Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Takve akcije su veoma rizicne zbog side i ostalih sranja. Da je bila neka onako ja bi rekao izvini ali drugi put. Ova riba je izgledala zdravo kao ruzin pupoljak, cista i fina, a obline na sve strane. Ma cista perfekcija u fizickom smislu. Nismo nista pricali sem par reci koje smo saputali tako da ne znam kakva je bila sto se tice mentalnog sklopa. Komunikacija izmedju nas je bila u fazonu pomeri se malo, aj sad ili aj brze, aj sporije i tako. Plavusa rasna ozenio bi je odma sada.

 

Frajeru daj neke slike tebe sa tim silnim ribama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su momci i suvise istripovani oko tog prilaska...Mislim prvi utisak se racuna i u velikom broju situacija ako se devojci ne svidite fizicki (naravno ne morate da budete po njenim merilima savrseni) ne pomaze nikakav fazon...Sta vise, meni ti fazoni za muvanje deluju jadno i bedno... Pretpostavljam da sluze samo da nekog nasmeju a nekog naprave budalom...

Ja licno preferiram povucene momke... Iako tako nije bilo u proslosti...Ali shvatila sam da "pricljivi momci" uglavnom vrte jednu istu pricu i smaraju...Dok cutljivi momci uglavnom vise razmisljaju i kada se otvore i pocnu da pricaju obicno imam sta pametno da cujem i naucim (ne mogu da verujem da sam ovo rekla ali ziva istina, dobro je da mi je bar sad doslo iz... u glavu)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frajeru daj neke slike tebe sa tim silnim ribama

Не дирај човека кад си ти задужен за качење таквих слика! ;):)

Добио је од нас племићку титулу, сад је барон фон Хефест, тако да сад има "племићки имунитет" и сме да се позове на њега код оваквих провокација. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Frajeru daj neke slike tebe sa tim silnim ribama

 

 

Ja nisam nesto fotogenican tako da i inace imam malo fotografija. Tada jos nisam ni imao telefon sa kamerom pa nisam ni mogao da fotografisem bilo sta. Zadnje tri godine sam sa jednom ribom i skroz mi je ok. Pre toga su mi sve veze bile kratke, ali ih je bilo svarno dosta. Kao sto sam ranije rekao nikada nisam muvao ribe nego one mene. U svom zivotu ne mogu da kazem da sam startovao vise od 5 riba. Nisam neki zavodnik i slatkorecivac, jer ne volim da lazem bilo koga. Potrudim se da se devojka prijatno oseca i da se lepo provede pa ako se nesto desi, desi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisli, ali samo zamisli da ti se urbana legenda desava, a ti pola vremena u neverici i ne znas da li je san ili java. Mozda je samo riba imala zelju da to sprovede u delo, a ja imao srece sto me uzela za zamorce.

 

Ja mislim da ti još uvek nisi načisto sa tim da li je bio san ili java. Ili možda dobar trip. Ti beše pušiš marihuanu?

 

Hefeste, jesi li i citao neku knjigu dok ste to radili?

 

Možda je u knjizi i pročitao o tom događaja, pa se utripovao da je glavni junak.

 

Овај Хефест је 30 пута занимљивији од Принца.

 

 

Princ je out, Hefest je in.

 

Krajnje logično, jer Princ priča samo istinite priče, a kome još istina može biti zanimljivija od fikcije? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не дирај човека кад си ти задужен за качење таквих слика! ;):)

Добио је од нас племићку титулу, сад је барон фон Хефест, тако да сад има "племићки имунитет" и сме да се позове на њега код оваквих провокација. :)

 

Promocija ribe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Jos su me dve ribe startovale u busu. Jedan dan ja i ortak raspravljamo o geologiji i o raspoznavanju minerala i stena jer nam je to zadavalo problema. U sred razgovora nas jedna zgodna riba prekine i izvini se zbog toga rekavsi da je ona odavo polozila taj ispit i da je pitamo sve sto nas interesuje. Mi smo tu spikali desetak minuta i posto je riba morala da izadje ostavi mi broj telefona da ako nesto zapne da je pozovem. Posto smo imali vezbu za par dana ja je sutradan pozovem, a ona mi posle nekog vremena predlozi da se nadjemo na picu negde u gradu jer ce mi tako bolje objasniti to. Ja pristanem i stvarno smo isprva pricali o stenama i slicno, a li ja primetim da riba samo sto ne nasrne na mene. Ja naravno spustim gard i ona se jos vise oslobodi i pozove me kod nje na gajbu. Ostalo je istorija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos su me dve ribe startovale u busu. Jedan dan ja i ortak raspravljamo o geologiji i o raspoznavanju minerala i stena jer nam je to zadavalo problema. U sred razgovora nas jedna zgodna riba prekine i izvini se zbog toga rekavsi da je ona odavo polozila taj ispit i da je pitamo sve sto nas interesuje. Mi smo tu spikali desetak minuta i posto je riba morala da izadje ostavi mi broj telefona da ako nesto zapne da je pozovem. Posto smo imali vezbu za par dana ja je sutradan pozovem, a ona mi posle nekog vremena predlozi da se nadjemo na picu negde u gradu jer ce mi tako bolje objasniti to. Ja pristanem i stvarno smo isprva pricali o stenama i slicno, a li ja primetim da riba samo sto ne nasrne na mene. Ja naravno spustim gard i ona se jos vise oslobodi i pozove me kod nje na gajbu. Ostalo je istorija.

 

Nastavi, nastavi. Je l' ti se dešavalo samo u busu da te startuju, ili i na stanici, dok čekate bus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan dan ja i ortak raspravljamo o geologiji i o raspoznavanju minerala i stena jer nam je to zadavalo problema.

