Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Мени је ова тема квлт због тога што знам како Хитлер југенд изгледа, била прошле године у истом дому у ком и ја. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se vozim svaki dan!

 

Na bugarskom glagol "voziti" ima drugačije značenje nego na srpskom. :)

 

Ja mislim da ste svi vi užasno ljubomorni na Hefesta i da odatle potiču vaši sarkastični, neukusni i krajnje zlonamerni komentari. Svako od vas bi, u stvari, žarko želeo da neka dobra, čestita, lepa i nadasve zgodna devojka, poput one koja se Hefestu tako nesebično podala u prevozu, u svoju vrelu sklisku čeljust primi vašu bednu muškost, dovodeći vas do ekstaze o kakvoj niste mogli ni da sanjate. Nažalost, samo retki imaju privilegiju da ih život počasti tako uzvišenim i interesantnim doživljajima i vi ćete na tome Hefestu moći samo da zavidite :)

 

Jesmo, svi smo ljubomorni, ja prvi. :) Uzgred, ja bih možda i poverovao Hefestu da je priču smestio u seosko okruženje, nego u gradsko. Ja obilazim razna sela ovih dana biciklom, pa mogu da kažem da sam video dosta jedrih seljančica. Hoće one tako s vremena momke - za mali, pa u štali. :)

 

Zanima me samo još jedna stvar: Zašto si uklonila glavu i ubacila poprsje u gro plan?

 

Nije poprsje, već pupak, i to pravi arijevski pupak, sa kojim bih se ja tako rado igrao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savjetovala sam te da se malo spustiš na zemlju i ne budeš toliko okrutna u ocjenjivanju drugih, ne toliko sigurnih osoba, u ovom slučaju muškaraca. Upotrijebila si sasvim nepotrebno termin "gadan", a ja sam samo htjela da mi objasniš čemu to gađenje, ali ode ti svojim putem... kako god... Nisam tražila ni posredno ni neposredno da mi objašnjavaš situaciju do tančina, u redu je ako si imala potrebu ne bih li ja bolje shvatila tvoju hrabrost i odvažnost. Ti svoju politiku...

Šteta što sam vazda bila apolitički nastrojena.

Zanima me samo još jedna stvar: Zašto si uklonila glavu i ubacila poprsje u gro plan?

 

 

Iskreno nisam videla poentu tvog napada, posto si tvrdila da ja nemam samopouzdanja ako ne smem da pridjem decku...Ali ne smeti ili ne zeleti prici muskarcu ne znaci nemati samopouzdanja... Mozda se u predhodnim postovima nisam dobro izrazila ali evo ti jedan plasticni primer...moj bivsa cimerka studira medicinu i iz predmeta poput anatomije, genetike, histologije itd...ima sve desetke i devetke, dok je recimo engleski polozila iz treceg puta sa sesticom...I sad ce neko doci i reci da je devojka glupa samo zato sto joj jedan predmet ne ide?! E tako si i ti mene napala da nemam samopouzdanja samo zato sto ne smem da pridjem decku a ja to ne cinim upravo zato sto nisam spretna u tome...

Zasto sam upotrebila rec gadi?! zato sto najbolje odgovara onome sto osecam prema muskarcima koji su pickice...

trece, moja glava je na profilu stajala skoro godinu dana...Sad sam odlucila da promenim...i ne vidim u cemu je problem...ja imam spiritualnu vezu sa svojim strukom i stomakom...ma koliko to zvucalo smesno...

Zadovoljna?!

 

Мени је ова тема квлт због тога што знам како Хитлер југенд изгледа, била прошле године у истом дому у ком и ја. :):)

 

 

Blah, ti me znas dok sam bila 'spirit of 69' i pre nego sto sam postala sponzorusa... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

А, шта значи не смети или не желети прићу мушкарцу? Мислим, ако то није немање самопоуздања, шта је?

Ако ниси спретна у томе,тј, ако ти сама кажеш то за себе, то је опет неки недостатак самопоуздања, барем из мог угла гледања.

 

И, то са факултетом и предметима није исто као са прилажењем момцима.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesmo, svi smo ljubomorni, ja prvi. :) Uzgred, ja bih možda i poverovao Hefestu da je priču smestio u seosko okruženje, nego u gradsko. Ja obilazim razna sela ovih dana biciklom, pa mogu da kažem da sam video dosta jedrih seljančica. Hoće one tako s vremena momke - za mali, pa u štali. :)

 

 

To ti kažem. Ima, bre ljudi kojima ni muva u supu neće da uskoči tek tako, a kamoli cura u krilo. I onda dođe Hefest i razbacuje se pričama o orgijanju po gradskom prevozu. Mislim, to stvarno nije u redu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao Branislava. Ja nisam ni dežurni niti psiholog ali jedna stvar u vezi tvoje izjave mi bode oči:

 

-ne smeš da priđeš dečku

-gnušaš se tipova koji ne smeju da ti priđu

____________

-čega se gnušaš?

