. :haha:

Више пута сам улазио у кућу кроз прозор на купатилу. Прво бих се напатио да скинем мрежу за комарце и осталу жгадију, па се онда провлачио кроз онај отвор (срећа да су прозори мало већи), онда се ломио преко шоље и једва улазио...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ona je skromna devojka i osvojio sam je poznavanjem imena glavnih gradova sveta..

Верујем да је име главног града Еквадора пресудно утицало на то да ступи у везу са тобом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poklonio ga je Montenegro Airlines-u. 

Кад полети авион преко Монтенегра као да је наступило помрачење Сунца. Срећа да се не задржава дуго у ваздушном простору некада братске државе, свега 7 до 8 секунди.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Верујем да је име главног града Еквадора пресудно утицало на то да ступи у везу са тобом.

 

ne,ali kad sam joj rekao da je glavni grad Rumunije-Bukurest,odmah je bila uverena da znam i koji je glavni grad Meksiko Sitija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад полети авион преко Монтенегра као да је наступило помрачење Сунца. Срећа да се не задржава дуго у ваздушном простору некада братске државе, свега 7 до 8 секунди.

 

Kako koji avion. Nekima treba i 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne,ali kad sam joj rekao da je glavni grad Rumunije-Bukurest,odmah je bila uverena da znam i koji je glavni grad Meksiko Sitija

A да ли знаш како се зове главни град Еквадора?

 

Kako koji avion. Nekima treba i 10.

Ма зезам се, ништа озбиљно. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није Гугл, него знање од спремања за неки квиз. Да ме неко пробуди у 5 ујутру, пре бих се сетио главног града Еквадора него Србије. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrzi me da otvaram novi tab za Vikipediju.. :haha:

 

@Sisus

 

e kad bi samo znali sta im ime grada znaci na nasem jeziku,bilo bi :sad::ph34r::redface:

Hahahahaha, sada izraz "idi u kurac" dobija sasvim novo značenje.

 

Није Гугл, него знање од спремања за неки квиз. Да ме неко пробуди у 5 ујутру, пре бих се сетио главног града Еквадора него Србије. :mrgreen:

Ideš kod Milke, a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Kefalica"?

Јес' курац, нешто још боље (ал' се не сећам како се зове). Победили смо и добили бесплатну екскурзију са школом из тог села... После нас јуриле рибе одатле... То су били дани...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kleopatra seXXX

Pre 7 godina ja sam prco Andju iz Mošorina u njivi i to kako mmmm. Manje reći, više slika pićetina rasnih, baćani kurobecani.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...