 

Eto, svi vi koji ste trazili recenice za pravi prilaz devojkama - minerali i stene rade sav posao!

 

thumbsup_arniesmall.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos su me dve ribe startovale u busu. Jedan dan ja i ortak raspravljamo o geologiji i o raspoznavanju minerala i stena jer nam je to zadavalo problema. U sred razgovora nas jedna zgodna riba prekine i izvini se zbog toga rekavsi da je ona odavo polozila taj ispit i da je pitamo sve sto nas interesuje. Mi smo tu spikali desetak minuta i posto je riba morala da izadje ostavi mi broj telefona da ako nesto zapne da je pozovem. Posto smo imali vezbu za par dana ja je sutradan pozovem, a ona mi posle nekog vremena predlozi da se nadjemo na picu negde u gradu jer ce mi tako bolje objasniti to. Ja pristanem i stvarno smo isprva pricali o stenama i slicno, ali ja primetim da riba samo sto ne nasrne na mene. Ja naravno spustim gard i ona se jos vise oslobodi i pozove me kod nje na gajbu. Ostalo je istorija.

Јбт, `ладно те одвела кући да те учи историју! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koji procenat tih devojaka nije bio iz doma za slepe?

 

Fizicki izgled je bitan klinkama do otprilike 19 godina :da:

Ako su starije od toga a razmisljaju slicno,muskarcu obicnno nemaju sta drugo da ponude od ispucenog dupeta i sisa-a i to dosadi vremenom ;)

Ja sam odavno skontao da fizicki izgled nije toliko bitan-primera radi postojala je jedna devojka koja mi se na prvu loptu ucinila smesna i nekako skroz antipaticna-medjutim,kada sam krenuo da pricam sa njom i da se druzim,video sam da je u pitanju vrlo fina osoba i odjednom skontao,sto sam je vise upoznavao,da me ustvari boli sve vise kurac kako izgleda,jer mi pre svega odgovara kao osoba u cijem se prisustvu lepo i ispunjeno osecam ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fizicki izgled je bitan klinkama do otprilike 19 godina :da:

Ako su starije od toga a razmisljaju slicno,muskarcu obicnno nemaju sta drugo da ponude od ispucenog dupeta i sisa-a i to dosadi vremenom ;)

Ja sam odavno skontao da fizicki izgled nije toliko bitan-primera radi postojala je jedna devojka koja mi se na prvu loptu ucinila smesna i nekako skroz antipaticna-medjutim,kada sam krenuo da pricam sa njom i da se druzim,video sam da je u pitanju vrlo fina osoba i odjednom skontao,sto sam je vise upoznavao,da me ustvari boli sve vise kurac kako izgleda,jer mi pre svega odgovara kao osoba u cijem se prisustvu lepo i ispunjeno osecam ;)

 

 

To uopste nije tacno... Mozes biti duhovit kolko oces ako joj nisi ni malo privlacan dzaba...Ne kazem da ne moze da se ostvari takva veza ali je bezveze biti sa nekim ko te fizicki ne privlaci...Kao sto je bezveze biti sa nekim ko je ekstra zgodan a ovako jadan i nezanimljiv...zasto uopste pristajati na kompromise?!

Edited by BraniSlava-Nazi sponzorusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Nastavi, nastavi. Je l' ti se dešavalo samo u busu da te startuju, ili i na stanici, dok čekate bus?

 

Ta druga je bila upravo na stanici. Ja sam cekao kod Vise poslovne bus za Skadarliju. Bilo je oko 6-7 uvece i ja krenuo do Venoma na pice i do PC igraonice sto je bila pored. Na stanici me startuje neka preplanula lepotica i pita me kako da stigne do Skadarlije. Ja joj kazem da sam upravo tamo krenuo i da cu je odvesti do tamo. Dok smo cekali bus devojka mi se mnogo svidela. Ispricala mi je da je njen cale nas ambasador u Juznoafrickoj Republici i da je krenula na festival africke muzike na skadarliji. Na stanici u sred price riba skoci na mene vrisne i uhvati me rukama za ramena. Ja pomislih da jeluda i taman da uhvatim sturu ona mi kaze da pogledam iza sebe. Ja se okrenem i vidim dva pedera kako se vataju i zvale sabijeni uz neko drvo. Jedan od njih dvojice je bio lik od 18-19 godina, a drugi matorac od 45+. Smejali smo se kao ludi i tako se ekspresno zblizili. Za vreme voznje u busu smo odma poceli pricu o smislu zivota i o nasim pogledima na svet, ljubav i seks. Riba je bukvalno izgovarala moje misli koje sam hteo da izgovorim, a i ja njene. Toliko me je zgotivila da me je pozvala da sa njom udjem na festival. Izvadila je VIP karticu i ugurala me unutra. Lepo smo se proveli i posle koncerta i smuvali. Bili smo zajedno godinu dana, ali je bio problem to sto je stalno putovala u Afriku pa smo se redje vidjali. Dan danas smo u kontaktu i u lepom secanju jedno drugom.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

To uopste nije tacno... Mozes biti duhovit kolko oces ako joj nisi ni malo privlacan dzaba...Ne kazem da ne moze da se ostvari takva veza ali je bezveze biti sa nekim ko te fizicki ne privlaci...Kao sto je bezveze biti sa nekim ko je ekstra zgodan a ovako jadan i nezanimljiv...zasto uopste pristajati na kompromise?!

 

Onda se zapitaj sto gomila kranje prosecnih momaka voda prilicno dobre ribe-a niti imaju love niti skupa kola ;)

Pa sta je onda u pitanju e? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...