 

 

Što se spiritualne veze sa svojim strukom i stomakom tiče, tu mogu da uočim logiku obzirom da su Indijanci verovali da fotografijom hvataš duh - koga tvoj struk i stomak imaju obilato.

 

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa napravila je žemska paralelu, nije rekla da je isto.

Ali nije uspela da dokaže da je samopouzdana. :P

Frankly speaking, nema ni potrebe. Biti stidljiv je ok.

 

 

Бити стидљив је сасвим нормална ствар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А, шта значи не смети или не желети прићу мушкарцу? Мислим, ако то није немање самопоуздања, шта је?

Ако ниси спретна у томе,тј, ако ти сама кажеш то за себе, то је опет неки недостатак самопоуздања, барем из мог угла гледања.

 

И, то са факултетом и предметима није исто као са прилажењем момцима.

 

 

 

Smatram da sam i previse zensko... Ja volim da meni prilaqze i da mene osvajaju... I prosto smatram da je to muski posao a ne zenski...Pa sad neka me napadnu sve feministkinje sveta...Ja volim kada muskarac meni pokaze da mu je stalo do mene a ne ja njemu...

A sto se predmeta tice veruj mi isto je... Po cemu ti mozes da kazes da je neko inteligentan ili pun samopouzdanja...

evo ja npr imam samopouzdanja da kazem decku sta osecam prema njemu, cak i ako nismo zajedno a mnoge devojke se plase da to urade, imam samopouzdanja da kazem nekom u facu ako ga ne volim...Mnogi ljudi to ne smeju da urade, imam samopouzdanja da drzim prezentacije pred svojim kiolegama, imam samopouzdanja da obijam pragove profesorima na fakultetu kako bi pogledali moje projekte, i desavalo se da me isteraju, ili kazu da to sto raim nije dobro ali ja i dalje imam samopouzdanja da nastavim sa svojim radom, imam samopouzdanja da igram na bini npr...Itd... dakle prilazak muskarcu je samo kap u moru... Uostalom ne vidim zasto bi radila nesto sto mi se ne svidja i sto po mojim kriterijumima zenstvenosti uopste nije zenstveno...To je naravno moje misljenje...

 

Ćao Branislava. Ja nisam ni dežurni niti psiholog ali jedna stvar u vezi tvoje izjave mi bode oči:

 

-ne smeš da priđeš dečku

-gnušaš se tipova koji ne smeju da ti priđu

 

-

 

Dakle kao sto rekoh nije da ne smem nego smatram da to nije zenski posao i da muskarci treba da budu 'osvajaci' i tako to... Uostalom to je bioloski tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ок, то је неко твоје мишљење, мада је мени сасвим ок и ако женско приђе, јер то није ничији "посао", него ствар нечег другог. Ако се некој девојци свиди неко, не видим због чега она не би пришла. А што се тиче самопоуздања за изјаву емоција, што си навела, иако знам да то није била поента, ни ја никада нисам имао проблема са изјавама у лице.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ок, то је неко твоје мишљење, мада је мени сасвим ок и ако женско приђе, јер то није ничији "посао", него ствар нечег другог. Ако се некој девојци свиди неко, не видим због чега она не би пришла. А што се тиче самопоуздања за изјаву емоција, што си навела, иако знам да то није била поента, ни ја никада нисам имао проблема са изјавама у лице.

 

 

Ja imam dosta drugarica koje su poprilicno uspesne kada pridju decku ali kada ih posmatram i slusam sta rade shvatam da ja NISAM TAKVA OSOBA I DA MI TO NE LEZI...Ja mnogo vise imam uspeha kada samo stojim ,izgledam lepo i djavolasto se smeskam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam dosta drugarica koje su poprilicno uspesne kada pridju decku ali kada ih posmatram i slusam sta rade shvatam da ja NISAM TAKVA OSOBA I DA MI TO NE LEZI...Ja mnogo vise imam uspeha kada samo stojim ,izgledam lepo i djavolasto se smeskam :)

 

 

Па, добро, то је ок, ако кажеш да ниси таква. Ал' то је већ црта карактера, а не недостатак самопоуздања. Јер, ипак, ти ни не желиш да прилазиш мушкарцима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, добро, то је ок, ако кажеш да ниси таква. Ал' то је већ црта карактера, а не недостатак самопоуздања. Јер, ипак, ти ни не желиш да прилазиш мушкарцима.

 

 

Svaka cast na ovome...Konacno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеб'о матер. Девојка или дечко нису планина која се осваја и на чији врх пободеш заставицу кад дођеш до краја. Је л' ви кад упознате некога помислите: "Мора да уради то то и то и његов/a сам, а пре тога никс"? Јеб'о те. Упознаш некога, свиди ти се, ти се свидиш том неком, почнете да се дружите, излазите и све се спонтано деси.

 

Кења ми се од ове теме, имамо бар три Дон Жуана, две Јулије, чет'ри Ромеа и 5 принцеза на зрну грашка. Носите се у пизду материну више.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace postoji jedna stvar koju mrzim kod muskaraca a to su bezkarakterni muskarci...Primer koji me prosto razbesni...Samo dva moja decka su bili skinhedsi (kao moj tip muskarca) jedan spirit of 69 i drugi nazzi... Ok momci inace... i onda nadjem decka koji to nije... Pored onih koji su ostajali pri tome da budu metalci bilo je i onih koji su se sisali na kratko, skoro do glave, pokazivali mi toboze neke naci fanzine, pustali neke rac bendove...jebeno se transformisali u nesto sto nisu samo da bi me valjda impresionirali...A od skinheda jedino gore je kvazi skinhed... Onda mi je jedan decko, koji inace godinama ima poduzu bradu dosao i rekao 'Jel ti smeta moja brada, hoces da se obrijem'...rekla sam da to moze da uradi ako hoce da ga ostavim...zaista nema potrebe da se neko menja zbog mene... Sto puta cu vise postovati i voleti metalca npr koji je i dalje u tom fazonu iako ja to ne volim nego nekoga ko ce odjednom poceti da se lozi na nacizam i skinhed fazon..Jer ja nikad ne bi npr promenila boju kose zbog decka, ili zavolela metal ili sta vec ali ne bih to trazila ni od njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеб'о матер. Девојка или дечко нису планина која се осваја и на чији врх пободеш заставицу кад дођеш до краја. Је л' ви кад упознате некога помислите: "Мора да уради то то и то и његов/a сам, а пре тога никс"? Јеб'о те. Упознаш некога, свиди ти се, ти се свидиш том неком, почнете да се дружите, излазите и све се спонтано деси.

 

Кења ми се од ове теме, имамо бар три Дон Жуана, две Јулије, чет'ри Ромеа и 5 принцеза на зрну грашка. Носите се у пизду материну више.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кења ми се од ове теме, имамо бар три Дон Жуана, две Јулије, чет'ри Ромеа и 5 принцеза на зрну грашка. Носите се у пизду материну више.

Javljasyh se da budesh grashak? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao Branislava,

Ja samo zelim da ti pruzim podrsku,jer vidim da je opsta hajka ovdje na tvoje stavove,na koje sasvim imas pravo,i kad covjek razmisli vise sa desnom stranom svog mozga,sasvim su kul. Ne daj se,siguran sam da se vecina nas slaze sa tvojom "naci-sponzorusha" stavovima i filozofijom,ali jednostavno,treba biti odvazan i plav da bi se to priznalo. I ne obracaj paznju na ove napade na tvoju kontradiktornost oko prilazenja momcima/djevojkama..oni su pokvareni,pokvareni ljudi.

 

Pozdrav za malog Fiku.

 

Tema je gej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеб'о матер. Девојка или дечко нису планина која се осваја и на чији врх пободеш заставицу кад дођеш до краја. Је л' ви кад упознате некога помислите: "Мора да уради то то и то и његов/a сам, а пре тога никс"? Јеб'о те. Упознаш некога, свиди ти се, ти се свидиш том неком, почнете да се дружите, излазите и све се спонтано деси.

 

Кења ми се од ове теме, имамо бар три Дон Жуана, две Јулије, чет'ри Ромеа и 5 принцеза на зрну грашка. Носите се у пизду материну више.

 

 

Iskreno...Niko te ne tera da citas ovo... Jos manje da postujes... I uopste nije tako kao sto si ti napisao (mislim na prvi deo poruke), ja sam ta koja je rekla da volim spontane prilaske a ne planiranje, taktiziranje i da mi neko izigrava ortaka a svo vreme oce da me povali...Od toga mi je muka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...